• 3

  • Eendracht Arnhem 3

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Banjanovic, SaleOverige stafTeammanager
    Kappen, StanleyTechnische staf
    Kinkelder, Roy deOverige stafTeammanager
    Rooijen, Geoffrey VanTechnische staf
    Williams, JaydenTechnische staf

    Er is 1 teamlid van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Banjanovic, AhmedTeamspeler
    Banjanovic, SaleTeamspeler
    Djalat, Jahkub khanTeamspeler
    Janssen, RicardoTeamspeler
    Kinkelder, Michel deTeamspeler
    Kinkelder, Roy deTeamspeler
    Mensink, ClaudioTeamspeler
    Parbhoe, ArvindTeamspeler
    Peci, EmiljanoTeamspeler
    Ramsoedjas, DeepackTeamspeler
    Riele, Maurice teTeamspeler
    Stout, BobbyTeamspeler
    Swaria, RezwanTeamspeler
    Swaria, Zishan .Teamspeler

    Er zijn 5 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 jan. 12:00GVA 4 - Eendracht Arnhem 3Sportpark De Vijzel
    6 feb. 10:30Eendracht Arnhem 3 - DVV 5Sportpark Over het Lange Water
    13 feb. 11:00Elistha 2 - Eendracht Arnhem 3Sportpark De Pas
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Eendracht Arnhem 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Elistha 296211913620
    2Spero 6961238142419
    3Orion 896031916318
    4De Bataven 674032523212
    5GVA 484041820-212
    6373222119211
    7DVV 583052430-69
    8Eldenia 682242425-18
    9Sc Westervoort 692161933-147
    10Loo 362041320-76
    11Spero 1181251623-75

    Poulestanden Eendracht Arnhem 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    133300205159
    2GSV '38 4320110916
    3Sc Westervoort 63102715-83
    4DVV 73003614-80

    Poulestanden Eendracht Arnhem 3 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dalfsen 311009093
    2Phenix 311007163
    3KOSC 811008353
    4Marienheem 311007253
    5KOSC 411006153
    6Sallandia 211006153
    7KCVO 511005053
    8Longa '30 1111005053
    9Sp. Neede 311005053
    10BSC Unisson 311006243
    11v.v. Dieren 211006243
    12Blauw Wit 511004043
    13ST DSZ/Leones 311004043
    14vv Ewijk 511006333
    15vv Montferland 411006333
    16s.v. Rijssen 211004133
    17avc Heracles 211003033
    18Langeveen 211003033
    19SP Lochem 511003033
    20De Tubanters 1897 411003033
    21Veensche Boys 211003033
    22Wesepe 311003033
    23ZAC 311003033
    24411004223
    25Pax 911004223
    26S.V. Vasse 211004223
    27Apeldoornse Boys 211003123
    28Etten 311003123
    29SV De Lutte 411003123
    30Sprinkhanen 311002023
    31Helios 211005413
    32Alverna 211004313
    33RKZVC 511004313
    34TKA 411003213
    35VIOD 411002113
    36VIOD 611002113
    37Woezik 1211002113
    38TVO 311001013
    39TVC '28 911004403
    40Warnsveldse Boys 511003303
    41Zenderen Vooruit 311002203
    42HSC '21 311001103
    43Rood Zwart 511001103
    44SP Lochem 411001103
    45DIOSA 300000000
    46300000000
    47vv Ewijk 600000000
    48Heumen 300000000
    49Lienden 200000000
    50Sportclub Silvolde 500000000
    51Spero 900000000
    52TVO 510014400
    53SV Nieuw Heeten 310013300
    54SDC '12 610012200
    55Manderveen 210011100
    56Rigtersbleek 310011100
    57AD '69 210011100
    58Emst 3100145-10
    59Orion 12100134-10
    60SC Rijnland 2100134-10
    61Sallandia 3100123-10
    62UHC 4100112-10
    63Varsseveld 4100112-10
    64VDZ 5100112-10
    65v.v. Twenthe 5100101-10
    66Eldenia 6100124-20
    67TVV 3100124-20
    68VIOD 5100124-20
    69Heeten 3100113-20
    70KOSC 5100113-20
    71Sc Westervoort 4100113-20
    72Sp. Neede 4100102-20
    73SV Hatert 2100136-30
    74HC '03 5100136-30
    75Stevo 9100114-30
    76Diepenheim 3100103-30
    77ST: Losser/AJC '96 7100103-30
    78sv Orderbos 3100103-30
    79s.v. Rijssen 3100103-30
    80Rohda Raalte 13100103-30
    81Saasveldia 6100103-30
    82Sportclub Silvolde 3100103-30
    83GVV Eilermark 4100126-40
    84Ulftse Boys 4100126-40
    85Spero 10100104-40
    86Woezik 8100104-40
    87Fleringen 3100138-50
    88SV Vaassen 3100127-50
    89Lemelerveld 8100116-50
    90Stevo 6100116-50
    91Alexandria 3100105-50
    92Concordia-W 9100105-50
    93SC Meddo 3100105-50
    94Reunie 4100117-60
    95DAVO 2100109-90

