• 2

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Heemskerken, Arnold vanTechnische stafTrainer/coach
    Jansen, EgbertOverige stafTeammanager
    Kamerbeek, HenkOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Aalbers, JeffreyTeamspeler
    Gopal, AkashTeamspeler
    Rebergen, DionTeamspeler
    Slotboom, GiovannieTeamspeler
    Voorst, Romano vanTeamspeler
    Weerd, Kevin van derTeamspeler

    Er zijn 8 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 okt. 10:30Eendracht Arnhem 2 - Jonge Kracht 5Sportpark Over het Lange Water
    31 okt. 12:00DVOL 4 - Eendracht Arnhem 2Sportpark Vossenpels
    7 nov. 10:30Eendracht Arnhem 2 - OSC 4Sportpark Over het Lange Water
    14 nov. 10:30Eendracht Arnhem 2 - MASV 6Sportpark Over het Lange Water
    21 nov. 10:30HAVO 3 - Eendracht Arnhem 2Sportpark De Notenboom
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    10 okt.Elsweide 3 - 210 - 3
  • Poulestanden Eendracht Arnhem 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Veluwezoom 23300198119
    2DVOL 433006249
    3SC Bemmel 4321015787
    4MASV 621109364
    5Elsweide 3210110913
    6HAVO 321016513
    7GVA 3310226-43
    8Eldenia 531021015-53
    921001310-70
    10Jonge Kracht 53003510-50
    11OSC 43003717-100