Mannen beker reserve zondag poule

Senioren - Eendracht Arnhem 2

Teamleden

Spelers
Ahmed Banjanovic        
Sale Banjanovic        
Andre Bastiaanse        
David Gerritsen        
Romano te Hofstee        
Egbert Jansen        
Roy de Kinkelder        
Danny Lievestro        
Marco de Nijs        
Abdi Omar        
Ramsoedjas        
Kiram Ramsoedjas        
Ruud Roelvink        
Rene Roumimper        
Johnny Smulders        
Corwin van Soest        
Rezwan Swaria        
Michael Tacke        
Romano van Voorst        
Roy Vreeswijk        

Wedstrijdplanning

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-09-2018 09:30 Loo 3 DVV 5 17097 4-6
B 16-09-2018 10:00 Sc Westervoort 6 Eendracht Arnhem 2 16601 4-2
B 09-09-2018 10:00 Eendracht Arnhem 2 DVV 5 16776 4-4
B 09-09-2018 10:00 Sc Westervoort 6 Loo 3 16376 3-2
B 02-09-2018 10:00 Loo 3 Eendracht Arnhem 2 16798 1-1
B 02-09-2018 10:00 DVV 5 Sc Westervoort 6 16994 2-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 09-12-2018 12:00 v.v. Dieren 2 VDZ 5 38365 0-0
C 09-12-2018 11:00 DUNO D 2 Eendracht Arnhem 2 40463 0-0
C 09-12-2018 10:00 DVOL 5 Elsweide 6 122129 0-0
C 09-12-2018 09:30 Eldenia 7 Sc Westervoort 5 35099 5-1
C 02-12-2018 10:00 Eendracht Arnhem 2 SML 3 31522 0-0
C 02-12-2018 10:00 Sc Westervoort 5 DUNO D 2 33486 0-0
C 02-12-2018 11:00 Elsweide 6 v.v. Dieren 2 33997 0-0
C 02-12-2018 13:00 VDZ 5 CHRC 2 31672 1-1
C 02-12-2018 09:30 Veluwezoom 3 Eldenia 7 41679 1-1
C 25-11-2018 12:00 v.v. Dieren 2 Eendracht Arnhem 2 35013 7-1
C 25-11-2018 11:30 SML 3 Elsweide 6 32334 6-3
C 25-11-2018 11:00 DUNO D 2 VDZ 5 35405 3-2
C 25-11-2018 10:00 DVOL 5 Sc Westervoort 5 122127 1-3
C 25-11-2018 09:30 Eldenia 7 CHRC 2 37571 1-3
C 18-11-2018 10:00 Eendracht Arnhem 2 Veluwezoom 3 31024 1-2
C 18-11-2018 11:00 v.v. Dieren 2 DVOL 5 122126 3-1
C 18-11-2018 10:45 Elsweide 6 DUNO D 2 33384 3-2
C 18-11-2018 11:30 CHRC 2 SML 3 33423 0-3
C 18-11-2018 13:00 VDZ 5 Eldenia 7 36219 3-5
C 11-11-2018 09:30 Veluwezoom 3 Elsweide 6 41780 5-0
C 11-11-2018 09:30 Eldenia 7 v.v. Dieren 2 41106 7-3
C 11-11-2018 11:00 DUNO D 2 CHRC 2 33358 3-4
C 11-11-2018 11:30 SML 3 Sc Westervoort 5 31642 2-1
C 11-11-2018 12:00 DVOL 5 VDZ 5 122125 5-0
C 04-11-2018 11:30 CHRC 2 Sc Westervoort 5 32491 2-1
C 04-11-2018 10:00 DVOL 5 SML 3 122124 2-1
C 04-11-2018 09:30 Eldenia 7 Elsweide 6 35631 5-0
C 04-11-2018 13:00 v.v. Dieren 2 Veluwezoom 3 33892 1-1
C 04-11-2018 13:00 VDZ 5 Eendracht Arnhem 2 40316 8-3
C 28-10-2018 11:30 Edesche Boys 2 v.v. Dieren 2 31258 0-0
C 28-10-2018 11:30 SML 3 DUNO D 2 34438 3-1
C 28-10-2018 10:00 Elsweide 6 CHRC 2 33597 0-6
C 28-10-2018 10:00 Sc Westervoort 5 VDZ 5 32347 5-2
C 28-10-2018 09:30 Veluwezoom 3 DVOL 5 122123 8-4
C 28-10-2018 10:00 Eendracht Arnhem 2 Eldenia 7 40937 9-3
C 21-10-2018 10:00 DVOL 5 CHRC 2 122119 1-2
C 21-10-2018 11:00 Elsweide 6 Edesche Boys 2 123802 0-0
C 21-10-2018 09:30 Veluwezoom 3 Sc Westervoort 5 36122 2-4
C 14-10-2018 09:30 Eldenia 7 SML 3 32553 4-6
C 14-10-2018 10:00 Sc Westervoort 5 Elsweide 6 39699 3-1
C 14-10-2018 11:30 CHRC 2 Edesche Boys 2 35450 0-0
C 14-10-2018 13:00 v.v. Dieren 2 DUNO D 2 30728 4-3
C 14-10-2018 10:30 Veluwezoom 3 VDZ 5 31703 4-0
C 14-10-2018 13:00 VDZ 5 Veluwezoom 3 40230 0-0
C 14-10-2018 10:00 DVOL 5 Eendracht Arnhem 2 122122 10-0
C 07-10-2018 10:00 Eendracht Arnhem 2 CHRC 2 35313 2-5
C 07-10-2018 11:00 Elsweide 6 VDZ 5 34010 3-4
C 07-10-2018 11:30 Edesche Boys 2 Eldenia 7 30605 0-0
C 07-10-2018 11:30 SML 3 v.v. Dieren 2 39908 3-1
C 07-10-2018 11:00 DUNO D 2 DVOL 5 122121 4-1
C 30-09-2018 09:30 Veluwezoom 3 DUNO D 2 40320 5-3
C 30-09-2018 10:00 Sc Westervoort 5 Eendracht Arnhem 2 36809 2-1
C 30-09-2018 11:30 CHRC 2 v.v. Dieren 2 34503 8-0
C 30-09-2018 12:30 Elsweide 6 Edesche Boys 2 41567 0-0
C 30-09-2018 13:00 VDZ 5 SML 3 33372 1-7
C 30-09-2018 09:30 Eldenia 7 DVOL 5 122120 7-5
C 23-09-2018 13:00 v.v. Dieren 2 Sc Westervoort 5 37509 4-2
C 23-09-2018 11:30 SML 3 Veluwezoom 3 33849 0-2
C 23-09-2018 11:30 Edesche Boys 2 VDZ 5 40153 0-0
C 23-09-2018 11:00 DUNO D 2 Eldenia 7 34254 5-5
C 23-09-2018 10:00 Eendracht Arnhem 2 Elsweide 6 30265 8-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sc Westervoort 6 3 3 0 0 9 10 6 4 0
2 DVV 5 3 1 1 1 4 12 11 1 0
3 Eendracht Arnhem 2 3 0 2 1 2 7 9 -2 0
4 Loo 3 3 0 1 2 1 7 10 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 CHRC 2 9 7 1 1 22 31 12 19 0
2 SML 3 9 7 0 2 21 31 15 16 0
3 Veluwezoom 3 9 6 2 1 20 30 14 16 0
4 Eldenia 7 10 5 2 3 17 43 36 7 0
5 Sc Westervoort 5 9 5 0 4 15 22 20 2 0
6 v.v. Dieren 2 9 4 1 4 13 26 30 -4 0
7 DVOL 5 10 4 0 6 12 36 32 4 0
8 VDZ 5 10 3 1 6 10 25 39 -14 0
9 DUNO D 2 8 2 1 5 7 24 27 -3 0
10 Eendracht Arnhem 2 8 2 0 6 6 25 38 -13 0
11 Elsweide 6 9 1 0 8 3 15 45 -30 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 14-08-18 20:00 - 21:30 2 Team training 2018-2019 gaat_door
di 21-08-18 20:00 - 21:30 2 Team training 2018-2019 gaat_door
di 28-08-18 20:00 - 21:30 2 Team training 2018-2019 gaat_door
di 04-09-18 20:00 - 21:30 2 Team training 2018-2019 gaat_door
di 11-09-18 20:00 - 21:30 2 Team training 2018-2019 gaat_door
di 18-09-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
di 25-09-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
