Uitslagen

Seizoen:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 12-06-2016 14:30 UHC 1 Eendracht Arnhem 1 Smeenk, P. 2-1
C 12-06-2016 14:30 UHC 1 Eendracht Arnhem 1 2-1
C 09-06-2016 19:30 Eendracht Arnhem 1 UHC 1 5-2
C 09-06-2016 19:30 Eendracht Arnhem 1 UHC 1 Reintjes, H.T. 5-2
T 04-06-2016 14:00 Toernooi DVV Eendracht Arnhem E3G 2e plaats
C 29-05-2016 14:00 Eendracht Arnhem 1 Paasberg De 1 Hoften, A.G. van 0-2
T 29-05-2016 11:00 Toernooi Eldenia Eendracht Arnhem G1
T 28-05-2016 09:55 Toernooi ESA Eendracht Arnhem D1
C 22-05-2016 14:00 Paasberg De 1 Eendracht Arnhem 1 Herdem, M. 2-2
T 22-05-2016 09:20 Toernooi Eldenia Eendracht Arnhem C1DG 5e plaats
T 21-05-2016 14:00 Toernooi SDZZ Eendracht Arnhem E1 1e plaats
T 21-05-2016 13:30 Toernooi Eldenia Eendracht Arnhem E3G 6e plaats
C 19-05-2016 18:30 AVW '66 E2 Eendracht Arnhem E1 2-6
C 16-05-2016 14:00 Eendracht Arnhem 1 Angeren 1 Schenk, T.F. 1-3
C 16-05-2016 10:00 Eendracht Arnhem 4 Arnhemse Boys 5 Beunk, A.C. 6-1
C 14-05-2016 11:30 Eendracht Arnhem C1DG DVC '26 C7M Hoeree, N. 5-1
C 14-05-2016 vervallen ST: Zelos/Zelhem G1GD Eendracht Arnhem G1
C 14-05-2016 09:30 DVOV D4D Eendracht Arnhem D2 Coldewijn, Kim 2-7
C 14-05-2016 10:00 Eendracht Arnhem D1 OSC D6 Hoeree, N. 3-2
C 14-05-2016 09:00 Eendracht Arnhem E3G VDZ E10G Spelbrink, J.J. 7-1
C 11-05-2016 19:15 v.v. Dieren C4 Eendracht Arnhem C1DG Woltering, W.K. 3-3
C 11-05-2016 18:45 Eendracht Arnhem D1 OVC '85 D4 Martinez, L. 1-2
C 09-05-2016 18:45 Eendracht Arnhem D2 ST: Rheden/Worth Rheden D2 Hoeree, N. 1-7
C 08-05-2016 09:30 Eldenia 6 Eendracht Arnhem 4 Lanzillotti, V. 8-4
C 08-05-2016 09:45 Beuningse Boys 5 Eendracht Arnhem 3 Gerrits, TA 6-0
C 07-05-2016 14:00 Eendracht Arnhem 2 (za) Arnhemse Boys 2 Neelis, C. 4-3
C 07-05-2016 18:00 OSC 1 Eendracht Arnhem 1 Jong, H.W.J. de 4-4
C 07-05-2016 vervallen DCS G1 Eendracht Arnhem G1
C 07-05-2016 09:00 VVO D2 Eendracht Arnhem D2 Berns, W.A.M. 3-3
