0275 Onder 9 competitie (najaar)

Pupillen - Eendracht Arnhem JO9-1

Teamleden

Spelers
Luca Fibbe        
Dylan Groeneveld        
Christiaan Hurrelbrinck        
Timo Kappert        
Dirk Mekking        
Djevi Smulders        
Milan Van Nistelrooij        
Sep van Woerkom        
 
Overige teamleden
Johnny Smulders Leider/Trainer

Wedstrijdplanning

Geen wedstrijden gevonden
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris
C 26-01-2019 10:00 SC Valburg JO9-1 BVC '12 JO9-1

Wedstrijdhistorie

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Eindstand Verslag
T 05-01-2019 11:00 Zaalcompetitie Hangmat Rheden Eendracht Arnhem JO9-1
C 15-12-2018 afgelast BVC \'12 JO9-1 Eendracht Arnhem JO9-1 122809
C 08-12-2018 vervallen Orion JO9-5 Eendracht Arnhem JO9-1 122819
C 01-12-2018 vervallen Eendracht Arnhem JO9-1 SC Valburg JO9-1 122818
C 17-11-2018 vervallen Eendracht Arnhem JO9-1 Arnhemse Boys Schuytgraaf JO9-5 122816
C 10-11-2018 08:30 De Bataven JO9-3 Eendracht Arnhem JO9-1 122815
C 03-11-2018 09:00 Union JO9-4 Eendracht Arnhem JO9-1 122814
C 27-10-2018 vervallen Eendracht Arnhem JO9-1 ESA JO9-4 122813
C 20-10-2018 vervallen Eendracht Arnhem JO9-1 Nijmegen JO9-1G 122810
C 13-10-2018 vervallen OSC JO9-5G Eendracht Arnhem JO9-1 122812
C 06-10-2018 vervallen Eendracht Arnhem JO9-1 SCE JO9-4 122811
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd# Uitslag
C 15-12-2018 09:00 BVC '12 JO9-1 Eendracht Arnhem JO9-1 122809 0-0
C 08-12-2018 11:00 Orion JO9-5 Eendracht Arnhem JO9-1 122819 0-0
C 08-12-2018 09:00 SC Valburg JO9-1 SCE JO9-4 61598 0-0
C 08-12-2018 08:30 Arnhemse Boys Schuytgraaf JO9-5 BVC '12 JO9-1 61577 0-0
C 08-12-2018 08:30 ESA JO9-4 De Bataven JO9-3 61571 0-0
C 01-12-2018 08:30 De Bataven JO9-3 Union JO9-4 61620 0-0
C 01-12-2018 08:30 SCE JO9-4 ESA JO9-4 61589 0-0
C 01-12-2018 10:00 Eendracht Arnhem JO9-1 SC Valburg JO9-1 122818 0-0
C 01-12-2018 09:45 Nijmegen JO9-1G Orion JO9-5 61567 0-0
C 24-11-2018 10:15 Nijmegen JO9-1G De Bataven JO9-3 61565 0-0
C 24-11-2018 09:00 Union JO9-4 ESA JO9-4 61600 0-0
C 24-11-2018 10:30 Arnhemse Boys Schuytgraaf JO9-5 SCE JO9-4 61580 0-0
C 17-11-2018 08:30 SCE JO9-4 Union JO9-4 61591 0-0
C 17-11-2018 10:30 SC Valburg JO9-1 Orion JO9-5 61597 0-0
C 17-11-2018 09:00 BVC '12 JO9-1 De Bataven JO9-3 61606 0-0
C 17-11-2018 10:00 Eendracht Arnhem JO9-1 Arnhemse Boys Schuytgraaf JO9-5 122816 0-0
