• Eendracht Arnhem 3

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerAanvaller
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    AfgeschermdTeamspelerMiddenvelder
    AfgeschermdTeamspelerVerdediger
    Aghallaj, SaidTeamspelerMiddenvelder
    Beek, Pearcy VanTeamspelerMiddenvelder
    Bonne, WilliamTeamspelerAanvaller
    Bruyn, Michiel deTeamspelerVerdediger
    Driessen, RenéTeamspelerVerdediger
    Hemert, Edwin vanTeamspeler
    Kamerbeek, RogierTeamspelerAanvaller
    Kop, RemcoTeamspelerMiddenvelder
    Sierksma, FabianTeamspelerAanvaller
    Smeitink, WillemTeamspelerVerdediger
    Smit, MauriceTeamspelerDoelverdediger
    Veldman, DickTeamspelerVerdediger
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    2 feb. 10:00DVV 8 - Eendracht Arnhem 3Sportpark Horsterpark
    16 feb. 11:30Eldenia 10 - Eendracht Arnhem 3Sportpark Elden
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Poulestanden Eendracht Arnhem 3 (0519 Mannen Zondag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eendracht Arnhem 31080255203524
    2MASV 71071232201222
    3SV Gelders Eiland 297023692721
    4Eldenia 101070346202621
    5Veluwezoom 4117043333021
    6RKHVV 8105142828016
    7RKSV Driel 4105053123815
    8SML 5103161929-1010
    9DVV 8113172338-1510
    10VDZ 592161339-267
    11v.v. Dieren 4112181733-167
    12OVC '85 2112092162-416

    Poulestanden Eendracht Arnhem 3 (B1600 Mannen beker reserve zondag poule)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Sc Westervoort 5320115966
    2Eendracht Arnhem 33120141315
    3DVV 93111171614
    4SDZZ 530121018-81