0519 Mannen Zondag reserve

Senioren - Eendracht Arnhem 3

Teamleden

Spelers
Said Aghallaj        
Pearcy Van Beek        
William Bonne        
Barry Bosveld        
Michiel de Bruyn        
Bjorn Bugter        
RenĂ© Driessen        
Ronnie van Eijk        
Edwin van Hemert        
Arend Hogerhorst        
Rogier Kamerbeek        
Daan Kiezenberg        
Allan Knaken        
Remco Kop        
Martin Loos        
Roland Rompelaar        
Maurice Smit        
Gerard Smit        
Dick Veldman        
Marco Verhoeven        
Eric Wagenmakers        
Richard Willemsen        
Robin van Woerkom        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 20-01-2019 10:30 Veluwezoom 4 MASV 7
C 27-01-2019 10:00 RKHVV 7 GVA 5
C 27-01-2019 10:00 Eendracht Arnhem 3 sv Loil 5
C 27-01-2019 09:30 SV Gelders Eiland 3 Veluwezoom 4
C 03-02-2019 10:30 Veluwezoom 4 sv Loil 5
C 03-02-2019 10:00 DVV 7 Eendracht Arnhem 3
C 03-02-2019 10:00 Loo 4 SV Gelders Eiland 3
C 03-02-2019 12:45 MASV 7 RKHVV 7
C 10-02-2019 10:30 Veluwezoom 4 RKHVV 7
C 10-02-2019 10:00 DVV 7 GVA 5
C 10-02-2019 10:00 DVV 8 Loo 4
C 10-02-2019 10:00 Eendracht Arnhem 3 Sc Westervoort 6
C 10-02-2019 09:30 sv Loil 5 SV Gelders Eiland 3
C 17-02-2019 09:30 SV Gelders Eiland 3 Eendracht Arnhem 3
C 17-02-2019 09:45 GVA 5 DVV 8
C 17-02-2019 10:00 Sc Westervoort 6 DVV 7
C 17-02-2019 10:00 Loo 4 Veluwezoom 4
C 17-02-2019 12:45 MASV 7 sv Loil 5