C 07-05-2016 10:00 Paasberg De E1 Eendracht Arnhem E2 1-10
C 07-05-2016 09:00 Eendracht Arnhem E3G Arnhemia E3G Spelbrink, J.J. 3-10
C 07-05-2016 10:15 Eendracht Arnhem F1G VDZ F5 Spelbrink, J.J. 2-1
T 05-05-2016 10:00 Toernooi ESA Eendracht Arnhem E1
C 01-05-2016 14:30 RVW 1 Eendracht Arnhem 1 Foget, R. 1-1
C 01-05-2016 10:00 Eendracht Arnhem 3 Arnhemse Boys 4 Hemert, E. van 5-6
C 01-05-2016 10:00 Eendracht Arnhem 4 Jonge Kracht 6 Beunk, A.C. 5-1
C 30-04-2016 13:15 DVOV 2 Eendracht Arnhem 2 (za) Vitofrancesco, L.R. 6-0
C 30-04-2016 vervallen Eendracht Arnhem G1 Jonge Kracht G1
C 30-04-2016 13:45 Arnhemse Boys D3 Eendracht Arnhem D1 Theijn, P. 6-1
C 30-04-2016 09:00 Elsweide E3 Eendracht Arnhem E3G 0-10
C 30-04-2016 11:00 Eendracht Arnhem E1 DCS E2 Martinez, L. 5-6
C 30-04-2016 08:45 Westervoort F3G Eendracht Arnhem F1G 5-1
C 28-04-2016 19:00 Eendracht Arnhem 4 Loo 4 Beunk, A.C. 3-0
C 24-04-2016 afgelast Eendracht Arnhem 3 NSVV FC Kunde 6 Hemert, E. van
C 24-04-2016 14:00 Eendracht Arnhem 1 Jonge Kracht 1 Smits, J.A.E. 0-1
C 23-04-2016 vervallen DOVO G1 Eendracht Arnhem G1
C 23-04-2016 11:00 Eendracht Arnhem D2 DVV D4 Hoeree, N. 3-8
C 23-04-2016 11:15 Westervoort D3G Eendracht Arnhem D1 Doesburg, A.G. van 1-7
C 23-04-2016 08:30 Veluwezoom E3 Eendracht Arnhem E3G 17-0
C 23-04-2016 09:00 Eendracht Arnhem E1 DVOV E1 Martinez, L. 4-5
C 23-04-2016 10:15 Eendracht Arnhem E2 Westervoort E4G Spelbrink, J.J. 5-1
C 23-04-2016 08:30 SML F5 Eendracht Arnhem F1G 6-3
C 21-04-2016 18:45 Eendracht Arnhem E2 VVO E5 Spelbrink, J.J. 12-2
T 20-04-2016 19:00 Eendracht Arnhem D1 SC Westervoort D1
C 18-04-2016 18:45 Elsweide C1D Eendracht Arnhem C1DG Bahran, B. 8-0
C 17-04-2016 10:00 Eendracht Arnhem 4 Veluwezoom 5 Beunk, A.C. 6-5
C 16-04-2016 14:00 Eendracht Arnhem 2 (za) DZC '68 6 Hoeree, N. 9-4
C 16-04-2016 09:35 DVOV C3G Eendracht Arnhem C1DG Franke, M.S. 0-0
C 16-04-2016 afgelast SKV G1 Eendracht Arnhem G1 Drenth, H.C.
