• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 feb. 08:30SJO Rijnland - Gelders Eiland JO8-1JM - Eendracht Arnhem JO8-2JMSportpark De 's Gravenwaard
    24 feb. 08:30Eldenia JO9-3 - Eendracht Arnhem JO9-2Sportpark Elden
    24 feb. 08:45Eendracht Arnhem JO9-1 - OBW JO9-1Sportpark Over het Lange Water
    24 feb. 08:45Eendracht JO10-2JM - VDZ JO10-7Sportpark Over het Lange Water
    24 feb. 08:45Eendracht Arnhem JO10-1 - De Bataven JO10-1Sportpark Over het Lange Water
    24 feb. 08:45RKHVV JO12-6 - Eendracht Arnhem JO12-1JMSportpark De Blauwenburcht
    24 feb. 09:45DCS JO8-1 - Eendracht Arnhem JO8-1JMSportpark Hengelder
    24 feb. 10:15VDZ JO14-4 - Eendracht JO14-1JMSportpark 't Cranevelt
    24 feb. 11:00Eendracht Arnhem JO11-2JM - Arnhemse Boys Schuytgraaf JO11-3Sportpark Over het Lange Water
    24 feb. 11:00Eendracht Arnhem JO11-1 - Sportclub Groessen JO11-1JMSportpark Over het Lange Water
    24 feb. 12:30Eendracht G1JM - vv Ede/Victoria G1Sportpark Over het Lange Water
    24 feb. 14:00Eendracht Arnhem JO13-1JM - Jonge Kracht JO13-3JMSportpark Over het Lange Water
    24 feb. 14:30ESA 45+1 - Eendracht Arnhem 45+1Sportcentrum Rijkerswoerd
    25 feb. 09:30VVO 4 - Eendracht Arnhem 4Sportpark De Pinkenberg
    25 feb. 10:00Eendracht Arnhem 6 - Arnhemse Boys Schuytgraaf 2Sportpark Over het Lange Water
    25 feb. 12:00Eendracht Arnhem 3 - Spero 7Sportpark Over het Lange Water
    25 feb. 12:30Sportclub Groessen 5 - Eendracht Arnhem 5Sportpark Heggeakkers
    25 feb. 14:00vv Montferland 1 - Eendracht Arnhem 1Sportpark Padevoort (Zeddam)
    2 mrt. 08:30Eldenia JO13-3 - Eendracht Arnhem JO13-1JMSportpark Elden
    2 mrt. 08:30DVV JO11-4JM - Eendracht Arnhem JO11-2JMSportpark Horsterpark
    2 mrt. 08:30ESA JO9-2 - Eendracht Arnhem JO9-1Sportcentrum Rijkerswoerd
    2 mrt. 08:30VDZ JO11-2 - Eendracht Arnhem JO11-1Sportpark 't Cranevelt
    2 mrt. 09:00Eendracht Arnhem JO12-1JM - DVOV JO12-4Sportpark Over het Lange Water
    2 mrt. 09:00Eendracht Arnhem JO8-1JM - SC Rheden JO8-1Sportpark Over het Lange Water
    2 mrt. 09:00Elsweide JO10-1 - Eendracht JO10-2JMSportpark Elsweide
    2 mrt. 10:15Eendracht Arnhem JO9-2 - ESA JO9-4JMSportpark Over het Lange Water
    2 mrt. 10:45Eendracht Arnhem JO8-2JM - DVV, JO8-3JMSportpark Over het Lange Water
    2 mrt. 11:30DZC '68 G1 - Eendracht G1JMSportpark Zuid (ingang 2)
    2 mrt. 12:00Spero JO10-3 - Eendracht Arnhem JO10-1Sportpark De Pas
    2 mrt. 12:15Eendracht JO14-1JM - SML JO14-3Sportpark Over het Lange Water
    2 mrt. 14:00Eendracht Arnhem 45+1 - Lunteren 45+1Sportpark Over het Lange Water
    3 mrt. 10:00Eendracht Arnhem 6 - MASV 4Sportpark Over het Lange Water
    3 mrt. 10:30SC Doesburg 5 - Eendracht Arnhem 4Sportpark Oranjesingel
    3 mrt. 12:00Eendracht Arnhem 3 - Sportclub Groessen 3Sportpark Over het Lange Water
    3 mrt. 13:00Arnhemse Boys Schuytgraaf 3 - Eendracht Arnhem 5Sportpark De Schuytgraaf
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    18 feb.6 - GVC 32 - 1
    18 feb.4 - Loo 35 - 0
    17 feb.G1JM - Vogido G1JM5 - 2