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 09-12-2018 10:00 Sc Westervoort 6 RKHVV 7 30379 8-0
C 09-12-2018 09:45 GVA 5 Loo 4 31916 0-0
C 09-12-2018 12:45 MASV 7 DVV 8 37228 6-3
C 06-12-2018 20:00 sv Loil 5 DVV 7 30313 3-1
C 02-12-2018 10:00 DVV 8 sv Loil 5 31943 0-0
C 25-11-2018 09:45 GVA 5 Veluwezoom 4 36433 2-9
C 25-11-2018 10:00 Sc Westervoort 6 DVV 8 32320 5-0
C 25-11-2018 10:00 Loo 4 DVV 7 33352 1-1
C 18-11-2018 10:00 RKHVV 7 DVV 7 33827 4-1
C 18-11-2018 10:00 DVV 8 Eendracht Arnhem 3 37346 0-6
C 18-11-2018 10:30 Veluwezoom 4 Sc Westervoort 6 37007 1-7
C 18-11-2018 10:30 MASV 7 SV Gelders Eiland 3 41482 4-1
C 18-11-2018 09:30 sv Loil 5 GVA 5 32762 6-1
C 11-11-2018 09:30 SV Gelders Eiland 3 DVV 8 31707 4-1
C 11-11-2018 10:00 DVV 7 Veluwezoom 4 31243 4-1
C 11-11-2018 10:00 Sc Westervoort 6 sv Loil 5 36178 9-0
C 11-11-2018 10:00 Loo 4 RKHVV 7 37848 0-2
C 11-11-2018 10:00 Eendracht Arnhem 3 MASV 7 39019 0-4
C 04-11-2018 09:30 SV Gelders Eiland 3 GVA 5 31042 5-1
C 04-11-2018 10:00 Eendracht Arnhem 3 Veluwezoom 4 31607 3-0
C 04-11-2018 10:00 DVV 8 RKHVV 7 38683 0-6
C 04-11-2018 10:00 Sc Westervoort 6 Loo 4 33628 5-1
C 04-11-2018 12:45 MASV 7 DVV 7 40531 4-1
C 28-10-2018 10:00 Loo 4 MASV 7 36416 1-3
C 28-10-2018 09:30 DVV 7 SV Gelders Eiland 3 31709 5-3
C 28-10-2018 10:00 RKHVV 7 Eendracht Arnhem 3 30472 0-1
C 28-10-2018 09:45 GVA 5 Sc Westervoort 6 38883 1-9
C 14-10-2018 12:45 MASV 7 Sc Westervoort 6 35295 3-1
C 14-10-2018 10:00 DVV 8 DVV 7 40350 1-5
C 14-10-2018 10:00 Eendracht Arnhem 3 GVA 5 33407 9-1
C 14-10-2018 09:30 SV Gelders Eiland 3 RKHVV 7 40384 2-1
C 14-10-2018 11:30 sv Loil 5 Loo 4 34992 3-2
C 07-10-2018 09:45 GVA 5 MASV 7 31067 1-6
C 07-10-2018 10:00 RKHVV 7 sv Loil 5 35993 3-0
C 07-10-2018 10:00 Sc Westervoort 6 SV Gelders Eiland 3 36308 5-4
C 07-10-2018 10:00 DVV 7 Eldenia 9 37705 0-0
C 07-10-2018 10:00 Loo 4 Eendracht Arnhem 3 41828 1-7
C 07-10-2018 10:30 Veluwezoom 4 DVV 8 39452 4-1
C 30-09-2018 09:30 sv Loil 5 MASV 7 34336 1-4
C 30-09-2018 10:00 Eendracht Arnhem 3 SV Gelders Eiland 3 30874 6-2
C 30-09-2018 10:00 DVV 7 Sc Westervoort 6 30881 1-6
C 30-09-2018 10:00 DVV 8 GVA 5 30910 3-2
C 30-09-2018 10:30 Veluwezoom 4 Loo 4 31109 5-1
C 30-09-2018 11:30 Eldenia 9 RKHVV 7 37867 0-0
C 23-09-2018 09:30 SV Gelders Eiland 3 sv Loil 5 31900 0-3
C 23-09-2018 10:00 Sc Westervoort 6 Eendracht Arnhem 3 38027 3-1
C 23-09-2018 10:00 Loo 4 DVV 8 40436 1-3
C 23-09-2018 10:00 RKHVV 7 Veluwezoom 4 39954 3-1
C 23-09-2018 09:45 GVA 5 DVV 7 34236 1-4
C 23-09-2018 12:45 MASV 7 Eldenia 9 39515 0-0
C 03-06-2018 10:30 SC Rijnland 3 DCS 6 128665 6-0
C 03-06-2018 10:00 RKPSC 3 OBW 6 47995 2-2
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
B 16-09-2018 10:00 DVV 4 Eendracht Arnhem 3 17070 4-0
B 16-09-2018 12:00 Sc Westervoort 7 Elsweide 6 17084 11-1
B 09-09-2018 10:00 Eendracht Arnhem 3 Elsweide 6 16878 7-2
B 09-09-2018 10:00 DVV 4 Sc Westervoort 7 16919 6-2
B 02-09-2018 12:00 Elsweide 6 DVV 4 16530 2-9
B 02-09-2018 10:00 Sc Westervoort 7 Eendracht Arnhem 3 16764 2-5

