Uitslagen

Seizoen:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
N 11-06-2017 14:00 DVE-Trajanus 1 ( bij Elistha ) Eendracht Arnhem 1 W.B. (Ben) de Jong
C 05-06-2017 14:00 SDZZ 1 Eendracht Arnhem 1 2-1
C 28-05-2017 14:00 Eendracht Arnhem 1 SDZZ 1 3-3
T 28-05-2017 09:00 Eendracht Arnhem JO13-1 Schonenbergtoernooi
T 27-05-2017 13:30 Eendracht Arnhem JO11-3G Schonenbergtoernooi 3e plaats
T 27-05-2017 13:30 Eendracht Arnhem JO11-2G Schonenbergtoernooi 2e plaats
T 27-05-2017 13:50 Eendracht Arnhem JO11-1G Schonenbergtoernooi 1e plaats
T 27-05-2017 09:00 Eendracht Arnhem JO9-1G Schonenbergtoernooi 8e plaats
C 23-05-2017 21:00 Quick 1888 VR1 Eendracht Arnhem VR1 Zaal 9-5
C 22-05-2017 18:30 Eendracht Arnhem JO9-1G SDZZ JO9-1G 1-12
T 20-05-2017 12:00 Toernooi sv de Paasberg Eendracht Arnhem JO15-1 4e plaats
T 20-05-2017 10:30 Toernooi Jonge Kracht Eendracht Arnhem G1 1e plaats
T 20-05-2017 10:00 Toernooi ESA Eendracht Arnhem JO11-1G 2e plaats
C 17-05-2017 19:00 Eendracht Arnhem JO15-1 De Paasberg JO15-1d Raymond Courbois (Scheidsrechter) 4-3
T 17-05-2017 15:00 Toernooi AVW '66 Eendracht Arnhem JO11-1G 3e plaats
C 17-05-2017 18:45 Elsweide JO9-2 Eendracht Arnhem JO9-1G 6-1
C 15-05-2017 18:30 ESA JO11-9 Eendracht Arnhem JO11-2G 4-1
C 14-05-2017 14:00 Eendracht Arnhem 1 OSC 1 2-1
C 14-05-2017 10:00 Eendracht Arnhem 3 OSC 6 Hemert, E. van 2-4
C 14-05-2017 12:00 Westervoort 7 Eendracht Arnhem 4 0-3
C 14-05-2017 09:30 Concordia-W 10 Eendracht Arnhem 5 Willemsen, G. 1-2
C 13-05-2017 13:00 Eendracht Arnhem 2 (zat) DTS Ede 7 Beek, S. 8-3
C 13-05-2017 14:00 Eendracht Arnhem 45+1 Lunteren 45+1 Courbois, A. 5-1
C 13-05-2017 11:45 SML JO15-6 Eendracht Arnhem JO15-2 Spekreyse, W.J. 1-12
C 13-05-2017 15:00 Eendracht Arnhem JO15-1 RKHVV JO15-3 Raymond Courbois (Scheidsrechter) 3-1
C 13-05-2017 10:00 Eendracht Arnhem JO13-1 Groessen JO13-2G Edwin van Hemert (Scheidsrechter) 2-2
C 13-05-2017 09:00 Eendracht Arnhem JO11-1G Veluwezoom JO11-2 Devrim Guven (Scheidsrechter) 4-3
C 13-05-2017 08:30 VDZ JO11-4 Eendracht Arnhem JO11-2G 14-1
C 13-05-2017 08:30 DVV JO11-7G Eendracht Arnhem JO11-3G Brandenburg, Sander van 8-1
C 13-05-2017 10:15 Eendracht Arnhem JO9-1G RKHVV JO9-5G Joop Spelbrink (Scheidsrechter) 0-7
C 11-05-2017 19:30 OVC '85 2 Eendracht Arnhem 3 Beumkes, J.S. 2-5
