Uitslagen

Seizoen:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 18-11-2018 10:00 DVV 8 Eendracht Arnhem 3 P. (Peter) van denOord 0 - 6
C 18-11-2018 14:00 Jonge Kracht 1 Eendracht Arnhem 1 J. (Jeroen) Sins 12 - 0
C 18-11-2018 10:00 Eendracht Arnhem 2 Veluwezoom 3 A.C. Beunk 1 - 2
C 17-11-2018 12:00 DVOV JO15-3 Eendracht Arnhem JO15-1 B.G.M. (Bryan) Pirovano 3 - 4
C 17-11-2018 11:30 Eendracht Arnhem G1 Doetinchem G1G C. (Claudio) Maroni 4 - 2
C 17-11-2018 10:30 Eendracht Arnhem JO13-1 SML JO13-2G Afgeschermd 5 - 3
C 17-11-2018 14:30 RKHVV JO13-4G Eendracht Arnhem JO13-2G J.F. (John) Goedhart 2 - 4
C 17-11-2018 vervallen GSV '38 JO10-1 Eendracht Arnhem JO10-1G
C 17-11-2018 vervallen Concordia-W JO8-1 Eendracht Arnhem JO8-1
C 17-11-2018 vervallen Eendracht Arnhem JO9-1 Arnhemse Boys Schuytgraaf JO9-5
C 11-11-2018 10:00 Eendracht Arnhem 3 MASV 7 E. (Edwin) vanHemert 0 - 4
C 10-11-2018 15:00 OVC '85 45+1 Eendracht Arnhem 45+1 H. (Henk) Bouwman 4 - 3
C 10-11-2018 12:30 Eendracht Arnhem JO15-1 Jonge Kracht JO15-3G R (René) Driessen 6 - 1
C 10-11-2018 12:00 Eendracht Arnhem G1 TEC G1 Afgeschermd… (+1) 0 - 3
C 10-11-2018 10:00 Eendracht Arnhem JO13-2G RKSV Driel JO13-3 R (Roy) Vreeswijk 5 - 1
C 10-11-2018 10:00 SC Rheden JO13-1G Eendracht Arnhem JO13-1 Afgeschermd 1 - 1
C 10-11-2018 vervallen Eendracht Arnhem JO10-1G DVV JO10-5G
C 10-11-2018 vervallen Eendracht Arnhem JO8-1 AVW '66 JO8-1
C 10-11-2018 08:30 De Bataven JO9-3 Eendracht Arnhem JO9-1
C 04-11-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 GSV '38 1 A.R. (Adrie) van derBeek 2 - 5
C 04-11-2018 13:00 VDZ 5 Eendracht Arnhem 2 H. (Hicabi) Cegerek 8 - 3
C 04-11-2018 10:00 Eendracht Arnhem 3 Veluwezoom 4 E. (Edwin) vanHemert 3 - 0
C 03-11-2018 14:00 Eendracht Arnhem 45+1 Redichem 45+1 Afgeschermd 2 - 2
C 03-11-2018 12:00 VDZ JO15-4 Eendracht Arnhem JO15-1 K.H.A. (Kevin) Tolhuisen 5 - 3
C 03-11-2018 10:30 vv Ede/Victoria G1 Eendracht Arnhem G1 Afgeschermd 2 - 0
C 03-11-2018 11:00 Eendracht Arnhem JO13-1 OBW JO13-1 A. (Arend) Hogerhorst 6 - 0
C 03-11-2018 08:30 Bennekom JO13-7 Eendracht Arnhem JO13-2G Afgeschermd 3 - 5
C 03-11-2018 10:30 Eendracht Arnhem JO10-1G AVW '66 JO10-1
C 03-11-2018 vervallen Eendracht Arnhem JO8-1 OVC '85 JO8-3
C 03-11-2018 09:00 Union JO9-4 Eendracht Arnhem JO9-1
C 02-11-2018 20:30 Eendracht Arnhem VR1 35+1 Angeren VR1 H.C. (Henk) Kamerbeek 5 - 2
C 02-11-2018 19:30 DVOV VR1 Eendracht Arnhem VR1 35+1 H.C. (Henk) Kamerbeek 3 - 3
C 02-11-2018 20:00 Eendracht Arnhem VR1 35+1 SC Rijnland VR1 H.C. (Henk) Kamerbeek 2 - 0
