0512 Mannen Zondag standaard (A-cat)

Senioren - Eendracht Arnhem 1

Teamleden

Spelers
Luuk Martinez Keeper      
Nick Wiggers Keeper      
Kevin Bastiaanse        
Sander Beek        
Dilsat Birim        
Umberto van Galen        
Mike Hieltjes        
Davide Iori        
Roy de Kinkelder        
Michel de Kinkelder        
Sander Kok        
Khalid Kokouh        
Bart Palm        
Simon Rutten        
Ronny Slot        
Eric Wagenmakers        
Kevin Willemsen        
Robin van Woerkom        
 
Overige teamleden
Raymond Courbois Team Manager
Gerrit van Mourik Leider
Andre Bastiaanse Trainer
Marcel Gerrist Trainer
Roland Peters verzorger
Willie van der Mee arbiter/assistent arbiter

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
V 26-08-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 v.v. Elsweide 1
B 02-09-2018 14:00 Beekbergen 1 Eendracht Arnhem 1 472 Sportpark Veldhof
B 09-09-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 SML 1 696 Sportpark Over het Lange Water
B 16-09-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 Arnhemse Boys Schuytgraaf 1 375 Sportpark Over het Lange Water
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
B 02-09-2018 14:00 SML 1 Arnhemse Boys Schuytgraaf 1
B 02-09-2018 14:00 Beekbergen 1 Eendracht Arnhem 1
B 09-09-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 SML 1
B 09-09-2018 14:30 Arnhemse Boys Schuytgraaf 1 Beekbergen 1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
V 12-08-2018 afgelast Eendracht Arnhem 1 De Paasberg
C 17-06-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 Niftrik 1 J.W. (Hans) Hofman 195760 0 - 0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
n 10-06-2018 14:30 Kilder 1 Delden 1 195685 0-3
n 10-06-2018 14:30 DSZ 1 SC Doesburg 1 195688 1-4
n 10-06-2018 14:00 Sportlust Vroomshoop 1 Marienheem 1 195682 3-0
n 10-06-2018 14:00 Diepenheim 1 SVV '91 1 195683 1-1
n 10-06-2018 14:00 SVBV 1 Sp. Neede 1 195684 1-1
n 10-06-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 Victoria '25 1 195686 1-1
n 10-06-2018 14:00 Niftrik 1 SVO '68 1 195687 3-0
n 10-06-2018 14:00 Sportclub Deventer 1 IJsselstreek 1 195582 1-5
n 10-06-2018 14:00 SC EDS 1 Alexandria 1 195584 4-1
n 10-06-2018 14:00 Angerlo Vooruit 1 SDZZ 1 195588 4-2
n 10-06-2018 14:00 Etten 1 KSV 1 195586 2-3
n 10-06-2018 14:00 SC Meddo 1 Enter 1 195585 1-3
n 10-06-2018 14:00 FC Berghuizen 1 avc Heracles 1 195587 4-0
n 07-06-2018 20:00 ZVV '56 1 Terwolde 1 195583 4-0
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
n 17-06-2018 14:00 FC Berghuizen 1 Enter 1 195763 1-1
n 17-06-2018 14:00 Sportlust Vroomshoop 1 Diepenheim 1 195758 2-1
n 17-06-2018 14:00 SVBV 1 KSV 1 195759 2-3
n 17-06-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 Niftrik 1 195760 0-0
n 17-06-2018 14:00 ZVV '56 1 IJsselstreek 1 195762 3-3
n 17-06-2018 14:30 SC Doesburg 1 SC EDS 1 195757 0-1
n 17-06-2018 14:30 Delden 1 Angerlo Vooruit 1 195761 5-1
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 05-06-2018 20:00 AVW '66 1 Eendracht Arnhem 1 195601 2-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 IJsselstreek 1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
2 FC Berghuizen 1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
3 ZVV '56 1 1 1 0 0 3 4 0 4 0
4 SC Doesburg 1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
5 SC EDS 1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
6 Delden 1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
7 Niftrik 1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
8 Sportlust Vroomshoop 1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
9 Angerlo Vooruit 1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
10 Enter 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
11 KSV 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
12 Eendracht Arnhem 1 1 0 1 0 1 1 1 0 0
13 Victoria '25 1 1 0 1 0 1 1 1 0 0
14 Diepenheim 1 1 0 1 0 1 1 1 0 0
15 Sp. Neede 1 1 0 1 0 1 1 1 0 0
16 SVBV 1 1 0 1 0 1 1 1 0 0
17 SVV '91 1 1 0 1 0 1 1 1 0 0
18 Etten 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
19 SDZZ 1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
20 SC Meddo 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
21 Alexandria 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
22 DSZ 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0
23 Kilder 1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
24 Marienheem 1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
25 SVO '68 1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
26 Sportclub Deventer 1 1 0 0 1 0 1 5 -4 0
27 avc Heracles 1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0
28 Terwolde 1 1 0 0 1 0 0 4 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Delden 1 1 1 0 0 3 5 1 4 0
2 KSV 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
3 Sportlust Vroomshoop 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
4 SC EDS 1 1 1 0 0 3 1 0 1 0
5 IJsselstreek 1 1 0 1 0 1 3 3 0 0
6 ZVV '56 1 1 0 1 0 1 3 3 0 0
7 Enter 1 1 0 1 0 1 1 1 0 0
8 FC Berghuizen 1 1 0 1 0 1 1 1 0 0
9 Eendracht Arnhem 1 1 0 1 0 1 0 0 0 0
10 Niftrik 1 1 0 1 0 1 0 0 0 0
11 SVBV 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
12 Diepenheim 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
13 SC Doesburg 1 1 0 0 1 0 0 1 -1 0
14 Angerlo Vooruit 1 1 0 0 1 0 1 5 -4 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Angeren 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Arnhemia 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 AVW '66 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 AZ 2000 - Elderveld 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 DUNO D 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 DVOV 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Eendracht Arnhem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Eldenia 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Elsweide 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 ESA 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 MASV 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 OVC '85 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 De Paasberg 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 De Paasberg 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 VDZ 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 SML 1 1 1 0 0 3 9 0 9 0
2 OVC '85 1 1 1 0 0 3 6 1 5 0
3 AVW '66 1 1 1 0 0 3 3 0 3 0
4 VDZ 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
5 AZ 2000 - Elderveld 1 1 1 0 0 3 4 3 1 0
6 MASV 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
7 Eendracht Arnhem 1 1 0 1 0 1 3 3 0 0
8 Eldenia 1 1 0 1 0 1 3 3 0 0
9 De Paasberg 1 1 0 1 0 1 2 2 0 0
10 Elsweide 1 1 0 1 0 1 2 2 0 0
11 Arnhemia 1 1 0 0 1 0 3 4 -1 0
12 DVOV 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0
13 DUNO D 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
14 ESA 1 1 0 0 1 0 0 3 -3 0
15 Angeren 1 1 0 0 1 0 1 6 -5 0
16 De Paasberg 1 1 0 0 1 0 0 9 -9 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 AVW '66 1 1 1 0 0 3 4 1 3 0
2 SML 1 1 1 0 0 3 4 2 2 0
