• Eendracht Arnhem

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Kamerbeek, RogierTechnische stafTrainer/coach
    Meijer, JosOverige stafTeammanager
    Nesselaar, DannyTechnische stafTrainer
    Roumimper, ReneTechnische stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Willemsen, RichardTechnische stafAss.-trainer/coach
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Alagöz, ZekiTeamspelerAanvaller
    Berg, Jesper v.d.TeamspelerVerdediger
    Buyuksari, AliTeamspelerAanvaller
    Heusinkveld, RensTeamspeler
    Hommerson, LarsTeamspelerMiddenvelder
    Janssen, DannyTeamspelerMiddenvelder
    Nawabi, AliTeamspelerMiddenvelder
    Neijenhuis, StefanTeamspeler
    Nesselaar, BoyTeamspelerAanvaller
    Regeer, MaxTeamspelerAanvaller
    Visser, DionTeamspelerMiddenvelder

    Er zijn 23 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    29 jan. 08:30RKSV Driel JO8-3 - Eendracht Arnhem JO8-1Sportpark Driel
    29 jan. 09:30Elsweide JO10-2 - Eendracht Arnhem JO10-2Sportpark Elsweide
    29 jan. 09:45ESA JO13-4 - Eendracht Arnhem JO13-2JMSportcentrum Rijkerswoerd
    29 jan. 10:00Eendracht Arnhem JO8-2 - DVOL JO8-5JMSportpark Over het Lange Water
    29 jan. 10:00Eendracht Arnhem JO13-1 - MASV JO13-1Sportpark Over het Lange Water
    29 jan. 10:30Eendracht Arnhem JO10-1 - DCS JO10-2Sportpark Over het Lange Water
    29 jan. 11:15Eendracht Arnhem JO12-1 - DVOV JO12-3Sportpark Over het Lange Water
    29 jan. 11:15DZC '68 G1 - Eendracht G1JMSportpark Zuid (ingang 2)
    29 jan. 15:15Jonge Kracht 45+2 - Eendracht Arnhem 45+1Sportpark Schalkshof
    30 jan. 10:00Eendracht Arnhem 4 - SC Doesburg 4Sportpark Over het Lange Water
    30 jan. 12:00GVA 4 - Eendracht Arnhem 3Sportpark De Vijzel
    30 jan. 12:30SC Bemmel 4 - Eendracht Arnhem 2Sportpark Ressen
    5 feb. 08:30Sc Westervoort JO10-2 - Eendracht Arnhem JO10-1Sportpark Naederhuyse
    5 feb. 09:00SC Bemmel JO8-3G - Eendracht Arnhem JO8-2Sportpark Ressen
    5 feb. 09:30Eendracht Arnhem JO10-2 - Arnhemse Boys Schuytgraaf JO10-4Sportpark Over het Lange Water
    5 feb. 10:00Eendracht Arnhem JO13-2JM - RKSV Driel JO13-2Sportpark Over het Lange Water
    5 feb. 10:00Eendracht Arnhem JO8-1 - RKHVV JO8-5Sportpark Over het Lange Water
    5 feb. 11:00Elsweide JO13-2 - Eendracht Arnhem JO13-1Sportpark Elsweide
    5 feb. 11:15Eendracht Arnhem JO12-1 - OBW JO12-3Sportpark Over het Lange Water
    5 feb. 12:00Eendracht G1JM - DZC '68 G1Sportpark Over het Lange Water
    5 feb. 14:00Eendracht Arnhem 45+1 - Redichem 45+1Sportpark Over het Lange Water
    6 feb. 10:00MASV 6 - Eendracht Arnhem 2Sportpark Malburgen-West
    6 feb. 10:30Eendracht Arnhem 3 - DVV 5Sportpark Over het Lange Water
    6 feb. 10:30SML 4 - Eendracht Arnhem 4Sportpark De Bakenberg
    6 feb. 14:00Eendracht Arnhem 1 - Edesche Boys 1Sportpark Over het Lange Water
    12 feb. 08:30De Bataven JO13-3 - Eendracht Arnhem JO13-2JMSportpark Walburgen
    12 feb. 09:00OBW JO8-5 - Eendracht Arnhem JO8-1Sportpark Hengelder
    12 feb. 09:45Sc Westervoort JO12-2 - Eendracht Arnhem JO12-1Sportpark Naederhuyse
    12 feb. 10:00Eendracht Arnhem JO8-2 - GVA JO8-1Sportpark Over het Lange Water
    12 feb. 10:00Eendracht Arnhem JO13-1 - Jonge Kracht JO13-2Sportpark Over het Lange Water
  • Uitslagen

    Geen informatie