C 16-04-2016 11:30 Eendracht Arnhem D2 SDZZ D2 Galen, U. van 3-3
C 16-04-2016 09:00 Eendracht Arnhem E3G AVW '66 E6 Spelbrink, J.J. 7-10
C 16-04-2016 09:00 Eendracht Arnhem E1 VDZ E3 Martinez, L. 4-4
C 16-04-2016 10:15 Eendracht Arnhem E2 AVW '66 E5 Spelbrink, J.J. 13-2
C 16-04-2016 10:15 Eendracht Arnhem F1G GVA F2 Vreeswijk, R 3-7
C 12-04-2016 18:15 DVOV E5 Eendracht Arnhem E3G Mierle, Dennis van 7-6
C 10-04-2016 14:00 SML 1 Eendracht Arnhem 1 Jansen, HA 8-1
C 10-04-2016 10:00 OVC '85 2 Eendracht Arnhem 3 Beumkes, J.S. 2-5
C 10-04-2016 10:00 RKHVV 9 Eendracht Arnhem 4 Kampen, FM van 2-3
C 09-04-2016 12:30 ESA 5 Eendracht Arnhem 2 (za) Teering, M.J. 2-2
C 09-04-2016 12:45 Eendracht Arnhem C1DG Rheden C3 Mourik, G. van 0-3
C 09-04-2016 11:30 Eendracht Arnhem G1 ST: Zelos/Zelhem G1GD Courbois, R. 1-15
C 09-04-2016 09:30 v.v. Dieren D5 Eendracht Arnhem D2 Hamer, D. de 0-5
C 09-04-2016 09:30 DVOV D3G Eendracht Arnhem D1 Mierle, Dennis van 2-0
C 09-04-2016 09:00 VVO E4 Eendracht Arnhem E3G 6-1
C 09-04-2016 08:30 ESA E4 Eendracht Arnhem E1 6-0
C 09-04-2016 10:00 Jonge Kracht F2 Eendracht Arnhem F1G 1-1
C 07-04-2016 18:15 SML D6 Eendracht Arnhem D1 Mancuso, A. 2-4
C 06-04-2016 18:30 Eendracht Arnhem D2 Loenermark D1G Hoeree, N. 1-1
C 03-04-2016 10:00 Eendracht Arnhem 3 Paasberg De 2 Hemert, E. van 6-3
C 03-04-2016 10:00 Eendracht Arnhem 4 VDZ 7 Beunk, A.C. 1-3
C 03-04-2016 14:00 VVO 1 Eendracht Arnhem 1 Reijnen, J.W. 8-1
C 02-04-2016 14:00 Eendracht Arnhem 2 (za) Millingen SC 3 Kamerbeek, R.E. 0-2
C 02-04-2016 12:45 Westervoort C3D Eendracht Arnhem C1DG Dongen, A.H van 2-2
C 02-04-2016 11:30 Eendracht Arnhem G1 DCS G1 Courbois, R. 2-5
C 02-04-2016 10:00 Eendracht Arnhem D1 Paasberg De D1 Hoeree, N. 0-8
C 02-04-2016 12:30 Eendracht Arnhem D2 Elsweide D1G Courbois, R.… (+1) 6-2
C 02-04-2016 10:15 Eendracht Arnhem E2 ESA E14G Spelbrink, J.J. 5-5
C 02-04-2016 09:00 Eendracht Arnhem E3G RKHVV E7 Spelbrink, J.J. 15-2
C 02-04-2016 09:00 Eendracht Arnhem E1 Peeske 't E1 5-2
C 02-04-2016 10:15 Eendracht Arnhem F1G Veluwezoom F2 Vreeswijk, R 5-2
C 31-03-2016 18:30 Eendracht Arnhem E1 RKHVV E2 2-6
C 30-03-2016 18:45 Eendracht Arnhem D1 DVC '26 D4M Hoeree, N. 0-4
C 28-03-2016 14:00 Eendracht Arnhem 1 DVOL 1 Benali, M. 4-2
C 28-03-2016 10:00 Loo 4 Eendracht Arnhem 4 Kampschreur, J.Th.J. 1-5
C 26-03-2016 11:00 Eendracht Arnhem C1DG Veluwezoom C2 Hoeree, N. 2-4
C 26-03-2016 13:00 RKHVV D4 Eendracht Arnhem D2 Bisseling, J.P.M. 1-3
