• JO10-2

  • Staf

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Mouhouti, DaminTeamspeler

    Er zijn 7 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    24 okt. 10:00Eendracht Arnhem 4 - SML 4Sportpark Over het Lange Water
    24 okt. 10:00Spero 11 - Eendracht Arnhem 3Sportpark De Pas
    24 okt. 10:30Eendracht Arnhem 2 - Jonge Kracht 5Sportpark Over het Lange Water
    24 okt. 14:00Eendracht Arnhem 1 - Den Dam 1Sportpark Over het Lange Water
    30 okt. 08:30Sc Westervoort JO10-3 - Eendracht Arnhem JO10-1Sportpark Naederhuyse
    30 okt. 09:30Eendracht Arnhem JO10-2 - Sc Westervoort JO10-4Sportpark Over het Lange Water
    30 okt. 10:00Eendracht Arnhem JO13-1 - VVO JO13-2Sportpark Over het Lange Water
    30 okt. 11:00Eendracht Arnhem JO13-2JM - Westervoort JO13-2JMSportpark Over het Lange Water
    30 okt. 13:00Eendracht Arnhem JO16-1 - De Paasberg JO16-1Sportpark Over het Lange Water
    30 okt. 13:00Jonge Kracht G1 - Eendracht G1JMSportpark Schalkshof
    31 okt. 09:30Eldenia 10 - Eendracht Arnhem 4Sportpark Elden
    31 okt. 11:30Eldenia 6 - Eendracht Arnhem 3Sportpark Elden
    31 okt. 12:00DVOL 4 - Eendracht Arnhem 2Sportpark Vossenpels
    31 okt. 14:00NVC 1 - Eendracht Arnhem 1Sportpark De Hoek
    3 nov. 18:45Doesburg SC JO16-1JM - Eendracht Arnhem JO16-1Sportpark Oranjesingel
    6 nov. 09:30Elsweide JO13-1 - Eendracht Arnhem JO13-1Sportpark Elsweide
    6 nov. 09:45DVOV JO10-4 - Eendracht Arnhem JO10-2Sportpark De Pinkenberg
    6 nov. 10:30Eendracht Arnhem JO10-1 - DVOV JO10-3Sportpark Over het Lange Water
    6 nov. 12:00Eendracht G1JM - Jonge Kracht G2Sportpark Over het Lange Water
    6 nov. 13:15VDZ JO16-2 - Eendracht Arnhem JO16-1Sportpark 't Cranevelt
    6 nov. 14:00Eendracht Arnhem 45+1 - Blauw Wit 45+1Sportpark Over het Lange Water
    7 nov. 10:00Eendracht Arnhem 4 - Dierense Boys 3Sportpark Over het Lange Water
    7 nov. 10:30Eendracht Arnhem 2 - OSC 4Sportpark Over het Lange Water
    7 nov. 14:00Eendracht Arnhem 1 - SV Babberich 1Sportpark Over het Lange Water
    13 nov. 09:00Doesburg SC JO10-2JM - Eendracht Arnhem JO10-1Sportpark Oranjesingel
    13 nov. 09:30Eendracht Arnhem JO10-2 - v.v. Dieren JO10-2Sportpark Over het Lange Water
    13 nov. 12:30ESA 45+1 - Eendracht Arnhem 45+1Sportcentrum Rijkerswoerd
    14 nov. 10:00Eendracht Arnhem 4 - v.v. Dieren 2Sportpark Over het Lange Water
    14 nov. 10:30Eendracht Arnhem 2 - MASV 6Sportpark Over het Lange Water
    14 nov. 14:00Eendracht Arnhem 1 - Dierense Boys 1Sportpark Over het Lange Water
  • Uitslagen

    Geen informatie