di 02-10-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
di 09-10-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
di 16-10-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
di 23-10-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
di 30-10-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
di 06-11-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
di 13-11-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
di 20-11-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
di 27-11-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
di 04-12-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
di 11-12-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
di 18-12-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
di 25-12-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
di 01-01-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
di 08-01-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
di 15-01-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
di 22-01-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
di 29-01-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
di 05-02-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
di 12-02-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
di 19-02-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
di 26-02-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
di 05-03-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
di 12-03-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
di 19-03-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
di 26-03-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
di 02-04-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
di 09-04-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
di 16-04-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
di 23-04-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
di 30-04-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
di 07-05-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
di 14-05-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
di 21-05-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
di 28-05-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
di 04-06-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
di 11-06-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
donderdag 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 16-08-18 20:00 - 21:30 2 Team training 2018-2019 gaat_door
do 23-08-18 20:00 - 21:30 2 Team training 2018-2019 gaat_door
do 30-08-18 20:00 - 21:30 2 Team training 2018-2019 gaat_door
do 06-09-18 20:00 - 21:30 2 Team training 2018-2019 gaat_door
do 13-09-18 20:00 - 21:30 2 Team training 2018-2019 gaat_door
do 20-09-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
do 27-09-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
do 04-10-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
do 11-10-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
do 18-10-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
do 25-10-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
do 01-11-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
do 08-11-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
do 15-11-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
do 22-11-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
do 29-11-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
do 06-12-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
do 13-12-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
do 20-12-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
do 27-12-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
do 03-01-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
do 10-01-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
do 17-01-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
do 24-01-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
do 31-01-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
do 07-02-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
do 14-02-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
do 21-02-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
do 28-02-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
do 07-03-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
do 14-03-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
do 21-03-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
do 28-03-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
do 04-04-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
do 11-04-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
do 18-04-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
do 25-04-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
do 02-05-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
do 09-05-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
do 16-05-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
do 23-05-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
do 30-05-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
do 06-06-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door
do 13-06-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 gaat_door