C 10-05-2017 19:00 ESA JO15-10d Eendracht Arnhem JO15-2 Pater, R. 0-11
C 10-05-2017 19:00 Eendracht Arnhem JO11-3G Angerlo Vooruit JO11-4G Joop Spelbrink (Scheidsrechter) 9-2
C 07-05-2017 10:00 Eendracht Arnhem 3 Angeren 4 Hemert, E. van 10-0
C 07-05-2017 10:30 HC '03 4 Eendracht Arnhem 5 Geurts, A.J.M. 1-1
C 07-05-2017 14:00 MASV 1 Eendracht Arnhem 1 5-3
C 06-05-2017 14:00 Eendracht Arnhem 2 (zat) ESA 5 Oldenhave, R.G. 1-5
C 06-05-2017 10:00 Arnhemia JO15-2d Eendracht Arnhem JO15-2 Rensink, G.M. 3-13
C 06-05-2017 12:30 Arnhemia JO15-1 Eendracht Arnhem JO15-1 Rensink, G.M. 4-8
C 06-05-2017 10:00 Eendracht Arnhem JO13-1 Sprinkhanen JO13-1 Edwin van Hemert (Scheidsrechter) 0-6
C 06-05-2017 09:00 Eendracht Arnhem JO11-1G AVW '66 JO11-1 Devrim Guven (Scheidsrechter) 3-7
C 06-05-2017 11:30 Eendracht Arnhem JO11-2G OVC '85 JO11-5 Joop Spelbrink (Scheidsrechter) 3-3
C 06-05-2017 09:45 HC '03 JO11-3G Eendracht Arnhem JO11-3G 8-3
C 06-05-2017 08:30 DVV JO9-7G Eendracht Arnhem JO9-1G Bomhof, Sander 1-5
C 01-05-2017 20:00 SV Basteom VR1 Eendracht Arnhem VR1 Zaal Hal, M.W. van 3-4
C 01-05-2017 18:30 VDZ JO15-4 Eendracht Arnhem JO15-1 Barten, C. 0-3
C 29-04-2017 15:30 Eendracht Arnhem 5 Westervoort 7 Tolhuisen, G.T.A. 2-2
C 29-04-2017 15:00 DVOV 3 Eendracht Arnhem 2 (zat) Kemperman, P.A.M. 4-3
C 29-04-2017 19:30 Eendracht Arnhem 1 Arnhemse Boys 1 2-1
C 29-04-2017 14:30 Niftrik 45+1 Eendracht Arnhem 45+1 Klaassen, FC 2-7
C 29-04-2017 14:00 Eendracht Arnhem JO15-2 DVV JO15-7 Raymond Courbois (Scheidsrechter) 16-2
C 29-04-2017 11:30 Eendracht Arnhem JO15-1 SML JO15-3 Luuk Martinez (Scheidsrechter) 8-3
C 29-04-2017 11:30 Eendracht Arnhem G1 AZC G2 Spelbrink, J.J. 6-0
C 29-04-2017 09:45 DCS JO13-2 Eendracht Arnhem JO13-1 Sloot, G.J. 4-1
C 29-04-2017 08:30 RKHVV JO11-2 Eendracht Arnhem JO11-1G 4-4
C 29-04-2017 09:45 SML JO11-5 Eendracht Arnhem JO11-2G 2-3
C 29-04-2017 10:15 Eendracht Arnhem JO9-1G DCS JO9-7 Joop Spelbrink (Scheidsrechter) 13-1
C 28-04-2017 19:30 Eendracht Arnhem 4 Peeske 't 5 4-4
C 26-04-2017 21:00 Quick 1888 VR2 Eendracht Arnhem VR1 Zaal 2-2
C 23-04-2017 14:00 Jonge Kracht 1 Eendracht Arnhem 1 3-2
C 23-04-2017 09:30 Eldenia 10 Eendracht Arnhem 3 Osephius, R. 2-4
C 23-04-2017 10:00 Eendracht Arnhem 4 Concordia-W 10 3-7
