Mannen beker reserve zondag poule

Senioren - Eendracht Arnhem 2

Teamleden

Spelers
Ahmed Banjanovic        
Sale Banjanovic        
Andre Bastiaanse        
David Gerritsen        
Romano te Hofstee        
Egbert Jansen        
Roy de Kinkelder        
Danny Lievestro        
Marco de Nijs        
Abdi Omar        
Ramsoedjas        
Kiram Ramsoedjas        
Ruud Roelvink        
Rene Roumimper        
Johnny Smulders        
Corwin van Soest        
Rezwan Swaria        
Michael Tacke        
Romano van Voorst        
Roy Vreeswijk        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Accommodatie Aanwezig
C 28-10-2018 10:00 Eendracht Arnhem 2 Eldenia 7 40937 Sportpark Over het Lange Water
C 04-11-2018 13:00 VDZ 5 Eendracht Arnhem 2 40316 Sportpark 't Cranevelt
C 11-11-2018 vervallen Edesche Boys 2 Eendracht Arnhem 2 34059 Sportpark Peppelensteeg
C 18-11-2018 10:00 Eendracht Arnhem 2 Veluwezoom 3 31024 Sportpark Over het Lange Water
C 25-11-2018 13:00 v.v. Dieren 2 Eendracht Arnhem 2 35013 Sportpark Het Nieuwland
C 02-12-2018 10:00 Eendracht Arnhem 2 SML 3 31522 Sportpark Over het Lange Water
C 09-12-2018 11:00 DUNO D 2 Eendracht Arnhem 2 40463 Sportpark De Waayenberg
C 10-02-2019 11:00 Elsweide 6 Eendracht Arnhem 2 32118 Sportpark Elsweide
C 17-02-2019 10:00 Eendracht Arnhem 2 Sc Westervoort 5 32893 Sportpark Over het Lange Water
C 10-03-2019 vervallen Eendracht Arnhem 2 Edesche Boys 2 32705 Sportpark Over het Lange Water
C 17-03-2019 09:30 Veluwezoom 3 Eendracht Arnhem 2 32132 Sportpark De Pinkenberg
C 24-03-2019 10:00 Eendracht Arnhem 2 v.v. Dieren 2 36711 Sportpark Over het Lange Water
C 07-04-2019 11:30 SML 3 Eendracht Arnhem 2 34467 Sportpark De Bakenberg
C 14-04-2019 10:00 Eendracht Arnhem 2 DUNO D 2 41083 Sportpark Over het Lange Water
C 05-05-2019 09:30 Eldenia 7 Eendracht Arnhem 2 36637 Sportpark Elden
C 12-05-2019 10:00 Eendracht Arnhem 2 VDZ 5 39827 Sportpark Over het Lange Water
C 19-05-2019 11:30 CHRC 2 Eendracht Arnhem 2 40189 Wilhelmina sportpark
C 26-05-2019 10:00 Eendracht Arnhem 2 DVOL 5 122140 Sportpark Over het Lange Water
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 28-10-2018 09:30 Veluwezoom 3 DVOL 5
C 28-10-2018 10:00 Sc Westervoort 5 VDZ 5
C 28-10-2018 10:00 Eendracht Arnhem 2 Eldenia 7
C 28-10-2018 10:00 Elsweide 6 CHRC 2
C 28-10-2018 11:30 Edesche Boys 2 v.v. Dieren 2
C 28-10-2018 11:30 SML 3 DUNO D 2
C 04-11-2018 13:00 VDZ 5 Eendracht Arnhem 2
C 04-11-2018 13:00 v.v. Dieren 2 Veluwezoom 3
C 04-11-2018 11:30 CHRC 2 Sc Westervoort 5
C 04-11-2018 10:00 DVOL 5 SML 3
C 04-11-2018 09:30 Eldenia 7 Elsweide 6
C 11-11-2018 12:00 DVOL 5 VDZ 5
C 11-11-2018 11:30 SML 3 Sc Westervoort 5
C 11-11-2018 11:00 DUNO D 2 CHRC 2
C 11-11-2018 09:30 Veluwezoom 3 Elsweide 6
C 11-11-2018 09:30 Eldenia 7 v.v. Dieren 2
C 18-11-2018 10:00 Eendracht Arnhem 2 Veluwezoom 3
C 18-11-2018 10:45 Elsweide 6 DUNO D 2
C 18-11-2018 11:30 CHRC 2 SML 3
C 18-11-2018 13:00 VDZ 5 Eldenia 7
C 18-11-2018 13:00 v.v. Dieren 2 DVOL 5

