0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

Senioren - Eendracht Arnhem 1

Teamleden

Spelers
Luuk Martinez Keeper      
Mohamed Elkhannaji        
Rafik Elmalki        
Khalil Gerardo        
Medhi Ghanem        
Samir Hamdiui        
Briama Jalloh        
Mohamad Kalomar        
Cedrick Keijzer        
Bjorn Keymel        
Michel de Kinkelder        
Melvin Kolf        
Jeroen Kooman        
Winston Seedorf        
Ronny Slot        
Thijs Tjallinks        
Jay Tjong Kim Sang        
Mitchell Visser        
Elijah van der Vloot        
Kevin Willemsen        
 
Overige teamleden
Raymond Courbois Team Manager
Fred de Beijer Leider
Gerrit van Mourik Leider
Vincent Selhorst Trainer
Roland Peters verzorger
Hans Jacobs arbiter/assistent arbiter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 21-10-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 Angeren 1 L. (Leon) Welbers 25053 Sportpark Over het Lange Water
C 28-10-2018 14:00 GVA 1 Eendracht Arnhem 1 M.J.T. (Melvin) te Booij 26304 Sportpark De Vijzel
C 04-11-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 GSV '38 1 25193 Sportpark Over het Lange Water
C 18-11-2018 14:00 Jonge Kracht 1 Eendracht Arnhem 1 25809 Sportpark Schalkshof
C 25-11-2018 14:00 Veluwezoom 1 Eendracht Arnhem 1 27224 Sportpark De Pinkenberg
C 02-12-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 DVV 1 24478 Sportpark Over het Lange Water
C 09-12-2018 14:00 Groessen 1 Eendracht Arnhem 1 27560 Sportpark Heggeakkers
C 16-12-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 RKPSC 1 24923 Sportpark Over het Lange Water
C 20-01-2019 14:00 ONA '53 1 Eendracht Arnhem 1 25117 Sportpark Van Ketwich Verschuur
C 27-01-2019 14:00 GSV '38 1 Eendracht Arnhem 1 26454 Sportpark De Does
C 03-02-2019 14:00 Eendracht Arnhem 1 Jonge Kracht 1 25217 Sportpark Over het Lange Water
C 10-02-2019 14:00 Arnhemia 1 Eendracht Arnhem 1 26691 Sportpark De Bakenhof
C 17-02-2019 14:00 Eendracht Arnhem 1 Sc Westervoort 1 25623 Sportpark Over het Lange Water
C 10-03-2019 14:00 Angeren 1 Eendracht Arnhem 1 25167 Sportpark De Poel
C 17-03-2019 14:00 Eendracht Arnhem 1 GVA 1 25747 Sportpark Over het Lange Water
C 24-03-2019 14:00 Eendracht Arnhem 1 ONA '53 1 25519 Sportpark Over het Lange Water
C 07-04-2019 14:00 RKPSC 1 Eendracht Arnhem 1 25144 Sportpark De Pauwengaard
C 14-04-2019 14:00 Eendracht Arnhem 1 Groessen 1 24955 Sportpark Over het Lange Water
C 21-04-2019 14:00 DVV 1 Eendracht Arnhem 1 27480 Sportpark Horsterpark
C 12-05-2019 14:00 Eendracht Arnhem 1 Veluwezoom 1 24693 Sportpark Over het Lange Water
C 19-05-2019 14:00 HC '03 1 Eendracht Arnhem 1 25225 Sportpark 't Doornslag
C 26-05-2019 14:00 Eendracht Arnhem 1 CHRC 1 26305 Sportpark Over het Lange Water
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 28-10-2018 14:00 Arnhemia 1 Veluwezoom 1
C 28-10-2018 14:00 Sc Westervoort 1 GSV '38 1
C 28-10-2018 14:00 Angeren 1 ONA '53 1
C 28-10-2018 14:00 GVA 1 Eendracht Arnhem 1
C 28-10-2018 14:00 CHRC 1 DVV 1
C 28-10-2018 14:00 HC '03 1 RKPSC 1
C 28-10-2018 14:00 Jonge Kracht 1 Groessen 1
C 04-11-2018 14:00 ONA '53 1 Jonge Kracht 1
C 04-11-2018 14:00 Groessen 1 Angeren 1
C 04-11-2018 14:00 DVV 1 Sc Westervoort 1
C 04-11-2018 14:00 CHRC 1 HC '03 1
C 04-11-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 GSV '38 1
C 04-11-2018 14:00 RKPSC 1 Arnhemia 1
C 04-11-2018 14:00 Veluwezoom 1 GVA 1
C 18-11-2018 14:00 GVA 1 RKPSC 1
C 18-11-2018 14:00 HC '03 1 Veluwezoom 1
C 18-11-2018 14:00 Sc Westervoort 1 Groessen 1
C 18-11-2018 14:00 GSV '38 1 ONA '53 1
C 18-11-2018 14:00 Angeren 1 CHRC 1
C 18-11-2018 14:00 Jonge Kracht 1 Eendracht Arnhem 1
C 18-11-2018 14:00 Arnhemia 1 DVV 1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 21-10-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 Angeren 1 L. (Leon) Welbers 25053
C 14-10-2018 14:00 CHRC 1 Eendracht Arnhem 1 J. (John) Ursinus 27505 5 - 1
C 07-10-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 HC '03 1 J. (Johans) Ariens 25627 1 - 4
V 03-10-2018 20:00 AZ 2000 1 Eendracht Arnhem 1
C 30-09-2018 14:00 Sc Westervoort 1 Eendracht Arnhem 1 Afgeschermd 25271 4 - 1
C 23-09-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 Arnhemia 1 A.R. (Adrie) van derBeek 27715 6 - 4
B 16-09-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 Arnhemse Boys Schuytgraaf 1 P.J. (Peter) Bloksma 375 1 - 3
V 12-09-2018 20:00 Eendracht Arnhem 1 Silvolde 2
B 09-09-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 SML 1 H. (Herman) Hofman 696 0 - 6
B 02-09-2018 14:00 Beekbergen 1 Eendracht Arnhem 1 T. (Theo) Oosterman 472 4 - 0
V 29-08-2018 20:30 Eendracht Arnhem 1 Union 2 2 - 1
V 26-08-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 v.v. Elsweide 1
V 12-08-2018 afgelast Eendracht Arnhem 1 De Paasberg
C 17-06-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 Niftrik 1 J.W. (Hans) Hofman 195760 0 - 0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 21-10-2018 14:00 DVV 1 GVA 1 27782 0-0
C 21-10-2018 14:00 RKPSC 1 Sc Westervoort 1 24474 0-0
C 21-10-2018 14:00 ONA '53 1 HC '03 1 24696 0-0
C 21-10-2018 14:00 Groessen 1 Arnhemia 1 24689 0-0
C 21-10-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 Angeren 1 25053 0-0
C 21-10-2018 14:00 Veluwezoom 1 CHRC 1 25179 0-0