C 26-03-2016 10:30 Loo E1GD Eendracht Arnhem E1 0-3
C 26-03-2016 10:15 Eendracht Arnhem F1G DVOV F4 Spelbrink, J.J. 1-5
C 20-03-2016 14:00 Eendracht Arnhem 1 HAVO 1 Stevens, E. 1-0
C 20-03-2016 10:00 MASV 4 Eendracht Arnhem 3 Boerboom, A.J. 4-4
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 12-06-2016 14:30 UHC 1 Eendracht Arnhem 1 Smeenk, P. 2-1
C 12-06-2016 14:30 UHC 1 Eendracht Arnhem 1 2-1
C 09-06-2016 19:30 Eendracht Arnhem 1 UHC 1 5-2
C 09-06-2016 19:30 Eendracht Arnhem 1 UHC 1 Reintjes, H.T. 5-2
C 29-05-2016 14:00 Eendracht Arnhem 1 Paasberg De 1 Hoften, A.G. van 0-2
C 22-05-2016 14:00 Paasberg De 1 Eendracht Arnhem 1 Herdem, M. 2-2
C 19-05-2016 18:30 AVW '66 E2 Eendracht Arnhem E1 2-6
C 16-05-2016 14:00 Eendracht Arnhem 1 Angeren 1 Schenk, T.F. 1-3
C 16-05-2016 10:00 Eendracht Arnhem 4 Arnhemse Boys 5 Beunk, A.C. 6-1
C 14-05-2016 11:30 Eendracht Arnhem C1DG DVC '26 C7M Hoeree, N. 5-1
C 14-05-2016 vervallen ST: Zelos/Zelhem G1GD Eendracht Arnhem G1
C 14-05-2016 09:30 DVOV D4D Eendracht Arnhem D2 Coldewijn, Kim 2-7
C 14-05-2016 10:00 Eendracht Arnhem D1 OSC D6 Hoeree, N. 3-2
C 14-05-2016 09:00 Eendracht Arnhem E3G VDZ E10G Spelbrink, J.J. 7-1
C 11-05-2016 19:15 v.v. Dieren C4 Eendracht Arnhem C1DG Woltering, W.K. 3-3
C 11-05-2016 18:45 Eendracht Arnhem D1 OVC '85 D4 Martinez, L. 1-2
C 09-05-2016 18:45 Eendracht Arnhem D2 ST: Rheden/Worth Rheden D2 Hoeree, N. 1-7
C 08-05-2016 09:30 Eldenia 6 Eendracht Arnhem 4 Lanzillotti, V. 8-4
C 08-05-2016 09:45 Beuningse Boys 5 Eendracht Arnhem 3 Gerrits, TA 6-0
C 07-05-2016 14:00 Eendracht Arnhem 2 (za) Arnhemse Boys 2 Neelis, C. 4-3
C 07-05-2016 18:00 OSC 1 Eendracht Arnhem 1 Jong, H.W.J. de 4-4
C 07-05-2016 vervallen DCS G1 Eendracht Arnhem G1
C 07-05-2016 09:00 VVO D2 Eendracht Arnhem D2 Berns, W.A.M. 3-3
C 07-05-2016 10:00 Paasberg De E1 Eendracht Arnhem E2 1-10
C 07-05-2016 09:00 Eendracht Arnhem E3G Arnhemia E3G Spelbrink, J.J. 3-10
C 07-05-2016 10:15 Eendracht Arnhem F1G VDZ F5 Spelbrink, J.J. 2-1
C 01-05-2016 14:30 RVW 1 Eendracht Arnhem 1 Foget, R. 1-1
C 01-05-2016 10:00 Eendracht Arnhem 3 Arnhemse Boys 4 Hemert, E. van 5-6
C 01-05-2016 10:00 Eendracht Arnhem 4 Jonge Kracht 6 Beunk, A.C. 5-1
C 30-04-2016 13:15 DVOV 2 Eendracht Arnhem 2 (za) Vitofrancesco, L.R. 6-0
C 30-04-2016 vervallen Eendracht Arnhem G1 Jonge Kracht G1
C 30-04-2016 13:45 Arnhemse Boys D3 Eendracht Arnhem D1 Theijn, P. 6-1
C 30-04-2016 09:00 Elsweide E3 Eendracht Arnhem E3G 0-10
C 30-04-2016 11:00 Eendracht Arnhem E1 DCS E2 Martinez, L. 5-6
