• Eendracht Arnhem 3

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    Aghallaj, SaidTeamspelerMiddenvelder
    Beek, Pearcy VanTeamspelerMiddenvelder
    Bonne, WilliamTeamspelerAanvaller
    Bruyn, Michiel deTeamspelerVerdediger
    Driessen, RenéTeamspelerVerdediger
    Hemert, Edwin vanTeamspeler
    Hogerhorst, ArendTeamspeler
    Kamerbeek, RogierTeamspelerAanvaller
    Kop, RemcoTeamspelerMiddenvelder
    Smeitink, WillemTeamspelerVerdediger
    Smit, MauriceTeamspelerDoelverdediger
    Veldman, DickTeamspelerVerdediger
    Willemsen, RichardTeamspelerAanvaller
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 mei. 19:30Eendracht Arnhem 3 - DVV 8Sportpark Over het Lange Water
    5 mei. 10:00Eendracht Arnhem 3 - RKHVV 7Sportpark Over het Lange Water
    12 mei. 11:15Veluwezoom 4 - Eendracht Arnhem 3Sportpark De Pinkenberg
    16 mei. 19:30Eendracht Arnhem 3 - Loo 4Sportpark Over het Lange Water
    23 mei. 19:30GVA 5 - Eendracht Arnhem 3Sportpark De Vijzel
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Eendracht Arnhem 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1MASV 713130052143839
    2Sc Westervoort 614130184166839
    3Eendracht Arnhem 31371541231822
    4SV Gelders Eiland 3137153632422
    5DVV 7146263541-620
    6RKHVV 7156273030020
    7Veluwezoom 4166194347-419
    8DVV 8133191661-4510
    9Loo 41421111952-337
    10GVA 51311112161-404

    Poulestanden Eendracht Arnhem 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1DVV 43300194159
    2Eendracht Arnhem 3320112846
    3Sc Westervoort 73102151233
    4Elsweide 63003527-220