0299 Mannen 45+ Zaterdag 7x7

Senioren - Eendracht Arnhem 45+1

Teamleden

Spelers
Rene Boerboom        
Maikel Gruijters        
Vincent Heise        
Jan Kaal        
Ed van der Laar        
Theo Raats        
Henk Roelofsen        
Freek Sluiter        
Hans Teunissen        
Marco van Veldhuizen        
Rob Vleeming        
Wart v.d. Voort        

Wedstrijdplanning

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 15-12-2018 14:00 Eendracht Arnhem 45+1 Groen Wit '62 45+1
C 15-12-2018 14:30 VDZ 45+1 Redichem 45+1
C 15-12-2018 14:30 OVC '85 45+1 Wodanseck 45+1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 08-12-2018 15:00 EMM 45+2 Redichem 45+1 51778 0-0
C 08-12-2018 14:30 Groen Wit '62 45+1 OVC '85 45+1 51784 0-0
C 08-12-2018 14:30 Hattem 45+1 ESA 45+1 51682 0-0
C 08-12-2018 14:00 VDZ 45+1 Eendracht Arnhem 45+1 51701 0-0
C 01-12-2018 15:00 Redichem 45+1 Groen Wit '62 45+1 51709 1-6
C 01-12-2018 14:30 ESA 45+1 EMM 45+2 51710 3-5
C 01-12-2018 14:00 Eendracht Arnhem 45+1 Hattem 45+1 51780 1-2
C 24-11-2018 14:30 ESA 45+1 Eendracht Arnhem 45+1 51805 1-4
C 24-11-2018 15:00 EMM 45+2 Groen Wit '62 45+1 51781 4-6
C 24-11-2018 15:00 Redichem 45+1 Wodanseck 45+1 51823 0-0
C 24-11-2018 15:00 OVC '85 45+1 VDZ 45+1 51840 4-4
C 17-11-2018 14:00 Wodanseck 45+1 EMM 45+2 51774 0-0
C 17-11-2018 14:00 Hattem 45+1 OVC '85 45+1 51720 13-6
C 17-11-2018 13:30 Groen Wit '62 45+1 ESA 45+1 51808 6-0
C 10-11-2018 13:30 Groen Wit '62 45+1 Wodanseck 45+1 51771 1-3
C 10-11-2018 15:00 EMM 45+2 VDZ 45+1 51782 1-1
C 10-11-2018 15:00 Redichem 45+1 Hattem 45+1 51816 1-4
C 10-11-2018 15:00 OVC '85 45+1 Eendracht Arnhem 45+1 51827 4-3
C 03-11-2018 14:30 Hattem 45+1 EMM 45+2 51773 9-0
C 03-11-2018 14:30 ESA 45+1 Wodanseck 45+1 51783 1-8
C 03-11-2018 14:00 VDZ 45+1 Groen Wit '62 45+1 51746 2-3
C 03-11-2018 14:00 Eendracht Arnhem 45+1 Redichem 45+1 51824 2-2
C 27-10-2018 15:15 OVC '85 45+1 ESA 45+1 51749 5-2
C 27-10-2018 15:00 EMM 45+2 Eendracht Arnhem 45+1 51765 5-3
C 27-10-2018 14:30 Groen Wit '62 45+1 Hattem 45+1 51686 2-9
C 27-10-2018 14:00 Wodanseck 45+1 VDZ 45+1 51734 2-2
C 20-10-2018 14:30 Groen Wit '62 45+1 Redichem 45+1 51822 2-1
C 13-10-2018 14:00 Hattem 45+1 Wodanseck 45+1 51766 2-6
C 13-10-2018 14:30 ESA 45+1 VDZ 45+1 51788 1-6
C 13-10-2018 15:15 OVC '85 45+1 Redichem 45+1 51809 3-2
C 06-10-2018 14:00 VDZ 45+1 Hattem 45+1 51703 1-2
C 06-10-2018 14:00 Wodanseck 45+1 Eendracht Arnhem 45+1 51803 6-2
C 06-10-2018 15:00 Redichem 45+1 ESA 45+1 51786 7-2
C 06-10-2018 15:00 EMM 45+2 OVC '85 45+1 51731 2-1
C 29-09-2018 15:30 OVC '85 45+1 Groen Wit '62 45+1 51815 0-0
C 29-09-2018 15:00 Redichem 45+1 EMM 45+2 51736 5-10
C 29-09-2018 14:30 ESA 45+1 Hattem 45+1 51785 2-10
C 29-09-2018 14:00 Eendracht Arnhem 45+1 VDZ 45+1 51818 0-5
C 22-09-2018 14:00 Hattem 45+1 Eendracht Arnhem 45+1 51735 5-2
C 22-09-2018 15:00 EMM 45+2 ESA 45+1 51836 10-0
C 22-09-2018 14:00 Wodanseck 45+1 OVC '85 45+1 51721 10-3