C 30-04-2016 08:45 Westervoort F3G Eendracht Arnhem F1G 5-1
C 28-04-2016 19:00 Eendracht Arnhem 4 Loo 4 Beunk, A.C. 3-0
C 24-04-2016 afgelast Eendracht Arnhem 3 NSVV FC Kunde 6 Hemert, E. van
C 24-04-2016 14:00 Eendracht Arnhem 1 Jonge Kracht 1 Smits, J.A.E. 0-1
C 23-04-2016 vervallen DOVO G1 Eendracht Arnhem G1
C 23-04-2016 11:00 Eendracht Arnhem D2 DVV D4 Hoeree, N. 3-8
C 23-04-2016 11:15 Westervoort D3G Eendracht Arnhem D1 Doesburg, A.G. van 1-7
C 23-04-2016 08:30 Veluwezoom E3 Eendracht Arnhem E3G 17-0
C 23-04-2016 09:00 Eendracht Arnhem E1 DVOV E1 Martinez, L. 4-5
C 23-04-2016 10:15 Eendracht Arnhem E2 Westervoort E4G Spelbrink, J.J. 5-1
C 23-04-2016 08:30 SML F5 Eendracht Arnhem F1G 6-3
C 21-04-2016 18:45 Eendracht Arnhem E2 VVO E5 Spelbrink, J.J. 12-2
C 18-04-2016 18:45 Elsweide C1D Eendracht Arnhem C1DG Bahran, B. 8-0
C 17-04-2016 10:00 Eendracht Arnhem 4 Veluwezoom 5 Beunk, A.C. 6-5
C 16-04-2016 14:00 Eendracht Arnhem 2 (za) DZC '68 6 Hoeree, N. 9-4
C 16-04-2016 09:35 DVOV C3G Eendracht Arnhem C1DG Franke, M.S. 0-0
C 16-04-2016 afgelast SKV G1 Eendracht Arnhem G1 Drenth, H.C.
C 16-04-2016 11:30 Eendracht Arnhem D2 SDZZ D2 Galen, U. van 3-3
C 16-04-2016 09:00 Eendracht Arnhem E3G AVW '66 E6 Spelbrink, J.J. 7-10
C 16-04-2016 09:00 Eendracht Arnhem E1 VDZ E3 Martinez, L. 4-4
C 16-04-2016 10:15 Eendracht Arnhem E2 AVW '66 E5 Spelbrink, J.J. 13-2
C 16-04-2016 10:15 Eendracht Arnhem F1G GVA F2 Vreeswijk, R 3-7
C 12-04-2016 18:15 DVOV E5 Eendracht Arnhem E3G Mierle, Dennis van 7-6
C 10-04-2016 14:00 SML 1 Eendracht Arnhem 1 Jansen, HA 8-1
C 10-04-2016 10:00 OVC '85 2 Eendracht Arnhem 3 Beumkes, J.S. 2-5
C 10-04-2016 10:00 RKHVV 9 Eendracht Arnhem 4 Kampen, FM van 2-3
C 09-04-2016 12:30 ESA 5 Eendracht Arnhem 2 (za) Teering, M.J. 2-2
C 09-04-2016 12:45 Eendracht Arnhem C1DG Rheden C3 Mourik, G. van 0-3
C 09-04-2016 11:30 Eendracht Arnhem G1 ST: Zelos/Zelhem G1GD Courbois, R. 1-15
C 09-04-2016 09:30 v.v. Dieren D5 Eendracht Arnhem D2 Hamer, D. de 0-5
C 09-04-2016 09:30 DVOV D3G Eendracht Arnhem D1 Mierle, Dennis van 2-0
C 09-04-2016 09:00 VVO E4 Eendracht Arnhem E3G 6-1
C 09-04-2016 08:30 ESA E4 Eendracht Arnhem E1 6-0
C 09-04-2016 10:00 Jonge Kracht F2 Eendracht Arnhem F1G 1-1
C 07-04-2016 18:15 SML D6 Eendracht Arnhem D1 Mancuso, A. 2-4
C 06-04-2016 18:30 Eendracht Arnhem D2 Loenermark D1G Hoeree, N. 1-1
C 03-04-2016 10:00 Eendracht Arnhem 3 Paasberg De 2 Hemert, E. van 6-3
