• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    7 mrt. 20:00Gendringen 3 - Eendracht Arnhem 3Sportpark De IJsselweide
    9 mrt. 08:30VDZ JO12-5 - Eendracht Arnhem JO12-1JMSportpark 't Cranevelt
    9 mrt. 08:30Spero JO11-3 - Eendracht Arnhem JO11-1Sportpark De Pas
    9 mrt. 08:45Eendracht Arnhem JO9-1 - DZC'68 JO9-3JMSportpark Over het Lange Water
    9 mrt. 08:45Eendracht Arnhem JO10-1 - ESA JO10-1Sportpark Over het Lange Water
    9 mrt. 08:45Eendracht Arnhem JO8-2JM - DVOV JO8-3JMSportpark Over het Lange Water
    9 mrt. 10:00Eendracht Arnhem JO8-1JM - GSV '38 JO8-1Sportpark Over het Lange Water
    9 mrt. 11:15Eendracht Arnhem JO11-2JM - ESA JO11-5Sportpark Over het Lange Water
    9 mrt. 11:15Eendracht JO10-2JM - OVC '85 JO10-5Sportpark Over het Lange Water
    9 mrt. 11:30Spero JO14-3 - Eendracht JO14-1JMSportpark De Pas
    9 mrt. 11:30Eldenia JO9-4 - Eendracht Arnhem JO9-2Sportpark Elden
    9 mrt. 12:30Eendracht G1JM - TEC G1Sportpark Over het Lange Water
    9 mrt. 14:00Eendracht Arnhem JO13-1JM - ESA JO13-5Sportpark Over het Lange Water
    9 mrt. 15:00SCW '23 45+1 - Eendracht Arnhem 45+1Wilhelmina sportpark
    10 mrt. 09:30Eldenia 4 - Eendracht Arnhem 3Sportpark Elden
    10 mrt. 10:00Eendracht Arnhem 4 - SC EDS 3Sportpark Over het Lange Water
    10 mrt. 10:30Angeren 4 - Eendracht Arnhem 6Sportpark De Poel
    10 mrt. 11:00Eendracht Arnhem 5 - DVC '26 6Sportpark Over het Lange Water
    10 mrt. 14:00Eendracht Arnhem 1 - SC EDS 1Sportpark Over het Lange Water
    15 mrt. 19:30RKSV Driel VR30+2 - Eendracht Arnhem VR30+1Sportpark 't Cranevelt
    15 mrt. 20:00Eendracht Arnhem VR30+1 - Arnhemse Boys Schuytgraaf VR30+1Sportpark 't Cranevelt
    15 mrt. 20:30RKSV Driel VR30+1 - Eendracht Arnhem VR30+1Sportpark 't Cranevelt
    15 mrt. 21:00Eendracht Arnhem VR30+1 - VDZ VR30+1Sportpark 't Cranevelt
    16 mrt. 08:30VDZ JO10-3 - Eendracht Arnhem JO10-1Sportpark 't Cranevelt
    16 mrt. 08:30VDZ JO8-4 - Eendracht Arnhem JO8-1JMSportpark 't Cranevelt
    16 mrt. 08:30DVV JO10-4JM - Eendracht JO10-2JMSportpark Horsterpark
    16 mrt. 08:30VIOD JO9-1 - Eendracht Arnhem JO9-1Sportpark Dichteren
    16 mrt. 09:00SCE JO13-3 - Eendracht Arnhem JO13-1JMSportpark Lindenholt
    16 mrt. 09:30Eendracht Arnhem JO9-2 - VDZ JO9-4Sportpark Over het Lange Water
    16 mrt. 10:00Jonge Kracht, JO11-3JM - Eendracht Arnhem JO11-2JMSportpark De Rode Veste
    16 mrt. 10:30VDZ JO14-5 - Eendracht JO14-1JMSportpark 't Cranevelt
    16 mrt. 11:00Eendracht Arnhem JO12-1JM - Eldenia JO12-4Sportpark Over het Lange Water
    16 mrt. 11:00Eendracht Arnhem JO11-1 - GVA, JO11-1JMSportpark Over het Lange Water
    16 mrt. 11:15VVO JO8-3 - Eendracht Arnhem JO8-2JMSportpark De Pinkenberg
    16 mrt. 14:00Eendracht Arnhem 45+1 - Kesteren 45+1Sportpark Over het Lange Water
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    3 mrt.SDZZ 1 - Eendracht Arnhem1 - 2
    3 mrt.Arnhemse Boys Schuytgraaf 3 - 514 - 0
    3 mrt.6 - MASV 42 - 1
    3 mrt.SC Doesburg 5 - 40 - 7
    3 mrt.3 - Sportclub Groessen 35 - 2
    2 mrt.45+1 - Lunteren 45+110 - 1
    2 mrt.JO14-1JM - SML JO14-310 - 0
    2 mrt.DZC '68 G1 - G1JM0 - 1
    2 mrt.JO12-1 - DVOV JO12-410 - 3
    2 mrt.Eldenia JO13-3 - JO13-1JM4 - 3
    2 mrt.DVV JO11-4JM - JO11-2JM9 - 1
    2 mrt.VDZ JO11-2 - JO11-1JM6 - 4
    25 feb.vv Montferland 1 - Eendracht Arnhem2 - 0
    25 feb.3 - Spero 74 - 3
    25 feb.6 - Arnhemse Boys Schuytgraaf 22 - 0