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
C 14-10-2018 10:00 DVOL 5 Eendracht Arnhem 2 Afgeschermd 122122 10 - 0
C 07-10-2018 10:00 Eendracht Arnhem 2 CHRC 2 Afgeschermd 35313 2 - 5
C 30-09-2018 10:00 Sc Westervoort 5 Eendracht Arnhem 2 H.W.P. (Harrie) Wanders 36809 2 - 1
C 23-09-2018 10:00 Eendracht Arnhem 2 Elsweide 6 M. (Marco) deNijs 30265 8 - 1
B 16-09-2018 10:00 Sc Westervoort 6 Eendracht Arnhem 2 Afgeschermd 16601 4 - 2
B 09-09-2018 10:00 Eendracht Arnhem 2 DVV 5 A.C. Beunk 16776 4 - 4
B 02-09-2018 10:00 Loo 3 Eendracht Arnhem 2 M. (Marco) deNijs 16798 1 - 1
V 28-08-2018 20:30 Eendracht Arnhem 2 MASV 5
V 26-08-2018 12:00 Eendracht Arnhem 2 Arnhemia 4 7 - 4
V 21-08-2018 20:00 Eendracht Arnhem 2 Elsweide 2 zat
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-09-2018 09:30 Loo 3 DVV 5 17097 4-6
B 16-09-2018 10:00 Sc Westervoort 6 Eendracht Arnhem 2 16601 4-2
B 09-09-2018 10:00 Eendracht Arnhem 2 DVV 5 16776 4-4
B 09-09-2018 10:00 Sc Westervoort 6 Loo 3 16376 3-2
B 02-09-2018 10:00 Loo 3 Eendracht Arnhem 2 16798 1-1
B 02-09-2018 10:00 DVV 5 Sc Westervoort 6 16994 2-3
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 21-10-2018 11:00 Elsweide 6 Edesche Boys 2 123802 0-0
C 21-10-2018 10:00 DVOL 5 CHRC 2 122119 0-0
C 21-10-2018 09:30 Veluwezoom 3 Sc Westervoort 5 36122 0-0
C 14-10-2018 10:30 Veluwezoom 3 VDZ 5 31703 4-0
C 14-10-2018 09:30 Eldenia 7 SML 3 32553 4-5
C 14-10-2018 10:00 Sc Westervoort 5 Elsweide 6 39699 3-1
C 14-10-2018 11:30 CHRC 2 Edesche Boys 2 35450 0-0
C 14-10-2018 13:00 v.v. Dieren 2 DUNO D 2 30728 4-3
C 14-10-2018 13:00 VDZ 5 Veluwezoom 3 40230 0-0
C 14-10-2018 10:00 DVOL 5 Eendracht Arnhem 2 122122 10-0
C 07-10-2018 11:00 DUNO D 2 DVOL 5 122121 4-1
C 07-10-2018 11:30 SML 3 v.v. Dieren 2 39908 3-1
C 07-10-2018 11:30 Edesche Boys 2 Eldenia 7 30605 0-0
C 07-10-2018 11:00 Elsweide 6 VDZ 5 34010 3-4
C 07-10-2018 10:00 Eendracht Arnhem 2 CHRC 2 35313 2-5
C 30-09-2018 09:30 Eldenia 7 DVOL 5 122120 7-5
C 30-09-2018 09:30 Veluwezoom 3 DUNO D 2 40320 5-3
C 30-09-2018 10:00 Sc Westervoort 5 Eendracht Arnhem 2 36809 2-1
C 30-09-2018 11:30 CHRC 2 v.v. Dieren 2 34503 8-0
C 30-09-2018 12:30 Elsweide 6 Edesche Boys 2 41567 0-0
C 30-09-2018 13:00 VDZ 5 SML 3 33372 1-7
C 23-09-2018 13:00 v.v. Dieren 2 Sc Westervoort 5 37509 4-2
C 23-09-2018 11:30 SML 3 Veluwezoom 3 33849 0-2
C 23-09-2018 11:30 Edesche Boys 2 VDZ 5 40153 0-0
C 23-09-2018 11:00 DUNO D 2 Eldenia 7 34254 5-5
C 23-09-2018 10:00 Eendracht Arnhem 2 Elsweide 6 30265 8-1

