• Eendracht Arnhem 2

  • Team indeling

    NaamRolFunctieFoto
    Banjanovic, AhmedTeamspeler
    Banjanovic, SaleTeamspeler
    Djalat, Jahkub khanTeamspeler
    Janssen, RicardoTeamspeler
    Kinkelder, Michel deTeamspeler
    Kinkelder, Roy deTeamspeler
    Parbhoe, ArvindTeamspeler
    Peci, EmiljanoTeamspeler
    Ramsoedjas, S.D.Teamspeler
    Stout, BobbyTeamspeler
    Swaria, RezwanTeamspeler
    Swaria, Zishan .Teamspeler

    Er zijn 6 teamleden waarvan de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    15 nov. 10:30Eendracht Arnhem 2 - sv Loil 2Sportpark Over het Lange Water
    22 nov. 10:30Eendracht Arnhem 2 - Elistha 2Sportpark Over het Lange Water
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    25 okt.Eldenia 10 - 2
    18 okt.GVA 4 - 2
  • Poulestanden Eendracht Arnhem 2 (B1610 Mannen beker reserve zondag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AAC-Olympia 200000000
    2AD '69 300000000
    3AD '69 200000000
    4Almelo 300000000
    5Alverna 200000000
    6Alverna 300000000
    7Angerlo Vooruit 300000000
    8Apeldoornse Boys 200000000
    9Apeldoornse Boys 400000000
    10Aquila 400000000
    11FC Aramea 300000000
    12De Bataven 600000000
    13Beuningse Boys 300000000
    14Blauw Wit 500000000
    15BSC Unisson 300000000
    16BSC Unisson 400000000
    17BWO 400000000
    18CHRC 300000000
    19Dalfsen 500000000
    20Dalfsen 300000000
    21Diepenheim 300000000
    22Dierense Boys 300000000
    23DSVD 300000000
    24DVV 500000000
    25SC EDS 300000000
    26200000000
    27Emst 300000000
    28Enter 600000000
    29Enter 700000000
    30Epse 35+100000000
    31vv Ewijk 500000000
    32Gendringen 300000000
    33GSV '63 200000000
    34GVA 400000000
    35GWVV 300000000
    36Heeten 400000000
    37Heino 35+100000000
    38Helios 200000000
    39v.v. Hellendoorn 300000000
    40Hengelo 400000000
    41avc Heracles 300000000
    42avc Heracles 200000000
    43De Hoven 300000000
    44HSC '21 300000000
    45Keijenburgse Boys 300000000
    46De Kieviten 200000000
    47KOSC 800000000
    48KOSC 500000000
    49KOSC 700000000
    50Krayenhoff 200000000
    51VV Lettele 300000000
    52sv Loil 200000000
    53Longa '30 1100000000
    54Longa '30 1200000000
    55Longa '30 1300000000
    56ST: Losser/AJC '96 700000000
    57Losser 600000000
    58Luctor Et Emergo 300000000
    59Markelo 500000000
    60vv Montferland 300000000
    61MVV '29 600000000
    62NEC 300000000
    63Sp. Neede 300000000
    64Sp. Neede 400000000
    65Sp. Neede 500000000
    66SV Nieuw Heeten 300000000
    67Orion 1200000000
    68Orion 1100000000
    69Orion 800000000
    70OVC '21 300000000
    71Overasseltse Boys 300000000
    72Pax 400000000
    73Pax 600000000
    74Pax 800000000
    75't Peeske 400000000
    76EFC PW 1885 600000000
    77EFC PW 1885 400000000
    78Raalte 500000000
    79sv Reaal Dronten 200000000
    80Rigtersbleek 500000000
    81Rohda Raalte 35+200000000
    82Rood Zwart 500000000
    83RSC 800000000
    84Ruurlo 600000000
    85Ruurlo 500000000
    86Sallandia 200000000
    87SCP 500000000
    88SDOL 35+100000000
    89SDOL 500000000
    90SDZZ 400000000
    91SDZZ 200000000
    92Spero 700000000
    93Spero 600000000
    94SVHA 500000000
    95De Tukkers 500000000
    96TVC '28 900000000
    97TVO 300000000
    98TVV 300000000
    99v.v. Twenthe 400000000
    100UD W. 400000000
    101UHC 500000000
    102UHC 400000000
    103Union 400000000
    104SV Vaassen 300000000
    105VDZ 300000000
    106VIOD 600000000
    107VIOD 700000000
    108VIOS B. 500000000
    109Vogido 400000000
    110VVG '25 500000000
    111Warnsveldse Boys 400000000
    112Warnsveldse Boys 500000000
    113Sc Westervoort 500000000
    114Sc Westervoort 400000000
    115FC Winterswijk 800000000
    116Woezik 800000000
    117WSV 900000000
    118WWNA 300000000
    119ZAC 200000000
    120Zenderen Vooruit 300000000

    Poulestanden Eendracht Arnhem 2 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    12321012667
    2DVV 6320111926
    3GSV '38 43021912-32
    4Sc Westervoort 73012510-51

    Poulestanden Eendracht Arnhem 2 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    123300192179
    2GVC 24301188109
    3SML 34211221577
    4Elsweide 5421111837
    5VDZ 432011014-46
    6Spero 7420216796
    7Elistha 24202181356
    8RKSV Driel 54112719-124
    9Edesche Boys 22101915-63
    10Eldenia 10301246-21
    11GVA 4200246-20
    12Arnhemia 33003328-250