C 28-10-2018 10:00 RKHVV 7 Eendracht Arnhem 3 A. (Arend) Hogerhorst 0 - 1
C 28-10-2018 14:00 GVA 1 Eendracht Arnhem 1 Afgeschermd 8 - 0
C 28-10-2018 10:00 Eendracht Arnhem 2 Eldenia 7 Afgeschermd 9 - 3
C 27-10-2018 15:00 EMM 45+2 Eendracht Arnhem 45+1 S. (Samantha) Hendriksen 5 - 3
C 27-10-2018 12:00 Eendracht Arnhem JO15-1 Angeren JO15-1 P.M.M. (Patrick) Eeuwes 6 - 3
C 27-10-2018 11:30 Eendracht Arnhem G1 Jonge Kracht G2 C. (Claudio) Maroni 2 - 3
C 27-10-2018 09:45 ESA JO13-6 Eendracht Arnhem JO13-1 Afgeschermd 1 - 3
C 27-10-2018 10:00 Eendracht Arnhem JO13-2G OVC '85 JO13-4 R (Roy) Vreeswijk 6 - 0
C 27-10-2018 11:30 RKHVV JO10-4 Eendracht Arnhem JO10-1G
C 27-10-2018 10:00 SDZZ JO8-1G Eendracht Arnhem JO8-1
C 27-10-2018 vervallen Eendracht Arnhem JO9-1 ESA JO9-4
C 21-10-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 Angeren 1 L. (Leon) Welbers 2 - 3
V 21-10-2018 17:30 Eendracht Arnhem JO15-1 Ripley St. Thomas Academy
V 21-10-2018 17:30 Eendracht Arnhem JO13-1 Riplley St.Thomas Academy
V 21-10-2018 17:30 Eendracht Arnhem JO13-2G Ripley St. Thomas Academy
C 20-10-2018 09:15 Juliana '31 JO13-3 Eendracht Arnhem JO13-2G Afgeschermd 0 - 6
C 20-10-2018 vervallen Eendracht Arnhem JO9-1 Nijmegen JO9-1G
C 14-10-2018 10:00 Eendracht Arnhem 3 GVA 5 E. (Edwin) vanHemert 9 - 1
C 14-10-2018 14:00 CHRC 1 Eendracht Arnhem 1 J. (John) Ursinus 5 - 1
C 14-10-2018 10:00 DVOL 5 Eendracht Arnhem 2 Afgeschermd 10 - 0
C 13-10-2018 12:30 Elsweide JO15-1 Eendracht Arnhem JO15-1 E.W. (Egbert) Jansen 3 - 3
C 13-10-2018 13:15 Union G1 Eendracht Arnhem G1 Afgeschermd 2 - 3
C 13-10-2018 11:00 Eendracht Arnhem JO13-1 SC Bemmel JO13-2 Afgeschermd 5 - 1
C 13-10-2018 09:00 VVO JO13-3 Eendracht Arnhem JO13-2G G.G. (Gijs) Smeets 8 - 3
C 13-10-2018 vervallen Sc Westervoort JO10-3 Eendracht Arnhem JO10-1G
C 13-10-2018 09:45 DCS JO8-3 Eendracht Arnhem JO8-1
C 13-10-2018 vervallen OSC JO9-5G Eendracht Arnhem JO9-1
C 12-10-2018 19:30 SC Rijnland VR1 Eendracht Arnhem VR1 35+1 0 - 2
C 12-10-2018 20:30 Eendracht Arnhem VR1 35+1 Angeren VR1 0 - 0
C 12-10-2018 20:00 Eendracht Arnhem VR1 35+1 DVOV VR1 4 - 0
C 07-10-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 HC '03 1 J. (Johans) Ariens 1 - 4
C 07-10-2018 10:00 Eendracht Arnhem 2 CHRC 2 Afgeschermd 2 - 5
C 07-10-2018 10:00 Loo 4 Eendracht Arnhem 3 Afgeschermd 1 - 7
C 06-10-2018 14:00 Wodanseck 45+1 Eendracht Arnhem 45+1 R.E. (Robert) Kleinendorst 6 - 2
C 06-10-2018 12:30 Eendracht Arnhem JO15-1 VVO JO15-2 A.B. (Brian) v.d.Pavert 3 - 3