3 Eendracht Arnhem 1 1 1 0 0 3 3 1 2 0
4 MASV 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
5 OVC '85 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
6 AZ 2000 - Elderveld 1 1 0 0 1 0 2 4 -2 0
7 De Paasberg 1 1 0 0 1 0 1 3 -2 0
8 VDZ 1 1 0 0 1 0 1 4 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 AVW '66 1 1 1 0 0 3 2 0 2 0
2 Eendracht Arnhem 1 1 1 0 0 3 3 2 1 0
3 MASV 1 1 0 0 1 0 2 3 -1 0
4 SML 1 1 0 0 1 0 0 2 -2 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 AVW '66 1 1 1 0 0 3 2 1 1 0
2 Eendracht Arnhem 1 1 0 0 1 0 1 2 -1 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
woensdag 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 03-07-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2016-2017 Eendracht Arnhem 1
di 10-07-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2016-2017 Eendracht Arnhem 1
di 17-07-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2016-2017 Eendracht Arnhem 1
di 24-07-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2016-2017 Eendracht Arnhem 1
wo 01-08-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 08-08-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 15-08-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 22-08-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 29-08-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 05-09-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 12-09-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 19-09-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 26-09-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 03-10-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 10-10-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 17-10-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 24-10-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 31-10-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 07-11-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 14-11-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 21-11-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 28-11-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 05-12-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 12-12-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 19-12-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 26-12-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 02-01-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 09-01-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 16-01-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 23-01-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 30-01-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 06-02-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 13-02-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 20-02-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 27-02-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 06-03-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 13-03-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 20-03-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 27-03-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 03-04-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 10-04-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 17-04-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 24-04-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 01-05-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 08-05-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 15-05-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 22-05-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 29-05-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 05-06-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
wo 12-06-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vrijdag 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 05-07-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2016-2017 Eendracht Arnhem 1
do 12-07-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2016-2017 Eendracht Arnhem 1
do 19-07-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2016-2017 Eendracht Arnhem 1
do 26-07-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2016-2017 Eendracht Arnhem 1
vr 03-08-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 10-08-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 17-08-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 24-08-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 31-08-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 07-09-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 14-09-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 21-09-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 28-09-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 05-10-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 12-10-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 19-10-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 26-10-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 02-11-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 09-11-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 16-11-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 23-11-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 30-11-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 07-12-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 14-12-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 21-12-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 28-12-18 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 04-01-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 11-01-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 18-01-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 25-01-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 01-02-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 08-02-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 15-02-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 22-02-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 01-03-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 08-03-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 15-03-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 22-03-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 29-03-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 05-04-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 12-04-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 19-04-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 26-04-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 03-05-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 10-05-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 17-05-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 24-05-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 31-05-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 07-06-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1
vr 14-06-19 20:00 - 21:45 2 20 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 1

Berichten



Terug naar boven