• JO9-1

  • Staf

    Geen informatie

  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    3 okt. 08:30OVC '85 JO9-3 - Eendracht JO9-1GSportpark De Bilderberg
    3 okt. 09:00Eendracht Arnhem JO9-2 - VVO JO9-4Sportpark Over het Lange Water
    3 okt. 09:45Sc Westervoort JO12-2 - Eendracht JO12-2GSportpark Naederhuyse
    3 okt. 09:45Westervoort JO12-3G - Eendracht Arnhem JO12-3GSportpark Naederhuyse
    3 okt. 10:00Eendracht Arnhem JO12-1 - De Paasberg JO12-1Sportpark Over het Lange Water
    3 okt. 11:00Eendracht JO14-1G - SC EDS JO14-1Sportpark Over het Lange Water
    3 okt. 11:00Jonge Kracht G1 - Eendracht G1GSportpark Schalkshof
    3 okt. 12:45Angerlo Vooruit JO15-1 - Eendracht Arnhem JO15-1GSportpark Mariendaalseweg
    3 okt. 14:00Eendracht Arnhem JO19-1 - RKSV Driel JO19-2Sportpark Over het Lange Water
    3 okt. 14:00Eendracht Arnhem 45+1 - Lunteren 45+1Sportpark Over het Lange Water
    4 okt. 10:00MASV 6 - Eendracht Arnhem 3Sportpark Malburgen-West
    4 okt. 10:30Eendracht Arnhem 2 - Spero 7Sportpark Over het Lange Water
    4 okt. 14:00Eendracht Arnhem - Dierense BoysSportpark Over het Lange Water
    10 okt. 11:30Eendracht Arnhem JO15-1G - AVW '66 JO15-1Sportpark Over het Lange Water
    10 okt. 12:00Eendracht G1G - TEC G1Sportpark Over het Lange Water
    10 okt. 12:30SKV JO19-4 - Eendracht Arnhem JO19-1Sportpark De Zoom
    10 okt. 13:00RKSV Driel JO14-2 - Eendracht JO14-1GSportpark Driel
    11 okt. 10:00Eendracht Arnhem 3 - RKSV Driel 4Sportpark Over het Lange Water
    11 okt. 10:00GVA 4 - Eendracht Arnhem 2Sportpark De Vijzel
    11 okt. 14:00SV Babberich - Eendracht ArnhemSportpark De Buitenboom
    18 okt. 14:00Eendracht Arnhem - Den DamSportpark Over het Lange Water
    24 okt. 11:15SJO/SSA HMC '17 JO14-1 - Eendracht JO14-1GSportpark 't Hach
    24 okt. 11:30Eendracht Arnhem JO15-1G - Loil sv JO15-1GSportpark Over het Lange Water
    24 okt. 13:00Bennekom JO19-4 - Eendracht Arnhem JO19-1Sportpark De Eikelhof
    24 okt. 14:00Wodanseck 45+1 - Eendracht Arnhem 45+1Sportkamp Duitsekamp
    24 okt. 15:00Eldenia G1 - Eendracht G1GSportpark Elden
    25 okt. 09:30De Bataven 8 - Eendracht Arnhem 3Sportpark Walburgen
    25 okt. 11:30Eldenia 10 - Eendracht Arnhem 2Sportpark Elden
    25 okt. 14:00SDZZ - Eendracht ArnhemSportpark De Griethse Poort
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    AfgeschermdTeamspeler
    Hurrelbrinck, AlexanderTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Countdown

    Volgende wedstrijd

    VS

    01 januari 1970 uur

    dag

    uur

    min

    sec
  • Stats

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten voor per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    doelpunten tegen per wedstrijd

    Geen data

    gemiddeld aantal
    punten per wedstrijd