C 06-10-2018 12:30 Eendracht Arnhem G1 Hatert G1G C. (Claudio) Maroni 2 - 1
C 06-10-2018 10:00 Eendracht Arnhem JO13-2G Union JO13-5 R (Roy) Vreeswijk 7 - 2
C 06-10-2018 09:00 DVC '26 JO13-2 Eendracht Arnhem JO13-1 Afgeschermd 1 - 5
C 06-10-2018 10:30 Eendracht Arnhem JO10-1G DCS JO10-4
C 06-10-2018 vervallen Eendracht Arnhem JO8-1 SC Rheden JO8-2G
C 06-10-2018 vervallen Eendracht Arnhem JO9-1 SCE JO9-4
V 03-10-2018 20:00 AZ 2000 1 Eendracht Arnhem 1
C 30-09-2018 10:00 Sc Westervoort 5 Eendracht Arnhem 2 H.W.P. (Harrie) Wanders 2 - 1
C 30-09-2018 10:00 Eendracht Arnhem 3 SV Gelders Eiland 3 A. (Arend) Hogerhorst 6 - 2
C 30-09-2018 14:00 Sc Westervoort 1 Eendracht Arnhem 1 Afgeschermd 4 - 1
C 29-09-2018 14:00 Eendracht Arnhem 45+1 VDZ 45+1 Afgeschermd 0 - 5
C 29-09-2018 10:00 DOVO G1 Eendracht Arnhem G1 Afgeschermd 9 - 0
C 29-09-2018 09:45 ESA JO13-5 Eendracht Arnhem JO13-2G N. (Naomi) vanHemert 8 - 6
C 29-09-2018 11:00 Eendracht Arnhem JO13-1 Dierense Boys JO13-1 Afgeschermd 14 - 1
C 29-09-2018 vervallen DVC '26 JO10-3 Eendracht Arnhem JO10-1G
C 29-09-2018 vervallen GVA JO8-1 Eendracht Arnhem JO8-1
C 28-09-2018 19:30 Angeren VR1 Eendracht Arnhem VR1 35+1 1 - 2
C 28-09-2018 20:00 SC Rijnland VR1 Eendracht Arnhem VR1 35+1 1 - 1
C 28-09-2018 20:30 Eendracht Arnhem VR1 35+1 DVOV VR1 6 - 1
B 26-09-2018 19:00 Eendracht Arnhem G1 AZC G1 C. (Claudio) Maroni 2 - 5
C 23-09-2018 10:00 Eendracht Arnhem 2 Elsweide 6 M. (Marco) deNijs 8 - 1
C 23-09-2018 10:00 Sc Westervoort 6 Eendracht Arnhem 3 A. (Arend) Hogerhorst 3 - 1
C 23-09-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 Arnhemia 1 A.R. (Adrie) van derBeek 6 - 4
C 22-09-2018 14:00 Hattem 45+1 Eendracht Arnhem 45+1 R. (Rob) Dekker 5 - 2
C 22-09-2018 12:30 Eendracht Arnhem JO15-1 AVW '66 JO15-2 Afgeschermd 7 - 4
C 22-09-2018 11:30 Eendracht Arnhem G1 Sc Westervoort G1 R. (Raymond) Courbois 8 - 2
C 22-09-2018 09:45 De Bataven JO13-1 Eendracht Arnhem JO13-1 Afgeschermd 8 - 1
C 22-09-2018 10:00 Eendracht Arnhem JO13-2G Redichem JO13-3 R (Roy) Vreeswijk 4 - 3
C 22-09-2018 vervallen Eendracht Arnhem JO10-1G Groessen JO10-2
C 22-09-2018 vervallen Eendracht Arnhem JO8-1 Loo JO8-1G
B 16-09-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 Arnhemse Boys Schuytgraaf 1 P.J. (Peter) Bloksma 1 - 3
B 16-09-2018 10:00 DVV 4 Eendracht Arnhem 3 P. (Peter) van denOord 4 - 0
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 18-11-2018 10:00 DVV 8 Eendracht Arnhem 3 P. (Peter) van denOord 0 - 6
