• Eendracht Arnhem 3

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    Aghallaj, SaidTeamspelerMiddenvelder
    Beek, Pearcy VanTeamspelerMiddenvelder
    Bonne, WilliamTeamspelerAanvaller
    Bruyn, Michiel deTeamspelerVerdediger
    Driessen, RenéTeamspelerVerdediger
    Hemert, Edwin vanTeamspeler
    Kamerbeek, RogierTeamspelerAanvaller
    Kop, RemcoTeamspelerMiddenvelder
    Smeitink, WillemTeamspelerVerdediger
    Smit, MauriceTeamspelerDoelverdediger
    Veldman, DickTeamspelerVerdediger
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Eendracht Arnhem 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sc Westervoort 6181701106208651
    2MASV 717160172254748
    3Eendracht Arnhem 31892752341829
    4Veluwezoom 4188194948125
    5RKHVV 7187383836224
    6SV Gelders Eiland 3187384653-724
    7DVV 7186574152-1123
    8DVV 81842122175-5414
    9GVA 51732123173-4211
    10Loo 41822142363-408

    Poulestanden Eendracht Arnhem 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVV 43300194159
    2Eendracht Arnhem 3320112846
    3Sc Westervoort 73102151233
    4Elsweide 63003527-220