C 03-04-2016 10:00 Eendracht Arnhem 4 VDZ 7 Beunk, A.C. 1-3
C 03-04-2016 14:00 VVO 1 Eendracht Arnhem 1 Reijnen, J.W. 8-1
C 02-04-2016 14:00 Eendracht Arnhem 2 (za) Millingen SC 3 Kamerbeek, R.E. 0-2
C 02-04-2016 12:45 Westervoort C3D Eendracht Arnhem C1DG Dongen, A.H van 2-2
C 02-04-2016 11:30 Eendracht Arnhem G1 DCS G1 Courbois, R. 2-5
C 02-04-2016 10:00 Eendracht Arnhem D1 Paasberg De D1 Hoeree, N. 0-8
C 02-04-2016 12:30 Eendracht Arnhem D2 Elsweide D1G Courbois, R.… (+1) 6-2
C 02-04-2016 10:15 Eendracht Arnhem E2 ESA E14G Spelbrink, J.J. 5-5
C 02-04-2016 09:00 Eendracht Arnhem E3G RKHVV E7 Spelbrink, J.J. 15-2
C 02-04-2016 09:00 Eendracht Arnhem E1 Peeske 't E1 5-2
C 02-04-2016 10:15 Eendracht Arnhem F1G Veluwezoom F2 Vreeswijk, R 5-2
C 31-03-2016 18:30 Eendracht Arnhem E1 RKHVV E2 2-6
C 30-03-2016 18:45 Eendracht Arnhem D1 DVC '26 D4M Hoeree, N. 0-4
C 28-03-2016 14:00 Eendracht Arnhem 1 DVOL 1 Benali, M. 4-2
C 28-03-2016 10:00 Loo 4 Eendracht Arnhem 4 Kampschreur, J.Th.J. 1-5
C 26-03-2016 11:00 Eendracht Arnhem C1DG Veluwezoom C2 Hoeree, N. 2-4
C 26-03-2016 13:00 RKHVV D4 Eendracht Arnhem D2 Bisseling, J.P.M. 1-3
C 26-03-2016 10:30 Loo E1GD Eendracht Arnhem E1 0-3
C 26-03-2016 10:15 Eendracht Arnhem F1G DVOV F4 Spelbrink, J.J. 1-5
C 20-03-2016 14:00 Eendracht Arnhem 1 HAVO 1 Stevens, E. 1-0
C 20-03-2016 10:00 MASV 4 Eendracht Arnhem 3 Boerboom, A.J. 4-4
C 20-03-2016 10:30 Doesburg SC 4 Eendracht Arnhem 4 Pasman, R. 2-4
C 19-03-2016 11:30 Oranje SC 2 Eendracht Arnhem 2 (za) Soetowidjojo, J.S. 5-1
C 19-03-2016 10:30 Eendracht Arnhem C1DG VDZ C6D Courbois, R. 1-2
C 19-03-2016 11:15 Jonge Kracht G1 Eendracht Arnhem G1 Willemsen, J.W.M. 3-2
C 19-03-2016 08:30 DZC '68 D10 Eendracht Arnhem D2 Leeuwen, M. van 1-8
C 19-03-2016 09:00 Elsweide E2 Eendracht Arnhem E2 3-5
C 19-03-2016 11:15 Arnhemia E1 Eendracht Arnhem E1 3-1
C 19-03-2016 10:00 MASV F2G Eendracht Arnhem F1G 1-2
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 25-10-2015 14:30 Babberich/Liemers 1 Eendracht Arnhem 1 Hogeweide, E. 6-1
B 25-10-2015 10:00 Eendracht Arnhem 4 MASV 5 Wiggers, N. 2-4
B 24-10-2015 11:00 Elsweide D1G Eendracht Arnhem D2 Gurcan, E. 4-1
B 21-10-2015 vervallen Orion VR1 Zaal Eendracht Arnhem VR1 Zaal
B 20-10-2015 19:00 DVC '26 E1 Eendracht Arnhem E1 10-2
B 07-10-2015 18:45 Eendracht Arnhem D2 Union D5 Vlaanderen, F.W. 2-2
B 07-10-2015 18:45 Eendracht Arnhem D2 Union D5 Vlaanderen, F.W. 2-2
B 25-09-2015 20:00 Eendracht Arnhem VR1 Zaal SV Basteom VR1 Zaal Tamer, E.