C 10-11-2018 08:30 Arnhemse Boys Schuytgraaf JO9-5 ESA JO9-4 61576 0-0
C 10-11-2018 09:00 Union JO9-4 SC Valburg JO9-1 61604 0-0
C 10-11-2018 08:30 De Bataven JO9-3 Eendracht Arnhem JO9-1 122815 0-0
C 10-11-2018 10:15 Nijmegen JO9-1G BVC '12 JO9-1 61566 0-0
C 10-11-2018 14:15 Orion JO9-5 SCE JO9-4 61614 0-0
C 03-11-2018 10:00 Orion JO9-5 VVLK JO9-1 61615 0-0
C 03-11-2018 09:00 Union JO9-4 Eendracht Arnhem JO9-1 122814 0-0
C 03-11-2018 08:30 Arnhemse Boys Schuytgraaf JO9-5 Nijmegen JO9-1G 61581 0-0
C 03-11-2018 09:00 SC Valburg JO9-1 De Bataven JO9-3 61593 0-0
C 03-11-2018 08:30 SCE JO9-4 BVC '12 JO9-1 61590 0-0
C 27-10-2018 09:00 BVC '12 JO9-1 Union JO9-4 61608 0-0
C 27-10-2018 08:30 De Bataven JO9-3 Orion JO9-5 61619 0-0
C 27-10-2018 10:15 Nijmegen JO9-1G SC Valburg JO9-1 61570 0-0
C 27-10-2018 11:00 OSC JO9-5G SCE JO9-4 61563 0-0
C 27-10-2018 11:00 VVLK JO9-1 Arnhemse Boys Schuytgraaf JO9-5 61585 0-0
C 27-10-2018 10:00 Eendracht Arnhem JO9-1 ESA JO9-4 122813 0-0
C 20-10-2018 10:00 Eendracht Arnhem JO9-1 Nijmegen JO9-1G 122810 0-0
C 13-10-2018 08:30 ESA JO9-4 Nijmegen JO9-1G 61575 0-0
C 13-10-2018 08:30 SCE JO9-4 De Bataven JO9-3 61588 0-0
C 13-10-2018 09:00 SC Valburg JO9-1 Arnhemse Boys Schuytgraaf JO9-5 61595 0-0
C 13-10-2018 09:00 Union JO9-4 VVLK JO9-1 61603 0-0
C 13-10-2018 09:45 OSC JO9-5G Eendracht Arnhem JO9-1 122812 0-0
C 13-10-2018 10:00 Orion JO9-5 BVC '12 JO9-1 61613 0-0
C 06-10-2018 08:30 De Bataven JO9-3 OSC JO9-5G 61617 0-0
C 06-10-2018 08:30 Arnhemse Boys Schuytgraaf JO9-5 Orion JO9-5 61578 0-0
C 06-10-2018 09:00 BVC '12 JO9-1 ESA JO9-4 61607 0-0
C 06-10-2018 10:00 Eendracht Arnhem JO9-1 SCE JO9-4 122811 0-0
C 06-10-2018 10:15 Nijmegen JO9-1G Union JO9-4 61568 0-0
C 06-10-2018 11:00 VVLK JO9-1 SC Valburg JO9-1 61586 0-0
C 29-09-2018 11:30 SCE JO9-4 VVLK JO9-1 61592 0-0
C 29-09-2018 10:30 OSC JO9-5G BVC '12 JO9-1 61562 0-0
C 29-09-2018 09:00 Union JO9-4 Orion JO9-5 61602 0-0
C 29-09-2018 08:30 De Bataven JO9-3 Arnhemse Boys Schuytgraaf JO9-5 61618 0-0
C 29-09-2018 08:30 ESA JO9-4 SC Valburg JO9-1 61574 0-0

Standen



Training

Wekelijkse trainingen

  dag tijd veld kleedkamer type periode status
vrijdag 18:30 - 19:30 2 Team training 2018-2019

Trainingsdagen

dag tijd veld kleedkamer type periode status
www.eendrachtarnhem.nl
Eendracht - SCE
2018-10-07

Berichten



Terug naar boven