0285 G-Voetbal Zaterdag (najaar)

Junioren - Eendracht Arnhem G1

Teamleden

Spelers
Hasan Aydin        
Jan-Willem Bakkenes        
Kai Banda        
Melvin Brugmans        
Othman Fendroessi        
Bryan Kasteel        
Wesley Lantinga        
Claudio Maroni        
Bryan Maroni        
Dylan Peperkamp        
Dave van Reenen        
Roxanne Swensen        
Maurice Van Veldhuizen        
Alexander Visser        
Jotham van Wijngaarden        

Wedstrijdplanning

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 08-12-2018 15:15 Jonge Kracht G2 Doetinchem G1G 102715 0-0
C 08-12-2018 13:00 TEC G1 Hatert G1G 102741 0-0
C 08-12-2018 12:00 Eendracht Arnhem G1 DOVO G1 102755 0-0
C 08-12-2018 10:30 vv Ede/Victoria G1 Union G1 102709 0-0
C 01-12-2018 10:00 DOVO G1 TEC G1 102692 2-0
C 01-12-2018 12:00 Hatert G1G vv Ede/Victoria G1 102752 1-6
C 01-12-2018 12:30 Doetinchem G1G Jonge Kracht G1 102730 1-10
C 01-12-2018 13:00 Union G1 Jonge Kracht G2 102767 4-3
C 24-11-2018 13:15 Jonge Kracht G1 Eendracht Arnhem G1 102726 9-0
C 24-11-2018 12:30 Doetinchem G1G Union G1 102736 3-2
C 24-11-2018 12:00 Hatert G1G Jonge Kracht G2 102749 2-3
C 24-11-2018 10:30 DOVO G1 vv Ede/Victoria G1 102698 2-0
C 17-11-2018 11:00 Jonge Kracht G2 DOVO G1 102710 1-9
C 17-11-2018 11:20 vv Ede/Victoria G1 Sc Westervoort G1 102705 0-0
C 17-11-2018 11:30 Eendracht Arnhem G1 Doetinchem G1G 102761 4-2
C 17-11-2018 13:30 TEC G1 Jonge Kracht G1 102738 0-7
C 17-11-2018 13:15 Union G1 Hatert G1G 102769 4-6
C 10-11-2018 10:45 DOVO G1 Union G1 102700 5-0
C 10-11-2018 11:00 Jonge Kracht G1 vv Ede/Victoria G1 102725 10-3
C 10-11-2018 11:15 Sc Westervoort G1 Jonge Kracht G2 102686 0-0
C 10-11-2018 12:00 Eendracht Arnhem G1 TEC G1 102756 0-3
C 10-11-2018 12:00 Hatert G1G Doetinchem G1G 102751 1-4
C 03-11-2018 13:15 Jonge Kracht G2 Jonge Kracht G1 102712 1-8
C 03-11-2018 13:15 Union G1 Sc Westervoort G1 102768 0-0
C 03-11-2018 12:30 Doetinchem G1G TEC G1 102729 0-4
C 03-11-2018 12:00 Hatert G1G DOVO G1 102746 0-4
C 03-11-2018 10:30 vv Ede/Victoria G1 Eendracht Arnhem G1 102708 2-0
C 27-10-2018 13:00 TEC G1 vv Ede/Victoria G1 102743 6-1
C 27-10-2018 11:30 Eendracht Arnhem G1 Jonge Kracht G2 102758 2-3
C 27-10-2018 11:15 Jonge Kracht G1 Union G1 102727 8-1
C 27-10-2018 11:15 Sc Westervoort G1 Hatert G1G 102687 0-0
C 27-10-2018 10:30 DOVO G1 Doetinchem G1G 102697 7-3
C 13-10-2018 09:45 DOVO G1 Sc Westervoort G1 102695 14-0
C 13-10-2018 11:00 Jonge Kracht G2 TEC G1 102711 0-6
C 13-10-2018 12:00 Hatert G1G Jonge Kracht G1 102748 2-13
C 13-10-2018 12:30 Doetinchem G1G vv Ede/Victoria G1 102734 3-4
C 13-10-2018 13:15 Union G1 Eendracht Arnhem G1 102772 2-3
C 06-10-2018 10:30 vv Ede/Victoria G1 Jonge Kracht G2 102704 12-1
C 06-10-2018 11:00 Jonge Kracht G1 DOVO G1 102719 6-3
C 06-10-2018 11:15 Sc Westervoort G1 Doetinchem G1G 102688 1-6
C 06-10-2018 12:30 Eendracht Arnhem G1 Hatert G1G 102760 2-1
C 06-10-2018 13:00 TEC G1 Union G1 102745 6-1
C 29-09-2018 10:00 DOVO G1 Eendracht Arnhem G1 102699 9-0
C 29-09-2018 11:15 Sc Westervoort G1 Jonge Kracht G1 102685 0-14
C 29-09-2018 12:00 Hatert G1G TEC G1 102747 1-1
C 29-09-2018 12:30 Doetinchem G1G Jonge Kracht G2 102731 5-4
C 22-09-2018 13:00 TEC G1 DOVO G1 102737 2-1
C 22-09-2018 11:30 Eendracht Arnhem G1 Sc Westervoort G1 102759 8-2
C 22-09-2018 11:00 Jonge Kracht G2 Union G1 102718 5-6
C 22-09-2018 13:15 Jonge Kracht G1 Doetinchem G1G 102724 11-3
C 22-09-2018 10:30 vv Ede/Victoria G1 Hatert G1G 102706 7-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 26-09-2018 19:00 Eendracht Arnhem G1 AZC G1 29965 2-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Jonge Kracht G1 9 9 0 0 27 82 14 68 0
2 DOVO G1 9 7 0 2 21 42 12 30 0
3 TEC G1 9 6 1 2 19 28 13 15 0
4 vv Ede/Victoria G1 8 5 0 3 15 35 25 10 0
5 Eendracht Arnhem G1 8 3 0 5 9 11 31 -20 0
6 Doetinchem G1G 9 3 0 6 9 24 47 -23 0
7 Union G1 8 2 0 6 6 20 39 -19 0
8 Jonge Kracht G2 9 2 0 7 6 21 54 -33 0
9 Hatert G1G 9 1 1 7 4 16 44 -28 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 AZC G1 1 1 0 0 3 5 2 3 0
2 Eendracht Arnhem G1 1 0 0 1 0 2 5 -3 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
vrijdag 19:00 - 20:00 2B 7 Team training 2018-2019