Geplande trainingen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 14-08-18 20:00 - 21:30 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 21-08-18 20:00 - 21:30 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 28-08-18 20:00 - 21:30 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 04-09-18 20:00 - 21:30 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-09-18 20:00 - 21:30 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 18-09-18 20:00 - 21:30 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 25-09-18 20:00 - 21:30 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 02-10-18 20:00 - 21:30 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 09-10-18 20:00 - 21:30 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 16-10-18 20:00 - 21:30 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 23-10-18 20:00 - 21:30 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 30-10-18 20:00 - 21:30 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 06-11-18 20:00 - 21:30 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 13-11-18 20:00 - 21:30 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 20-11-18 20:00 - 21:30 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 27-11-18 20:00 - 21:30 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 04-12-18 20:00 - 21:30 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-12-18 20:00 - 21:30 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 18-12-18 20:00 - 21:30 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 25-12-18 20:00 - 21:30 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 01-01-19 20:00 - 21:30 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 08-01-19 20:00 - 21:30 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 15-01-19 20:00 - 21:30 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 22-01-19 20:00 - 21:30 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 29-01-19 20:00 - 21:30 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 05-02-19 20:00 - 21:30 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 12-02-19 20:00 - 21:30 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 19-02-19 20:00 - 21:30 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 26-02-19 20:00 - 21:30 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 05-03-19 20:00 - 21:30 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 12-03-19 20:00 - 21:30 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 19-03-19 20:00 - 21:30 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 26-03-19 20:00 - 21:30 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 02-04-19 20:00 - 21:30 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 09-04-19 20:00 - 21:30 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 16-04-19 20:00 - 21:30 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 23-04-19 20:00 - 21:30 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 30-04-19 20:00 - 21:30 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 07-05-19 20:00 - 21:30 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 14-05-19 20:00 - 21:30 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 21-05-19 20:00 - 21:30 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 28-05-19 20:00 - 21:30 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 04-06-19 20:00 - 21:30 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 11-06-19 20:00 - 21:30 2 Team training gaat_door

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status

Berichten



Terug naar boven