• Eendracht Arnhem 3

  • Array ( [0] => [universalteamcode] => 160918@-1 )
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    Aghallaj, SaidTeamspelerMiddenvelder
    Beek, Pearcy VanTeamspelerMiddenvelder
    Bonne, WilliamTeamspelerAanvaller
    Bruyn, Michiel deTeamspelerVerdediger
    Driessen, RenéTeamspelerVerdediger
    Hemert, Edwin vanTeamspeler
    Kamerbeek, RogierTeamspelerAanvaller
    Kop, RemcoTeamspelerMiddenvelder
    Sierksma, FabianTeamspelerAanvaller
    Smeitink, WillemTeamspelerVerdediger
    Smit, MauriceTeamspelerDoelverdediger
    Veldman, DickTeamspelerVerdediger
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    1 dec.RKHVV 8 - Eendracht Arnhem 33 - 2
  • Poulestanden Eendracht Arnhem 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eendracht Arnhem 31080255203524
    2SV Gelders Eiland 297023692721
    3Eldenia 101070346202621
    4Veluwezoom 4107033126521
    5MASV 785122216616
    6RKHVV 8105142828016
    7RKSV Driel 4105053123815
    8SML 593151726-910
    9DVV 8103162235-1310
    10v.v. Dieren 4112181733-167
    11OVC '85 2112092162-416
    12VDZ 581161038-284

    Poulestanden Eendracht Arnhem 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sc Westervoort 5320115966
    2Eendracht Arnhem 33120141315
    3DVV 93111171614
    4SDZZ 530121018-81