• JO16-1G

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Courbois, RaymondOverige stafTeammanager
    Driessen, RenéOverige stafTeammanager
    Gopal, AkashTechnische stafTrainer/coach
    Weerd, Kevin van derOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Roos, Devin deTeamspeler
    Williams, JaydenTeamspeler

    Er zijn 9 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    30 okt. 13:00Eendracht Arnhem JO16-1 - De Paasberg JO16-1Sportpark Over het Lange Water
    3 nov. 18:45Doesburg SC JO16-1JM - Eendracht Arnhem JO16-1Sportpark Oranjesingel
    6 nov. 13:15VDZ JO16-2 - Eendracht Arnhem JO16-1Sportpark 't Cranevelt
    20 nov. 13:00Eendracht Arnhem JO16-1 - VDZ JO16-3Sportpark Over het Lange Water
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 okt.Eendracht Arnhem JO16-1 - GSV '38 JO16-1JM0 - 7
    13 okt.Eendracht Arnhem JO16-1 - DVV JO16-21 - 5
  • Poulestanden Eendracht Arnhem JO16-1 (0233 Onder 16 (najaarsreeks))

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1AVW '66 JO16-144004473712
    2DVV JO16-243102131810
    3VDZ JO16-443102261610
    4De Paasberg JO16-13300194159
    5Be Quick Z. JO16-13201238156
    6VDZ JO16-242021115-46
    7GSV '38 JO16-1JM210189-13
    8VDZ JO16-33102111013
    9Doesburg SC JO16-1JM2002510-50
    10Eendracht Arnhem JO16-13003340-370
    11SML JO16-34004426-220
    12DZC'68 JO16-3JM4004235-330

    Poulestanden Eendracht Arnhem JO16-1 (B3520 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 16 poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Eendracht Arnhem JO16-111004313
    2Arnhemse Boys Schuytgraaf JO16-2100134-10

    Poulestanden Eendracht Arnhem JO16-1 (B3540 Zwaluwen Jeugd Beker Onder 16 4e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1vv Ede/Victoria JO16-1JM1100100103
    2Robur et Velocitas JO16-211008083
    3Keijenburgse Boys JO16-1110010373
    4SML JO16-211007163
    5De Treffers JO16-211008353
    6OSC JO16-111006153
    7DVV JO16-211005143
    8sv DFS JO16-1JM11004313
    9Robur et Velocitas JO16-311003213
    10Arnhemse Boys Schuytgraaf JO16-111001013
    11Columbia JO16-110103301
    12SDV Barneveld JO16-110103301
    13UDI JO16-1JM00000000
    14EMM JO16-1100134-10
    15Unicum JO16-2100123-10
    16MASV JO16-1100101-10
    17Eendracht Arnhem JO16-1100115-40
    18SC Millingen JO16-1100138-50
    19Woezik JO16-1100116-50
    20VDZ JO16-2100117-60
    21Doesburg SC JO16-1JM1001310-70
    22ASV '57 JO16-1100108-80
    23SC Bemmel JO16-11001010-100