B 10-09-2015 18:30 GSV '38 F1 Eendracht Arnhem F1G 10-2
B 09-09-2015 19:00 Eendracht Arnhem D1 GSV '38 D1G Courbois, R. 0-2
B 09-09-2015 19:00 Eldenia E2 Eendracht Arnhem E1 3-13
B 08-09-2015 18:30 MASV E1 Eendracht Arnhem E2 7-0
B 06-09-2015 10:30 Veluwezoom 5 Eendracht Arnhem 3 Kemperman, J.M.W. 5-2
B 05-09-2015 12:30 DCS 2 Eendracht Arnhem 2 (za) Westhof, H.F. 6-6
B 05-09-2015 08:45 Jonge Kracht D4 Eendracht Arnhem D2 Schmidt, B.W.T.M. 1-10
B 05-09-2015 09:00 Rheden D2 Eendracht Arnhem D1 Jansen, F. 2-1
B 05-09-2015 09:00 Eendracht Arnhem E3G 't Peeske E2D Spelbrink, J.J. 5-6
B 05-09-2015 10:15 Eendracht Arnhem E2 Eldenia E5M Spelbrink, J.J. 1-11
B 05-09-2015 09:45 Quick 1888 E1 Eendracht Arnhem E1 1-2
B 05-09-2015 08:45 DVOV F6G Eendracht Arnhem F1G Coldewijn, Kim 1-11
B 03-09-2015 18:30 Kesteren C2 Eendracht Arnhem C1DG Kleef, G.F. van 2-1
B 30-08-2015 10:00 DVV 5 Eendracht Arnhem 4 Hendriks, PJ 1-7
B 30-08-2015 10:00 Eendracht Arnhem 3 Paasberg De 2 Hogerhorst, A. 8-5
B 29-08-2015 18:00 Angerlo Vooruit 1 Eendracht Arnhem 1 2-5
B 29-08-2015 14:00 Eendracht Arnhem 2 (za) OBW 2 Hoeree, N. 7-2
B 29-08-2015 12:45 Eendracht Arnhem C1DG Groessen C3 Mourik, G. van 9-2
B 29-08-2015 08:30 Concordia-W D3G Eendracht Arnhem D1 Groenen, W. 2-1
B 29-08-2015 10:15 Eendracht Arnhem E2 ESA E7 Spelbrink, J.J. 4-4
B 29-08-2015 10:45 Concordia-W E4 Eendracht Arnhem E3G 8-4
B 25-08-2015 18:45 DVOV 1 Eendracht Arnhem 1 2-2
B 23-08-2015 10:00 Eendracht Arnhem 4 Westervoort 6 Ypinga, P.H. 5-2
B 23-08-2015 10:00 Elsweide 5 Eendracht Arnhem 3 Yigit, N. 1-2
B 22-08-2015 13:45 VVO 2 Eendracht Arnhem 2 (za) Aveskamp, R.H. 1-1
B 22-08-2015 11:00 ESA C11 Eendracht Arnhem C1DG Steffen, A.F. 1-15
B 22-08-2015 08:30 Brakkenstein D4 Eendracht Arnhem D2 Peters, J.W. 0-8
B 22-08-2015 09:00 Eendracht Arnhem E3G Kilder E3G Spelbrink, J.J. 8-2
B 22-08-2015 09:00 Eendracht Arnhem E1 NEC E2 Martinez, L. 5-2
B 18-08-2015 20:00 Eendracht Arnhem 1 Elsweide 1 8-0


  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 13-02-2016 13:15 Veluwezoom Eendracht Arnhem 2 (za) 4-0
V 06-02-2016 10:00 Zaalcompetitie Kermisland Eendracht Arnhem E3G
V 06-02-2016 09:00 Trainen zaal Kermisland Eendracht Arnhem E1
V 06-02-2016 09:00 Trainen zaal Kermisland Eendracht Arnhem E2
V 30-01-2016 afgelast Eendracht Arnhem C1DG AZ 2000 C1 Ypinga, P.H.