C 18-11-2018 14:00 Jonge Kracht 1 Eendracht Arnhem 1 J. (Jeroen) Sins 12 - 0
C 18-11-2018 10:00 Eendracht Arnhem 2 Veluwezoom 3 A.C. Beunk 1 - 2
C 17-11-2018 12:00 DVOV JO15-3 Eendracht Arnhem JO15-1 B.G.M. (Bryan) Pirovano 3 - 4
C 17-11-2018 11:30 Eendracht Arnhem G1 Doetinchem G1G C. (Claudio) Maroni 4 - 2
C 17-11-2018 10:30 Eendracht Arnhem JO13-1 SML JO13-2G Afgeschermd 5 - 3
C 17-11-2018 14:30 RKHVV JO13-4G Eendracht Arnhem JO13-2G J.F. (John) Goedhart 2 - 4
C 17-11-2018 vervallen GSV '38 JO10-1 Eendracht Arnhem JO10-1G
C 17-11-2018 vervallen Concordia-W JO8-1 Eendracht Arnhem JO8-1
C 17-11-2018 vervallen Eendracht Arnhem JO9-1 Arnhemse Boys Schuytgraaf JO9-5
C 11-11-2018 10:00 Eendracht Arnhem 3 MASV 7 E. (Edwin) vanHemert 0 - 4
C 10-11-2018 15:00 OVC '85 45+1 Eendracht Arnhem 45+1 H. (Henk) Bouwman 4 - 3
C 10-11-2018 12:30 Eendracht Arnhem JO15-1 Jonge Kracht JO15-3G R (René) Driessen 6 - 1
C 10-11-2018 12:00 Eendracht Arnhem G1 TEC G1 Afgeschermd… (+1) 0 - 3
C 10-11-2018 10:00 Eendracht Arnhem JO13-2G RKSV Driel JO13-3 R (Roy) Vreeswijk 5 - 1
C 10-11-2018 10:00 SC Rheden JO13-1G Eendracht Arnhem JO13-1 Afgeschermd 1 - 1
C 10-11-2018 vervallen Eendracht Arnhem JO10-1G DVV JO10-5G
C 10-11-2018 vervallen Eendracht Arnhem JO8-1 AVW '66 JO8-1
C 10-11-2018 08:30 De Bataven JO9-3 Eendracht Arnhem JO9-1
C 04-11-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 GSV '38 1 A.R. (Adrie) van derBeek 2 - 5
C 04-11-2018 13:00 VDZ 5 Eendracht Arnhem 2 H. (Hicabi) Cegerek 8 - 3
C 04-11-2018 10:00 Eendracht Arnhem 3 Veluwezoom 4 E. (Edwin) vanHemert 3 - 0
C 03-11-2018 14:00 Eendracht Arnhem 45+1 Redichem 45+1 Afgeschermd 2 - 2
C 03-11-2018 12:00 VDZ JO15-4 Eendracht Arnhem JO15-1 K.H.A. (Kevin) Tolhuisen 5 - 3
C 03-11-2018 10:30 vv Ede/Victoria G1 Eendracht Arnhem G1 Afgeschermd 2 - 0
C 03-11-2018 11:00 Eendracht Arnhem JO13-1 OBW JO13-1 A. (Arend) Hogerhorst 6 - 0
C 03-11-2018 08:30 Bennekom JO13-7 Eendracht Arnhem JO13-2G Afgeschermd 3 - 5
C 03-11-2018 10:30 Eendracht Arnhem JO10-1G AVW '66 JO10-1
C 03-11-2018 vervallen Eendracht Arnhem JO8-1 OVC '85 JO8-3
C 03-11-2018 09:00 Union JO9-4 Eendracht Arnhem JO9-1
C 02-11-2018 20:30 Eendracht Arnhem VR1 35+1 Angeren VR1 H.C. (Henk) Kamerbeek 5 - 2
C 02-11-2018 19:30 DVOV VR1 Eendracht Arnhem VR1 35+1 H.C. (Henk) Kamerbeek 3 - 3
C 02-11-2018 20:00 Eendracht Arnhem VR1 35+1 SC Rijnland VR1 H.C. (Henk) Kamerbeek 2 - 0
C 28-10-2018 10:00 RKHVV 7 Eendracht Arnhem 3 A. (Arend) Hogerhorst 0 - 1