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Sc Westervoort 6 10 9 0 1 27 58 12 46 0
2 MASV 7 8 8 0 0 24 34 9 25 0
3 Eendracht Arnhem 3 8 6 0 2 18 33 11 22 0
4 RKHVV 7 8 5 0 3 15 19 13 6 0
5 DVV 7 9 4 1 4 13 23 24 -1 0
6 sv Loil 5 7 4 0 3 12 16 20 -4 0
7 Veluwezoom 4 7 3 0 4 9 21 21 0 0
8 SV Gelders Eiland 3 8 3 0 5 9 21 26 -5 0
9 DVV 8 9 2 0 7 6 12 39 -27 0
10 Loo 4 8 0 1 7 1 8 29 -21 0
11 GVA 5 8 0 0 8 0 10 51 -41 0

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 DVV 4 3 3 0 0 9 19 4 15 0
2 Eendracht Arnhem 3 3 2 0 1 6 12 8 4 0
3 Sc Westervoort 7 3 1 0 2 3 15 12 3 0
4 Elsweide 6 3 0 0 3 0 5 27 -22 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
donderdag 19:45 - 21:00 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
do 02-08-18 19:45 - 21:00 Oefenstrook 1 Team training 2018-2019 gaat_door
do 09-08-18 19:45 - 21:00 Oefenstrook 1 Team training 2018-2019 gaat_door
do 16-08-18 19:45 - 21:00 Oefenstrook 1 Team training 2018-2019 gaat_door
do 23-08-18 19:45 - 21:00 Oefenstrook 1 Team training 2018-2019 gaat_door
do 30-08-18 19:45 - 21:00 Oefenstrook 1 Team training 2018-2019 gaat_door
do 06-09-18 19:45 - 21:00 Oefenstrook 1 Team training 2018-2019 gaat_door
do 13-09-18 19:45 - 21:00 Oefenstrook 1 Team training 2018-2019 gaat_door
do 20-09-18 19:45 - 21:00 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
do 27-09-18 19:45 - 21:00 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
do 04-10-18 19:45 - 21:00 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
do 11-10-18 19:45 - 21:00 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
do 18-10-18 19:45 - 21:00 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
do 25-10-18 19:45 - 21:00 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
do 01-11-18 19:45 - 21:00 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
do 08-11-18 19:45 - 21:00 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
do 15-11-18 19:45 - 21:00 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
do 22-11-18 19:45 - 21:00 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
do 29-11-18 19:45 - 21:00 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
do 06-12-18 19:45 - 21:00 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
do 13-12-18 19:45 - 21:00 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
do 20-12-18 19:45 - 21:00 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
do 27-12-18 19:45 - 21:00 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
do 03-01-19 19:45 - 21:00 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
do 10-01-19 19:45 - 21:00 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
do 17-01-19 19:45 - 21:00 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
do 24-01-19 19:45 - 21:00 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
do 31-01-19 19:45 - 21:00 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
do 07-02-19 19:45 - 21:00 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
do 14-02-19 19:45 - 21:00 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
do 21-02-19 19:45 - 21:00 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
do 28-02-19 19:45 - 21:00 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
do 07-03-19 19:45 - 21:00 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
do 14-03-19 19:45 - 21:00 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
do 21-03-19 19:45 - 21:00 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
do 28-03-19 19:45 - 21:00 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
do 04-04-19 19:45 - 21:00 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
do 11-04-19 19:45 - 21:00 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
do 18-04-19 19:45 - 21:00 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
do 25-04-19 19:45 - 21:00 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
do 02-05-19 19:45 - 21:00 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
do 09-05-19 19:45 - 21:00 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
do 16-05-19 19:45 - 21:00 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
do 23-05-19 19:45 - 21:00 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
do 30-05-19 19:45 - 21:00 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
do 06-06-19 19:45 - 21:00 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
do 13-06-19 19:45 - 21:00 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
www.eendrachtarnhem.nl
Eendracht 3 - Veluwezoom 4
Foto's Karel van Ingen
2018-11-05
www.eendrachtarnhem.nl
Eendracht 3 - Gelders Eiland
Foto's Karel van Ingen
2018-10-01

Berichten



Terug naar boven