V 30-01-2016 afgelast Eendracht Arnhem D2 AZ 2000 D2 Hoeree, N.
V 30-01-2016 afgelast AZ 2000 D1 Eendracht Arnhem D1
V 30-01-2016 11:00 Dierensche Boys E3 Eendracht Arnhem E2 4-9
V 30-01-2016 afgelast AZ 2000 E1 Eendracht Arnhem E3G
V 30-01-2016 afgelast Blauw Geel '55 E2 Eendracht Arnhem E1
V 30-01-2016 09:00 Zaalcompetitie Kermisland Eendracht Arnhem F1G 1e plaats
V 23-01-2016 11:00 Eendracht Arnhem 2 (za) ESA 5 6-2
V 23-01-2016 12:00 Trainen Symfonie Presikhaaf Eendracht Arnhem C1DG
V 23-01-2016 13:50 Zaalcompetitie Dumpel Velp Eendracht Arnhem D2
V 23-01-2016 afgelast Dierensche Boys E2 Eendracht Arnhem E2
V 23-01-2016 afgelast Eendracht Arnhem E3G Blauw Geel '55 E11 Spelbrink, J.J.
V 23-01-2016 09:45 Toernooi v.v. Alverna Eendracht Arnhem E1
V 23-01-2016 afgelast Dierensche Boys F2 Eendracht Arnhem F1G
V 21-01-2016 20:30 DVOV 1 Eendracht Arnhem 1
V 16-01-2016 12:00 Trainen MFC Presikhaven Eendracht Arnhem C1DG
V 16-01-2016 10:45 Zaalcompetitie Kermisland Eendracht Arnhem E1
V 16-01-2016 11:00 Zaalcompetitie Dumpel Velp Eendracht Arnhem E3G
V 14-01-2016 20:00 MASV 1 Eendracht Arnhem 1 1-4
V 09-01-2016 09:00 Zaalcompetitie Kermisland Eendracht Arnhem F1G
V 12-12-2015 11:30 RKHVV E2 Eendracht Arnhem E1
V 24-11-2015 20:00 SC EDS 1 Eendracht Arnhem 1 3-3
V 27-10-2015 18:30 Eendracht Arnhem E1 Veluwezoom E2 4-4


  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
T 04-06-2016 14:00 Toernooi DVV Eendracht Arnhem E3G 2e plaats
T 29-05-2016 11:00 Toernooi Eldenia Eendracht Arnhem G1
T 28-05-2016 09:55 Toernooi ESA Eendracht Arnhem D1
T 22-05-2016 09:20 Toernooi Eldenia Eendracht Arnhem C1DG 5e plaats
T 21-05-2016 14:00 Toernooi SDZZ Eendracht Arnhem E1 1e plaats
T 21-05-2016 13:30 Toernooi Eldenia Eendracht Arnhem E3G 6e plaats
T 05-05-2016 10:00 Toernooi ESA Eendracht Arnhem E1
T 20-04-2016 19:00 Eendracht Arnhem D1 SC Westervoort D1



Terug naar boven