C 28-10-2018 14:00 GVA 1 Eendracht Arnhem 1 Afgeschermd 8 - 0
C 28-10-2018 10:00 Eendracht Arnhem 2 Eldenia 7 Afgeschermd 9 - 3
C 27-10-2018 15:00 EMM 45+2 Eendracht Arnhem 45+1 S. (Samantha) Hendriksen 5 - 3
C 27-10-2018 12:00 Eendracht Arnhem JO15-1 Angeren JO15-1 P.M.M. (Patrick) Eeuwes 6 - 3
C 27-10-2018 11:30 Eendracht Arnhem G1 Jonge Kracht G2 C. (Claudio) Maroni 2 - 3
C 27-10-2018 09:45 ESA JO13-6 Eendracht Arnhem JO13-1 Afgeschermd 1 - 3
C 27-10-2018 10:00 Eendracht Arnhem JO13-2G OVC '85 JO13-4 R (Roy) Vreeswijk 6 - 0
C 27-10-2018 11:30 RKHVV JO10-4 Eendracht Arnhem JO10-1G
C 27-10-2018 10:00 SDZZ JO8-1G Eendracht Arnhem JO8-1
C 27-10-2018 vervallen Eendracht Arnhem JO9-1 ESA JO9-4
C 21-10-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 Angeren 1 L. (Leon) Welbers 2 - 3
C 20-10-2018 09:15 Juliana '31 JO13-3 Eendracht Arnhem JO13-2G Afgeschermd 0 - 6
C 20-10-2018 vervallen Eendracht Arnhem JO9-1 Nijmegen JO9-1G
C 14-10-2018 10:00 Eendracht Arnhem 3 GVA 5 E. (Edwin) vanHemert 9 - 1
C 14-10-2018 14:00 CHRC 1 Eendracht Arnhem 1 J. (John) Ursinus 5 - 1
C 14-10-2018 10:00 DVOL 5 Eendracht Arnhem 2 Afgeschermd 10 - 0
C 13-10-2018 12:30 Elsweide JO15-1 Eendracht Arnhem JO15-1 E.W. (Egbert) Jansen 3 - 3
C 13-10-2018 13:15 Union G1 Eendracht Arnhem G1 Afgeschermd 2 - 3
C 13-10-2018 11:00 Eendracht Arnhem JO13-1 SC Bemmel JO13-2 Afgeschermd 5 - 1
C 13-10-2018 09:00 VVO JO13-3 Eendracht Arnhem JO13-2G G.G. (Gijs) Smeets 8 - 3
C 13-10-2018 vervallen Sc Westervoort JO10-3 Eendracht Arnhem JO10-1G
C 13-10-2018 09:45 DCS JO8-3 Eendracht Arnhem JO8-1
C 13-10-2018 vervallen OSC JO9-5G Eendracht Arnhem JO9-1
C 12-10-2018 19:30 SC Rijnland VR1 Eendracht Arnhem VR1 35+1 0 - 2
C 12-10-2018 20:30 Eendracht Arnhem VR1 35+1 Angeren VR1 0 - 0
C 12-10-2018 20:00 Eendracht Arnhem VR1 35+1 DVOV VR1 4 - 0
C 07-10-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 HC '03 1 J. (Johans) Ariens 1 - 4
C 07-10-2018 10:00 Eendracht Arnhem 2 CHRC 2 Afgeschermd 2 - 5
C 07-10-2018 10:00 Loo 4 Eendracht Arnhem 3 Afgeschermd 1 - 7
C 06-10-2018 14:00 Wodanseck 45+1 Eendracht Arnhem 45+1 R.E. (Robert) Kleinendorst 6 - 2
C 06-10-2018 12:30 Eendracht Arnhem JO15-1 VVO JO15-2 A.B. (Brian) v.d.Pavert 3 - 3
C 06-10-2018 12:30 Eendracht Arnhem G1 Hatert G1G C. (Claudio) Maroni 2 - 1
C 06-10-2018 10:00 Eendracht Arnhem JO13-2G Union JO13-5 R (Roy) Vreeswijk 7 - 2
C 06-10-2018 09:00 DVC '26 JO13-2 Eendracht Arnhem JO13-1 Afgeschermd 1 - 5
C 06-10-2018 10:30 Eendracht Arnhem JO10-1G DCS JO10-4