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sc Westervoort 6 3 3 0 0 9 10 6 4 0
2 DVV 5 3 1 1 1 4 12 11 1 0
3 Eendracht Arnhem 2 3 0 2 1 2 7 9 -2 0
4 Loo 3 3 0 1 2 1 7 10 -3 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Veluwezoom 3 3 3 0 0 9 11 3 8 0
2 SML 3 4 3 0 1 9 15 8 7 0
3 CHRC 2 2 2 0 0 6 13 2 11 0
4 Sc Westervoort 5 3 2 0 1 6 7 6 1 0
5 v.v. Dieren 2 4 2 0 2 6 9 16 -7 0
6 Eldenia 7 3 1 1 1 4 16 15 1 0
7 DUNO D 2 4 1 1 2 4 15 15 0 0
8 DVOL 5 3 1 0 2 3 16 11 5 0
9 VDZ 5 3 1 0 2 3 5 14 -9 0
10 Eendracht Arnhem 2 4 1 0 3 3 11 18 -7 0
11 Elsweide 6 3 0 0 3 0 5 15 -10 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode team
dinsdag 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 14-08-18 20:00 - 21:30 2 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
di 21-08-18 20:00 - 21:30 2 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
di 28-08-18 20:00 - 21:30 2 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
di 04-09-18 20:00 - 21:30 2 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
di 11-09-18 20:00 - 21:30 2 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
di 18-09-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
di 25-09-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
di 02-10-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
di 09-10-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
di 16-10-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
di 23-10-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
di 30-10-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
di 06-11-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
di 13-11-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
di 20-11-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
di 27-11-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
di 04-12-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
di 11-12-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
di 18-12-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
di 25-12-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
di 01-01-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
di 08-01-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
di 15-01-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
di 22-01-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
di 29-01-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
di 05-02-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
di 12-02-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
di 19-02-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
di 26-02-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
di 05-03-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
di 12-03-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
di 19-03-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
di 26-03-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
di 02-04-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
di 09-04-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
di 16-04-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
di 23-04-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
di 30-04-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
di 07-05-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
di 14-05-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
di 21-05-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
di 28-05-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
di 04-06-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
di 11-06-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
donderdag 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
do 16-08-18 20:00 - 21:30 2 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
do 23-08-18 20:00 - 21:30 2 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
do 30-08-18 20:00 - 21:30 2 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
do 06-09-18 20:00 - 21:30 2 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
do 13-09-18 20:00 - 21:30 2 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
do 20-09-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
do 27-09-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
do 04-10-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
do 11-10-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
do 18-10-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
do 25-10-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
do 01-11-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
do 08-11-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
do 15-11-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
do 22-11-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
do 29-11-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
do 06-12-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
do 13-12-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
do 20-12-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
do 27-12-18 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
do 03-01-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
do 10-01-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
do 17-01-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
do 24-01-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
do 31-01-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
do 07-02-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
do 14-02-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
do 21-02-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
do 28-02-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
do 07-03-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
do 14-03-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
do 21-03-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
do 28-03-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
do 04-04-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
do 11-04-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
do 18-04-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
do 25-04-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
do 02-05-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
do 09-05-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
do 16-05-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
do 23-05-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
do 30-05-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
do 06-06-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2
do 13-06-19 20:00 - 21:30 2 3 Team training 2018-2019 Eendracht Arnhem 2