C 21-10-2018 14:00 GSV '38 1 Jonge Kracht 1 27613 0-0
C 14-10-2018 14:00 RKPSC 1 Groessen 1 27014 1-3
C 14-10-2018 14:00 Veluwezoom 1 DVV 1 27439 0-3
C 14-10-2018 14:00 CHRC 1 Eendracht Arnhem 1 27505 5-1
C 14-10-2018 14:00 HC '03 1 GSV '38 1 26400 0-1
C 14-10-2018 14:00 Arnhemia 1 Jonge Kracht 1 26401 1-2
C 14-10-2018 14:00 Sc Westervoort 1 Angeren 1 25530 1-0
C 14-10-2018 14:00 GVA 1 ONA '53 1 26052 1-0
C 07-10-2018 14:00 GSV '38 1 Arnhemia 1 26745 1-2
C 07-10-2018 14:00 DVV 1 RKPSC 1 26595 4-1
C 07-10-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 HC '03 1 25627 1-4
C 07-10-2018 14:00 Groessen 1 CHRC 1 25546 4-1
C 07-10-2018 14:00 Angeren 1 GVA 1 25422 3-2
C 07-10-2018 14:00 Jonge Kracht 1 Sc Westervoort 1 25367 3-2
C 07-10-2018 14:00 ONA '53 1 Veluwezoom 1 25131 3-2
C 30-09-2018 14:00 Sc Westervoort 1 Eendracht Arnhem 1 25271 4-1
C 30-09-2018 14:00 Arnhemia 1 ONA '53 1 25475 3-7
C 30-09-2018 14:00 GVA 1 CHRC 1 25751 1-5
C 30-09-2018 14:00 GSV '38 1 Angeren 1 25842 3-2
C 30-09-2018 14:00 Jonge Kracht 1 DVV 1 26078 2-2
C 30-09-2018 14:00 RKPSC 1 Veluwezoom 1 26458 1-5
C 30-09-2018 14:00 HC '03 1 Groessen 1 27746 0-4
C 23-09-2018 14:00 Groessen 1 GVA 1 25257 2-1
C 23-09-2018 14:00 ONA '53 1 Sc Westervoort 1 27198 1-4
C 23-09-2018 14:00 Angeren 1 Jonge Kracht 1 26114 1-4
C 23-09-2018 14:00 Veluwezoom 1 GSV '38 1 24731 1-1
C 23-09-2018 14:00 CHRC 1 RKPSC 1 25051 8-0
C 23-09-2018 14:00 DVV 1 HC '03 1 24922 4-2
C 23-09-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 Arnhemia 1 27715 6-4
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-09-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 Arnhemse Boys Schuytgraaf 1 375 1-3
B 16-09-2018 14:00 SML 1 Beekbergen 1 89 2-2
B 09-09-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 SML 1 696 0-6
B 09-09-2018 14:30 Arnhemse Boys Schuytgraaf 1 Beekbergen 1 14 3-3
B 02-09-2018 14:00 SML 1 Arnhemse Boys Schuytgraaf 1 40 0-2
B 02-09-2018 14:00 Beekbergen 1 Eendracht Arnhem 1 472 4-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
n 10-06-2018 14:30 Kilder 1 Delden 1 195685 0-3
n 10-06-2018 14:30 DSZ 1 SC Doesburg 1 195688 1-4
n 10-06-2018 14:00 Sportlust Vroomshoop 1 Marienheem 1 195682 3-0
n 10-06-2018 14:00 Diepenheim 1 SVV '91 1 195683 1-1
n 10-06-2018 14:00 SVBV 1 Sp. Neede 1 195684 1-1
n 10-06-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 Victoria '25 1 195686 1-1
n 10-06-2018 14:00 Niftrik 1 SVO '68 1 195687 3-0
n 10-06-2018 14:00 Sportclub Deventer 1 IJsselstreek 1 195582 1-5
n 10-06-2018 14:00 SC EDS 1 Alexandria 1 195584 4-1
n 10-06-2018 14:00 Angerlo Vooruit 1 SDZZ 1 195588 4-2
n 10-06-2018 14:00 Etten 1 KSV 1 195586 2-3
n 10-06-2018 14:00 SC Meddo 1 Enter 1 195585 1-3
n 10-06-2018 14:00 FC Berghuizen 1 avc Heracles 1 195587 4-0
n 07-06-2018 20:00 ZVV '56 1 Terwolde 1 195583 4-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
n 17-06-2018 14:00 FC Berghuizen 1 Enter 1 195763 1-1
n 17-06-2018 14:00 Sportlust Vroomshoop 1 Diepenheim 1 195758 2-1
n 17-06-2018 14:00 SVBV 1 KSV 1 195759 2-3
n 17-06-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 Niftrik 1 195760 0-0
n 17-06-2018 14:00 ZVV '56 1 IJsselstreek 1 195762 3-3
n 17-06-2018 14:30 SC Doesburg 1 SC EDS 1 195757 0-1
n 17-06-2018 14:30 Delden 1 Angerlo Vooruit 1 195761 5-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 05-06-2018 20:00 AVW '66 1 Eendracht Arnhem 1 195601 2-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Groessen 1 4 4 0 0 12 13 3 10 0
2 DVV 1 4 3 1 0 10 13 5 8 0
3 Jonge Kracht 1 4 3 1 0 10 11 6 5 0
4 CHRC 1 4 3 0 1 9 19 6 13 0
5 Sc Westervoort 1 4 3 0 1 9 11 5 6 0
6 GSV '38 1 4 2 1 1 7 6 5 1 0
7 ONA '53 1 4 2 0 2 6 11 10 1 0
8 Veluwezoom 1 4 1 1 2 4 8 8 0 0
9 Angeren 1 4 1 0 3 3 6 10 -4 0
10 HC '03 1 4 1 0 3 3 6 10 -4 0
11 GVA 1 4 1 0 3 3 5 10 -5 0
12 Arnhemia 1 4 1 0 3 3 10 16 -6 0
13 Eendracht Arnhem 1 4 1 0 3 3 9 17 -8 0
14 RKPSC 1 4 0 0 4 0 3 20 -17 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Arnhemse Boys Schuytgraaf 1 3 2 1 0 7 8 4 4 0
2 Beekbergen 1 3 1 2 0 5 9 5 4 0
3 SML 1 3 1 1 1 4 8 4 4 0
4 Eendracht Arnhem 1 3 0 0 3 0 1 13 -12 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 IJsselstreek 1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
2 FC Berghuizen 1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
3 ZVV '56 1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
4 SC Doesburg 1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
5 SC EDS 1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
6 Delden 1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
7 Niftrik 1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
8 Sportlust Vroomshoop 1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
9 Angerlo Vooruit 1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
10 Enter 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
11 KSV 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
12 Eendracht Arnhem 1 1 0 1 0 1 1 1 0 0
13 Victoria '25 1 1 0 1 0 1 1 1 0 0
14 Diepenheim 1 1 0 1 0 1 1 1 0 0
15 Sp. Neede 1 1 0 1 0 1 1 1 0 0
16 SVBV 1 1 0 1 0 1 1 1 0 0
17 SVV '91 1 1 0 1 0 1 1 1 0 0
18 Etten 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
19 SDZZ 1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
20 SC Meddo 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
