Wedstrijdoverzicht

De volgende wedstrijden zijn afgelast:
  • 22-10-2017 afgelast     SC Rheden 3 - Eendracht Arnhem 3
  • 22-10-2017 afgelast     Edesche Boys 3 - Eendracht Arnhem 4
  • 10-11-2017 afgelast     Brakkenstein VR1 - Eendracht Arnhem VR1 Zaal

Toon komende 7 dagen   of selecteer een datum:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 21-10-2017 18:00 EDS 1 Eendracht Arnhem 1 W. (Wim) Jansen 17748 Sportpark EDS - -
C 21-10-2017 13:00 Eendracht Arnhem JO17-1 RKHVV JO17-3 Raymond Courbois (Scheidsrechter) 74383 Sportpark Over het Lange Water 1 7 1
C 21-10-2017 13:00 Union G1 Eendracht Arnhem G1 67452 Sportpark De Kluis - -
B 21-10-2017 09:00 Excelsior Z. JO13-2 Eendracht Arnhem JO13-1 Veens, J. (Jeroen) 134777 Sportpark De Leijgraaf - -
B 21-10-2017 10:00 Eendracht Arnhem JO13-2 DVOV JO13-4 Mourik, G. (Gerrit) van 8999 Sportpark Over het Lange Water 1 6 2
C 21-10-2017 10:15 Eendracht Arnhem JO11-1 ESA JO11-7G Joop Spelbrink (Scheidsrechter) 95046 Sportpark Over het Lange Water 3B 5 3
B 22-10-2017 10:00 Angerlo Vooruit 4 Eendracht Arnhem 3 Kaatman, H.B.J. (Henk) 133765 Sportpark Mariendaalseweg - -
C 22-10-2017 afgelast SC Rheden 3 Eendracht Arnhem 3 131191 Sportpark Over het Lange Water - -
B 22-10-2017 10:00 Eendracht Arnhem 4 DIO '30 3 133740 Sportpark Over het Lange Water - -
C 22-10-2017 afgelast Edesche Boys 3 Eendracht Arnhem 4 44044 Sportpark Over het Lange Water - -
C 22-10-2017 10:00 Eendracht Arnhem 5 sv Loil 5 52492 Sportpark Over het Lange Water - -
C 27-10-2017 20:00 Eendracht Arnhem VR1 Zaal Brakkenstein VR2 38670 Dumpel de (E) (Velp) De Dumpel Velp 1 2
C 28-10-2017 15:00 Millingen SC 45+1 Eendracht Arnhem 45+1 67286 Sportpark De Hove - -
C 28-10-2017 13:00 Eendracht Arnhem JO17-1 VVO JO17-2 77707 Sportpark Over het Lange Water - -
C 28-10-2017 11:30 Eendracht Arnhem G1 AZC G1 Joop Spelbrink (Scheidsrechter) 67398 Sportpark Over het Lange Water - -
C 28-10-2017 10:00 VDZ JO13-6M Eendracht Arnhem JO13-1 Boer, F. (Frans) 89428 Sportpark 't Cranevelt - -
C 28-10-2017 10:00 Eendracht Arnhem JO13-2 DVOV JO13-4 87675 Sportpark Over het Lange Water - -
C 28-10-2017 08:30 Arnhemse Boys JO11-11 Eendracht Arnhem JO11-1 97055 Sportpark De Schuytgraaf - -
C 28-10-2017 10:15 Eendracht Arnhem JO9-1G Arnhemse Boys Schuytgraaf JO9-12 109524 Sportpark Over het Lange Water - -
C 28-10-2017 08:30 SML JO8-4 Eendracht Arnhem JO8-1 111886 Sportpark De Bakenberg - -
  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Wedstrijd nr. Accommodatie Veld KK thuis KK uit
C 21-10-2017 18:00 EDS 1 Eendracht Arnhem 1 W. (Wim) Jansen 17748 Sportpark EDS - -
C 21-10-2017 13:00 Eendracht Arnhem JO17-1 RKHVV JO17-3 Raymond Courbois (Scheidsrechter) 74383 Sportpark Over het Lange Water 1 7 1
C 21-10-2017 13:00 Union G1 Eendracht Arnhem G1 67452 Sportpark De Kluis - -
C 21-10-2017 10:15 Eendracht Arnhem JO11-1 ESA JO11-7G Joop Spelbrink (Scheidsrechter) 95046 Sportpark Over het Lange Water 3B 5 3
C 22-10-2017 afgelast SC Rheden 3 Eendracht Arnhem 3 131191 Sportpark Over het Lange Water - -
C 22-10-2017 afgelast Edesche Boys 3 Eendracht Arnhem 4 44044 Sportpark Over het Lange Water - -
C 22-10-2017 10:00 Eendracht Arnhem 5 sv Loil 5 52492 Sportpark Over het Lange Water - -
C 27-10-2017 20:00 Eendracht Arnhem VR1 Zaal Brakkenstein VR2 38670 Dumpel de (E) (Velp) De Dumpel Velp 1 2
C 28-10-2017 15:00 Millingen SC 45+1 Eendracht Arnhem 45+1 67286 Sportpark De Hove - -
C 28-10-2017 13:00 Eendracht Arnhem JO17-1 VVO JO17-2 77707 Sportpark Over het Lange Water - -
C 28-10-2017 11:30 Eendracht Arnhem G1 AZC G1 Joop Spelbrink (Scheidsrechter) 67398 Sportpark Over het Lange Water - -
C 28-10-2017 10:00 VDZ JO13-6M Eendracht Arnhem JO13-1 Boer, F. (Frans) 89428 Sportpark 't Cranevelt - -
C 28-10-2017 10:00 Eendracht Arnhem JO13-2 DVOV JO13-4 87675 Sportpark Over het Lange Water - -
C 28-10-2017 08:30 Arnhemse Boys JO11-11 Eendracht Arnhem JO11-1 97055 Sportpark De Schuytgraaf - -
C 28-10-2017 10:15 Eendracht Arnhem JO9-1G Arnhemse Boys Schuytgraaf JO9-12 109524 Sportpark Over het Lange Water - -
C 28-10-2017 08:30 SML JO8-4 Eendracht Arnhem JO8-1 111886 Sportpark De Bakenberg - -

Terug naar boven