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
vr 03-08-18 19:00 - 20:00 2B 7 Team training 2018-2019 vakantie
vr 10-08-18 19:00 - 20:00 2B 7 Team training 2018-2019 vakantie
vr 17-08-18 19:00 - 20:00 2B 7 Team training 2018-2019 gaat_door
vr 24-08-18 19:00 - 20:00 2B 7 Team training 2018-2019 gaat_door
vr 31-08-18 19:00 - 20:00 2B 7 Team training 2018-2019 gaat_door
vr 07-09-18 19:00 - 20:00 2B 7 Team training 2018-2019 gaat_door
vr 14-09-18 19:00 - 20:00 2B 7 Team training 2018-2019 gaat_door
vr 21-09-18 19:00 - 20:00 2B 7 Team training 2018-2019 gaat_door
vr 28-09-18 19:00 - 20:00 2B 7 Team training 2018-2019 gaat_door
vr 05-10-18 19:00 - 20:00 2B 7 Team training 2018-2019 gaat_door
vr 12-10-18 19:00 - 20:00 2B 7 Team training 2018-2019 gaat_door
vr 19-10-18 19:00 - 20:00 2B 7 Team training 2018-2019 gaat_door
vr 26-10-18 19:00 - 20:00 2B 7 Team training 2018-2019 gaat_door
vr 02-11-18 19:00 - 20:00 2B 7 Team training 2018-2019 gaat_door
vr 09-11-18 19:00 - 20:00 2B 7 Team training 2018-2019 gaat_door
vr 16-11-18 19:00 - 20:00 2B 7 Team training 2018-2019 gaat_door
vr 23-11-18 19:00 - 20:00 2B 7 Team training 2018-2019 gaat_door
vr 30-11-18 19:00 - 20:00 2B 7 Team training 2018-2019 gaat_door
vr 07-12-18 19:00 - 20:00 2B 7 Team training 2018-2019 gaat_door
vr 14-12-18 19:00 - 20:00 2B 7 Team training 2018-2019 gaat_door
vr 21-12-18 19:00 - 20:00 2B 7 Team training 2018-2019 gaat_door
vr 28-12-18 19:00 - 20:00 2B 7 Team training 2018-2019 gaat_door
vr 04-01-19 19:00 - 20:00 2B 7 Team training 2018-2019 gaat_door
vr 11-01-19 19:00 - 20:00 2B 7 Team training 2018-2019 gaat_door
vr 18-01-19 19:00 - 20:00 2B 7 Team training 2018-2019 gaat_door
vr 25-01-19 19:00 - 20:00 2B 7 Team training 2018-2019 gaat_door
vr 01-02-19 19:00 - 20:00 2B 7 Team training 2018-2019 gaat_door
vr 08-02-19 19:00 - 20:00 2B 7 Team training 2018-2019 gaat_door
vr 15-02-19 19:00 - 20:00 2B 7 Team training 2018-2019 gaat_door
vr 22-02-19 19:00 - 20:00 2B 7 Team training 2018-2019 gaat_door
vr 01-03-19 19:00 - 20:00 2B 7 Team training 2018-2019 gaat_door
vr 08-03-19 19:00 - 20:00 2B 7 Team training 2018-2019 gaat_door
vr 15-03-19 19:00 - 20:00 2B 7 Team training 2018-2019 gaat_door
vr 22-03-19 19:00 - 20:00 2B 7 Team training 2018-2019 gaat_door
vr 29-03-19 19:00 - 20:00 2B 7 Team training 2018-2019 gaat_door
vr 05-04-19 19:00 - 20:00 2B 7 Team training 2018-2019 gaat_door
vr 12-04-19 19:00 - 20:00 2B 7 Team training 2018-2019 gaat_door
vr 19-04-19 19:00 - 20:00 2B 7 Team training 2018-2019 gaat_door
vr 26-04-19 19:00 - 20:00 2B 7 Team training 2018-2019 gaat_door
vr 03-05-19 19:00 - 20:00 2B 7 Team training 2018-2019 gaat_door
vr 10-05-19 19:00 - 20:00 2B 7 Team training 2018-2019 gaat_door
vr 17-05-19 19:00 - 20:00 2B 7 Team training 2018-2019 gaat_door
vr 24-05-19 19:00 - 20:00 2B 7 Team training 2018-2019 gaat_door
vr 31-05-19 19:00 - 20:00 2B 7 Team training 2018-2019 gaat_door
vr 07-06-19 19:00 - 20:00 2B 7 Team training 2018-2019 gaat_door
vr 14-06-19 19:00 - 20:00 2B 7 Team training 2018-2019 gaat_door

Berichten



Terug naar boven