21 Alexandria 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
22 DSZ 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
23 Kilder 1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
24 Marienheem 1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
25 SVO '68 1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
26 Sportclub Deventer 1 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
27 avc Heracles 1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
28 Terwolde 1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Delden 1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
2 KSV 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
3 Sportlust Vroomshoop 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
4 SC EDS 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
5 IJsselstreek 1 1 0 1 0 1 3 3 0 0
6 ZVV '56 1 1 0 1 0 1 3 3 0 0
7 Enter 1 1 0 1 0 1 1 1 0 0
8 FC Berghuizen 1 1 0 1 0 1 1 1 0 0
9 Eendracht Arnhem 1 1 0 1 0 1 0 0 0 0
10 Niftrik 1 1 0 1 0 1 0 0 0 0
11 SVBV 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
12 Diepenheim 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
13 SC Doesburg 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
14 Angerlo Vooruit 1 1 0 0 1 0 1 5 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Angeren 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Arnhemia 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 AVW '66 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 AZ 2000 - Elderveld 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DUNO D 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 DVOV 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Eendracht Arnhem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Eldenia 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Elsweide 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 ESA 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 MASV 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 OVC '85 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 De Paasberg 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 De Paasberg 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 VDZ 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SML 1 1 1 0 0 3 9 0 9 0
2 OVC '85 1 1 1 0 0 3 6 1 5 0
3 AVW '66 1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
4 VDZ 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
5 AZ 2000 - Elderveld 1 1 1 0 0 3 4 3 1 0
6 MASV 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
7 Eendracht Arnhem 1 1 0 1 0 1 3 3 0 0
8 Eldenia 1 1 0 1 0 1 3 3 0 0
9 De Paasberg 1 1 0 1 0 1 2 2 0 0
10 Elsweide 1 1 0 1 0 1 2 2 0 0
11 Arnhemia 1 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
12 DVOV 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
13 DUNO D 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
14 ESA 1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
15 Angeren 1 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
16 De Paasberg 1 1 0 0 1 0 0 9 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 AVW '66 1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
2 SML 1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
3 Eendracht Arnhem 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
4 MASV 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
5 OVC '85 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
6 AZ 2000 - Elderveld 1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
7 De Paasberg 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
8 VDZ 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 AVW '66 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
2 Eendracht Arnhem 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
3 MASV 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
4 SML 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 AVW '66 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
2 Eendracht Arnhem 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
woensdag 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 03-07-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2016-2017 Eendracht Arnhem 1
di 10-07-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2016-2017 Eendracht Arnhem 1
di 17-07-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2016-2017 Eendracht Arnhem 1
di 24-07-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2016-2017 Eendracht Arnhem 1
wo 01-08-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 08-08-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 15-08-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 22-08-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 29-08-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 05-09-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 12-09-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 19-09-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 26-09-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 03-10-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 10-10-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 17-10-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 24-10-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 31-10-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 