Standen

Pos team Ws W G V Pnt + - S T
1 Hattem 45+1 9 8 0 1 24 56 21 35 0
2 Wodanseck 45+1 6 5 1 0 16 35 11 24 0
3 EMM 45+2 8 5 1 2 16 37 28 9 0
4 Groen Wit '62 45+1 7 5 0 2 15 26 20 6 0
5 OVC '85 45+1 7 3 1 3 10 26 36 -10 0
6 VDZ 45+1 7 2 3 2 9 21 13 8 0
7 Redichem 45+1 7 1 1 5 4 19 29 -10 0
8 Eendracht Arnhem 45+1 8 1 1 6 4 17 30 -13 0
9 ESA 45+1 9 0 0 9 0 12 61 -49 0

Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
dinsdag 19:45 - 20:45 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
di 31-07-18 19:45 - 20:45 Oefenstrook 1 Team training 2018-2019 gaat_door
di 07-08-18 19:45 - 20:45 Oefenstrook 1 Team training 2018-2019 gaat_door
di 14-08-18 19:45 - 20:45 Oefenstrook 1 Team training 2018-2019 gaat_door
di 21-08-18 19:45 - 20:45 Oefenstrook 1 Team training 2018-2019 gaat_door
di 28-08-18 19:45 - 20:45 Oefenstrook 1 Team training 2018-2019 gaat_door
di 04-09-18 19:45 - 20:45 Oefenstrook 1 Team training 2018-2019 gaat_door
di 11-09-18 19:45 - 20:45 Oefenstrook 1 Team training 2018-2019 gaat_door
di 18-09-18 19:45 - 20:45 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
di 25-09-18 19:45 - 20:45 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
di 02-10-18 19:45 - 20:45 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
di 09-10-18 19:45 - 20:45 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
di 16-10-18 19:45 - 20:45 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
di 23-10-18 19:45 - 20:45 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
di 30-10-18 19:45 - 20:45 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
di 06-11-18 19:45 - 20:45 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
di 13-11-18 19:45 - 20:45 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
di 20-11-18 19:45 - 20:45 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
di 27-11-18 19:45 - 20:45 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
di 04-12-18 19:45 - 20:45 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
di 11-12-18 19:45 - 20:45 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
di 18-12-18 19:45 - 20:45 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
di 25-12-18 19:45 - 20:45 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
di 01-01-19 19:45 - 20:45 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
di 08-01-19 19:45 - 20:45 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
di 15-01-19 19:45 - 20:45 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
di 22-01-19 19:45 - 20:45 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
di 29-01-19 19:45 - 20:45 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
di 05-02-19 19:45 - 20:45 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
di 12-02-19 19:45 - 20:45 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
di 19-02-19 19:45 - 20:45 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
di 26-02-19 19:45 - 20:45 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
di 05-03-19 19:45 - 20:45 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
di 12-03-19 19:45 - 20:45 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
di 19-03-19 19:45 - 20:45 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
di 26-03-19 19:45 - 20:45 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
di 02-04-19 19:45 - 20:45 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
di 09-04-19 19:45 - 20:45 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
di 16-04-19 19:45 - 20:45 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
di 23-04-19 19:45 - 20:45 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
di 30-04-19 19:45 - 20:45 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
di 07-05-19 19:45 - 20:45 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
di 14-05-19 19:45 - 20:45 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
di 21-05-19 19:45 - 20:45 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
di 28-05-19 19:45 - 20:45 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
di 04-06-19 19:45 - 20:45 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door
di 11-06-19 19:45 - 20:45 Oefenstrook 2 Team training 2018-2019 gaat_door

Berichten



Terug naar boven