Geplande trainingen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 14-08-18 20:00 - 21:30 2 Team training Eendracht Arnhem 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 21-08-18 20:00 - 21:30 2 Team training Eendracht Arnhem 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 28-08-18 20:00 - 21:30 2 Team training Eendracht Arnhem 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 04-09-18 20:00 - 21:30 2 Team training Eendracht Arnhem 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 11-09-18 20:00 - 21:30 2 Team training Eendracht Arnhem 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 18-09-18 20:00 - 21:30 2 Team training Eendracht Arnhem 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 25-09-18 20:00 - 21:30 2 Team training Eendracht Arnhem 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 02-10-18 20:00 - 21:30 2 Team training Eendracht Arnhem 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 09-10-18 20:00 - 21:30 2 Team training Eendracht Arnhem 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 16-10-18 20:00 - 21:30 2 Team training Eendracht Arnhem 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 23-10-18 20:00 - 21:30 2 Team training Eendracht Arnhem 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 30-10-18 20:00 - 21:30 2 Team training Eendracht Arnhem 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 06-11-18 20:00 - 21:30 2 Team training Eendracht Arnhem 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 13-11-18 20:00 - 21:30 2 Team training Eendracht Arnhem 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 20-11-18 20:00 - 21:30 2 Team training Eendracht Arnhem 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 27-11-18 20:00 - 21:30 2 Team training Eendracht Arnhem 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 04-12-18 20:00 - 21:30 2 Team training Eendracht Arnhem 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 11-12-18 20:00 - 21:30 2 Team training Eendracht Arnhem 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 18-12-18 20:00 - 21:30 2 Team training Eendracht Arnhem 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 25-12-18 20:00 - 21:30 2 Team training Eendracht Arnhem 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 01-01-19 20:00 - 21:30 2 Team training Eendracht Arnhem 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 08-01-19 20:00 - 21:30 2 Team training Eendracht Arnhem 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 15-01-19 20:00 - 21:30 2 Team training Eendracht Arnhem 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 22-01-19 20:00 - 21:30 2 Team training Eendracht Arnhem 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 29-01-19 20:00 - 21:30 2 Team training Eendracht Arnhem 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 05-02-19 20:00 - 21:30 2 Team training Eendracht Arnhem 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 12-02-19 20:00 - 21:30 2 Team training Eendracht Arnhem 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 19-02-19 20:00 - 21:30 2 Team training Eendracht Arnhem 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 26-02-19 20:00 - 21:30 2 Team training Eendracht Arnhem 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 05-03-19 20:00 - 21:30 2 Team training Eendracht Arnhem 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 12-03-19 20:00 - 21:30 2 Team training Eendracht Arnhem 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 19-03-19 20:00 - 21:30 2 Team training Eendracht Arnhem 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 26-03-19 20:00 - 21:30 2 Team training Eendracht Arnhem 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 02-04-19 20:00 - 21:30 2 Team training Eendracht Arnhem 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 09-04-19 20:00 - 21:30 2 Team training Eendracht Arnhem 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 16-04-19 20:00 - 21:30 2 Team training Eendracht Arnhem 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 23-04-19 20:00 - 21:30 2 Team training Eendracht Arnhem 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 30-04-19 20:00 - 21:30 2 Team training Eendracht Arnhem 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 07-05-19 20:00 - 21:30 2 Team training Eendracht Arnhem 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 14-05-19 20:00 - 21:30 2 Team training Eendracht Arnhem 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 21-05-19 20:00 - 21:30 2 Team training Eendracht Arnhem 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 28-05-19 20:00 - 21:30 2 Team training Eendracht Arnhem 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 04-06-19 20:00 - 21:30 2 Team training Eendracht Arnhem 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team
di 11-06-19 20:00 - 21:30 2 Team training Eendracht Arnhem 2

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode team

Berichten



Terug naar boven