07-11-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 14-11-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 21-11-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 28-11-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 05-12-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 12-12-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 19-12-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 26-12-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 02-01-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 09-01-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 16-01-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 23-01-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 30-01-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 06-02-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 13-02-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 20-02-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 27-02-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 06-03-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 13-03-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 20-03-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 27-03-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 03-04-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 10-04-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 17-04-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 24-04-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 01-05-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 08-05-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 15-05-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 22-05-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 29-05-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 05-06-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 12-06-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vrijdag 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 05-07-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2016-2017 Eendracht Arnhem 1
do 12-07-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2016-2017 Eendracht Arnhem 1
do 19-07-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2016-2017 Eendracht Arnhem 1
do 26-07-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2016-2017 Eendracht Arnhem 1
vr 03-08-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 10-08-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 17-08-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 24-08-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 31-08-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 07-09-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 14-09-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 21-09-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 28-09-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 05-10-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 12-10-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 19-10-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 26-10-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 02-11-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 09-11-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 16-11-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 23-11-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 30-11-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 07-12-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 14-12-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 21-12-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 28-12-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 04-01-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 11-01-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 18-01-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 25-01-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 01-02-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 08-02-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 15-02-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 22-02-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 01-03-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 08-03-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 15-03-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 22-03-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 29-03-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 05-04-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 12-04-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 19-04-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 26-04-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 03-05-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 10-05-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 17-05-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 24-05-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 31-05-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 07-06-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 14-06-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
www.eendrachtarnhem.nl
Eendracht 1-Arnhemia 1
Foto's Karel van Ingen
2018-09-24

Berichten



Terug naar boven