C 06-10-2018 vervallen Eendracht Arnhem JO8-1 SC Rheden JO8-2G
C 06-10-2018 vervallen Eendracht Arnhem JO9-1 SCE JO9-4
C 30-09-2018 10:00 Sc Westervoort 5 Eendracht Arnhem 2 H.W.P. (Harrie) Wanders 2 - 1
C 30-09-2018 10:00 Eendracht Arnhem 3 SV Gelders Eiland 3 A. (Arend) Hogerhorst 6 - 2
C 30-09-2018 14:00 Sc Westervoort 1 Eendracht Arnhem 1 Afgeschermd 4 - 1
C 29-09-2018 14:00 Eendracht Arnhem 45+1 VDZ 45+1 Afgeschermd 0 - 5
C 29-09-2018 10:00 DOVO G1 Eendracht Arnhem G1 Afgeschermd 9 - 0
C 29-09-2018 09:45 ESA JO13-5 Eendracht Arnhem JO13-2G N. (Naomi) vanHemert 8 - 6
C 29-09-2018 11:00 Eendracht Arnhem JO13-1 Dierense Boys JO13-1 Afgeschermd 14 - 1
C 29-09-2018 vervallen DVC '26 JO10-3 Eendracht Arnhem JO10-1G
C 29-09-2018 vervallen GVA JO8-1 Eendracht Arnhem JO8-1
C 28-09-2018 19:30 Angeren VR1 Eendracht Arnhem VR1 35+1 1 - 2
C 28-09-2018 20:00 SC Rijnland VR1 Eendracht Arnhem VR1 35+1 1 - 1
C 28-09-2018 20:30 Eendracht Arnhem VR1 35+1 DVOV VR1 6 - 1
C 23-09-2018 10:00 Eendracht Arnhem 2 Elsweide 6 M. (Marco) deNijs 8 - 1
C 23-09-2018 10:00 Sc Westervoort 6 Eendracht Arnhem 3 A. (Arend) Hogerhorst 3 - 1
C 23-09-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 Arnhemia 1 A.R. (Adrie) van derBeek 6 - 4
C 22-09-2018 14:00 Hattem 45+1 Eendracht Arnhem 45+1 R. (Rob) Dekker 5 - 2
C 22-09-2018 12:30 Eendracht Arnhem JO15-1 AVW '66 JO15-2 Afgeschermd 7 - 4
C 22-09-2018 11:30 Eendracht Arnhem G1 Sc Westervoort G1 R. (Raymond) Courbois 8 - 2
C 22-09-2018 09:45 De Bataven JO13-1 Eendracht Arnhem JO13-1 Afgeschermd 8 - 1
C 22-09-2018 10:00 Eendracht Arnhem JO13-2G Redichem JO13-3 R (Roy) Vreeswijk 4 - 3
C 22-09-2018 vervallen Eendracht Arnhem JO10-1G Groessen JO10-2
C 22-09-2018 vervallen Eendracht Arnhem JO8-1 Loo JO8-1G
C 14-09-2018 19:30 Angeren VR1 Eendracht Arnhem VR1 35+1 2 - 1
C 14-09-2018 20:00 Eendracht Arnhem VR1 35+1 DVOV VR1 0 - 1
C 14-09-2018 20:30 Eendracht Arnhem VR1 35+1 SC Rijnland VR1 3 - 0
C 17-06-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 Niftrik 1 J.W. (Hans) Hofman 0 - 0


  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 26-09-2018 19:00 Eendracht Arnhem G1 AZC G1 C. (Claudio) Maroni 2 - 5
B 16-09-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 Arnhemse Boys Schuytgraaf 1 P.J. (Peter) Bloksma 1 - 3
B 16-09-2018 10:00 DVV 4 Eendracht Arnhem 3 P. (Peter) van denOord 4 - 0
B 16-09-2018 10:00 Sc Westervoort 6 Eendracht Arnhem 2 Afgeschermd 4 - 2
B 15-09-2018 11:45 Alverna JO15-1 Eendracht Arnhem JO15-1 R (René) Driessen 1 - 1
