• Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    21 sep. 09:00VVO JO11-5 - Eendracht Arnhem JO11-2GSportpark De Pinkenberg
    22 sep. 10:00Eendracht Arnhem 3 - DVV 8Sportpark Over het Lange Water
    22 sep. 10:00DVV 7 - Eendracht Arnhem 4Sportpark Horsterpark
    22 sep. 10:00Sc Westervoort 5 - Eendracht Arnhem 2Sportpark Naederhuyse
    22 sep. 14:00Veluwezoom 1 - Eendracht Arnhem 1Sportpark De Pinkenberg
    28 sep. 09:00SC Doesburg JO8-1 - Eendracht Arnhem JO8-1Sportpark Oranjesingel
    28 sep. 10:30Eendracht JO9-1G - Veluwezoom JO9-1Sportpark Over het Lange Water
    28 sep. 10:30Eendracht Arnhem JO11-2G - SV Basteom JO11-2GSportpark Over het Lange Water
    28 sep. 10:30Union G1 - Eendracht G1GSportpark De Kluis
    28 sep. 11:30RKHVV JO11-5 - Eendracht JO11-1GSportpark De Blauwenburcht
    28 sep. 12:00Eendracht Arnhem JO14-1 - SDV Barneveld JO14-4Sportpark Over het Lange Water
    28 sep. 12:30Spero JO13-3 - Eendracht JO13-1GSportpark De Pas
    28 sep. 14:00Eendracht Arnhem 45+1 - OVC '85 45+1Sportpark Over het Lange Water
    28 sep. 16:15VDZ JO17-4 - Eendracht JO17-1GSportpark 't Cranevelt
    29 sep. 10:30Eendracht Arnhem 2 - SC Doesburg 3Sportpark Over het Lange Water
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    21 sep.Groen Wit '62 45+1 - Eendracht Arnhem 45+13 - 2
    21 sep.Eendracht JO17-1G - VIOD JO17-38 - 3
    21 sep.Eendracht JO13-1G - SJO Rijnland - Gelders Eiland JO13-24 - 6
    21 sep.Eendracht JO11-1G - Elsweide JO11-110 - 2
    21 sep.SDV Barneveld JO14-3 - Eendracht Arnhem JO14-11 - 12
    20 sep.Arnhemse Boys Schuytgraaf VR1 - Eendracht Arnhem VR10 - 2
    20 sep.Eendracht Arnhem VR1 - Eldenia VR12 - 1
    20 sep.De Paasberg VR1 - Eendracht Arnhem VR1
    19 sep.Eendracht JO17-1G - DVOV JO17-35 - 2
    15 sep.Batavia 1 - Eendracht Arnhem 11 - 0
    15 sep.DVV 10 - Eendracht Arnhem 25 - 1
    15 sep.Eendracht Arnhem 3 - DVV 96 - 6
    14 sep.VDZ JO17-4 - Eendracht JO17-1G2 - 0
    14 sep.Eendracht Arnhem JO15-1 - SML JO15-32 - 6
    14 sep.Eendracht G1G - Eldenia G214 - 1