    Poulestanden Eendracht Arnhem 3 (B1620 Mannen beker reserve zondag 2e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Dalfsen 411009183
    2Krayenhoff 211008263
    3VIOD 611007163
    4SV De Lutte 411006063
    5Dalfsen 311007253
    6Longa '30 1111005233
    7Marienheem 311005233
    8DVV 1011004133
    9TVC '28 911004133
    10Blauw Wit 511003033
    11TVV 211003033
    12S.V. Vasse 211003033
    13Alverna 311006423
    14Lienden 211004223
    15Longa '30 911004223
    16WWNA 311004223
    17BWO 411003123
    18De Hoven 311003123
    19Longa '30 1311003123
    20Pax 411003123
    21Quick 1888 411003123
    22Warnsveldse Boys 511003123
    23Lemelerveld 711002023
    24Ruurlo 411002023
    25Sp. Neede 311007613
    26Enter 511005413
    27Apeldoornse Boys 211004313
    28v.v. Dieren 211004313
    29vv Ewijk 511003213
    30RSC 711003213
    31Alverna 211002113
    32BSC Unisson 311002113
    33Pax 911002113
    34Pax 511002113
    35s.v. Rijssen 211002113
    36411005503
    37Sprinkhanen 311004403
    38VIOD 411002203
    39Kolping-Dynamo 411002203
    40Rohda Raalte 1200000000
    41Spero 910015500
    42RKZVC 510014400
    43HC '03 610012200
    44Spero 610012200
    45Phenix 3100167-10
    46Sallandia 2100145-10
    47Veensche Boys 2100134-10
    48ZAC 3100134-10
    49Elistha 2100123-10
    50TVO 3100123-10
    513100112-10
    52Etten 3100112-10
    53SP Lochem 5100112-10
    54SP Lochem 4100112-10
    55De Tubanters 1897 4100112-10
    56Woezik 12100146-20
    57Helios 2100124-20
    58vv Montferland 4100124-20
    59SCP 5100124-20
    60Blauw Wit 9100113-20
    61GFC 2100113-20
    62KOSC 4100113-20
    63Sp. Neede 5100113-20
    64Rohda Raalte 35+2100113-20
    65Sportclub Silvolde 5100113-20
    66Rood Zwart 5100102-20
    67Zenderen Vooruit 3100102-20
    68HSC '21 4100125-30
    69Wesepe 3100125-30
    70Gendringen 5100114-30
    71avc Heracles 2100114-30
    72AWC 6100103-30
    73KOSC 8100103-30
    74Langeveen 2100103-30
    75KCVO 5100127-50
    76ST DSZ/Leones 3100128-60
    77Eldenia 10100117-60
    78HSC '21 3100106-60
    79Sc. Overwetering 5100119-80