B 15-09-2018 11:00 Eendracht Arnhem JO13-1 SCE JO13-1 Afgeschermd 3 - 5
B 15-09-2018 10:30 Eendracht Arnhem JO10-1G RKHVV JO10-5 A. (Andre) Bastiaanse 10 - 4
B 15-09-2018 09:00 SC Rheden JO8-2G Eendracht Arnhem JO8-1 3 - 13
B 09-09-2018 10:00 Eendracht Arnhem 2 DVV 5 A.C. Beunk 4 - 4
B 09-09-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 SML 1 H. (Herman) Hofman 0 - 6
B 09-09-2018 10:00 Eendracht Arnhem 3 Elsweide 6 E. (Edwin) vanHemert 7 - 2
B 08-09-2018 11:00 RODA '28 JO15-1 Eendracht Arnhem JO15-1 R (René) Driessen 5 - 3
B 08-09-2018 13:30 Beuningse Boys JO13-2 Eendracht Arnhem JO13-1 A.P.M. (Arnold) vanAs 5 - 2
B 08-09-2018 10:00 Eendracht Arnhem JO13-2G Union JO13-6 Afgeschermd 5 - 2
B 08-09-2018 10:00 De Paasberg JO10-1 Eendracht Arnhem JO10-1G Afgeschermd 7 - 5
B 08-09-2018 08:50 Veluwezoom JO8-1G Eendracht Arnhem JO8-1 Afgeschermd 7 - 2
B 02-09-2018 10:00 Loo 3 Eendracht Arnhem 2 M. (Marco) deNijs 1 - 1
B 02-09-2018 14:00 Beekbergen 1 Eendracht Arnhem 1 T. (Theo) Oosterman 4 - 0
B 02-09-2018 10:00 Sc Westervoort 7 Eendracht Arnhem 3 A. (Arend) Hogerhorst 2 - 5
B 01-09-2018 12:00 Eendracht Arnhem JO15-1 Fortissimo JO15-4 A. (Arend) Hogerhorst 11 - 1
B 01-09-2018 11:00 Eendracht Arnhem JO13-1 SML JO13-2G R. (Raymond) Courbois 8 - 2
B 01-09-2018 14:00 SDZZ JO13-2G Eendracht Arnhem JO13-2G B (Bernard) Diks 4 - 3
B 01-09-2018 10:30 Eendracht Arnhem JO10-1G DVOV JO10-5 V. (Vincent) Courbois 8 - 5
B 01-09-2018 10:00 Eendracht Arnhem JO8-1 AVW '66 JO8-1 D. (Danny) Lievestro 3 - 5


  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 21-10-2018 17:30 Eendracht Arnhem JO15-1 Ripley St. Thomas Academy
V 21-10-2018 17:30 Eendracht Arnhem JO13-1 Riplley St.Thomas Academy
V 21-10-2018 17:30 Eendracht Arnhem JO13-2G Ripley St. Thomas Academy
V 03-10-2018 20:00 AZ 2000 1 Eendracht Arnhem 1
V 12-09-2018 20:00 Eendracht Arnhem 1 Silvolde 2
V 05-09-2018 18:30 Elsweide JO10-1 Eendracht Arnhem JO10-1G
V 29-08-2018 20:30 Eendracht Arnhem 1 Union 2 2 - 1
V 28-08-2018 20:30 Eendracht Arnhem 2 MASV 5
V 28-08-2018 19:30 Eendracht Arnhem 45+1 ESA 45+ 1
V 26-08-2018 12:00 Eendracht Arnhem 2 Arnhemia 4 7 - 4
V 26-08-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 v.v. Elsweide 1
V 21-08-2018 20:00 Eendracht Arnhem 2 Elsweide 2 zat
V 18-08-2018 14:00 Eendracht Arnhem 45+1 ESA 45+ 2
V 12-08-2018 afgelast Eendracht Arnhem 1 De Paasberg


  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
T 26-08-2018 10:00 Toernooi Arnhemse Boys Schuytgraaf Eendracht Arnhem JO13-1



Terug naar boven