C 23-04-2017 10:00 Eendracht Arnhem 5 VDZ 5 Heij, M. 3-3
C 22-04-2017 12:30 SKV 3 Eendracht Arnhem 2 (zat) Westland, W. 2-2
C 22-04-2017 11:15 DCS G2 Eendracht Arnhem G1 Sloot, G.J. 1-3
C 22-04-2017 09:00 Elsweide JO11-1 Eendracht Arnhem JO11-1G 2-4
C 22-04-2017 10:15 Eendracht Arnhem JO11-3G SC Rheden JO11-4G Joop Spelbrink (Scheidsrechter) 7-5
C 22-04-2017 11:30 Eendracht Arnhem JO11-2G AVW '66 JO11-2 Joop Spelbrink (Scheidsrechter) 0-6
C 22-04-2017 11:15 Jonge Kracht JO9-5 Eendracht Arnhem JO9-1G 1-4
C 18-04-2017 18:30 Eendracht Arnhem JO11-3G Dierense Boys JO11-4D Joop Spelbrink (Scheidsrechter) 2-11
C 17-04-2017 14:00 Elistha 1 Eendracht Arnhem 1 2-1
C 17-04-2017 09:30 Concordia-W 10 Eendracht Arnhem 4 6-3
C 15-04-2017 14:00 Eendracht Arnhem JO15-2 Eldenia JO15-6M Raymond Courbois (Scheidsrechter) 7-1
C 15-04-2017 11:30 Eendracht Arnhem JO15-1 Jonge Kracht JO15-2 Gerrit van Mourik (Scheidsrechter) 0-4
C 15-04-2017 11:00 ESA JO13-6 Eendracht Arnhem JO13-1 Pater, R. 1-5
C 15-04-2017 10:15 Eendracht Arnhem JO11-3G Groessen JO11-4G Louis Hendriks (Scheidsrechter) 4-0
C 15-04-2017 09:30 SC Rheden JO11-2 Eendracht Arnhem JO11-2G 13-1
C 15-04-2017 09:00 GVA JO11-1 Eendracht Arnhem JO11-1G 3-6
C 15-04-2017 10:15 Eendracht Arnhem JO9-1G ESA JO9-6 Joop Spelbrink (Scheidsrechter) 4-7
C 14-04-2017 21:00 Eendracht Arnhem VR1 Zaal Morado CF VR3 Durant, F. 5-3
C 12-04-2017 19:00 EMM JO15-1Gd Eendracht Arnhem JO15-1 Linden, S. van der 4-3
C 09-04-2017 10:00 VVO 5 Eendracht Arnhem 4 3-2
C 09-04-2017 11:00 Peeske 't 5 Eendracht Arnhem 5 Aaldering, T.H. 2-0
C 09-04-2017 14:00 SDOO 1 Eendracht Arnhem 1 2-2
C 08-04-2017 14:00 OVC '85 2 Eendracht Arnhem 2 (zat) Kock, R. 4-3
C 08-04-2017 15:00 Millingen SC 45+1 Eendracht Arnhem 45+1 Janssen, AT 6-2
C 08-04-2017 14:00 Eendracht Arnhem JO15-2 SML JO15-5 Sander Beek (Scheidsrechter) 6-2
C 08-04-2017 11:30 Eendracht Arnhem JO15-1 GSV '38 JO15-1 Andre Bastiaanse (Scheidsrechter) 6-2
C 08-04-2017 11:30 Eendracht Arnhem G1 Westervoort G1 Joop Spelbrink (Scheidsrechter) 2-1
C 08-04-2017 11:15 DVV JO13-4 Eendracht Arnhem JO13-1 Kroon, Tom 1-1
C 08-04-2017 10:30 Loo JO11-1 Eendracht Arnhem JO11-1G 1-5
C 08-04-2017 09:30 DVOV JO11-2 Eendracht Arnhem JO11-2G Kortlang, Rui 7-1
C 08-04-2017 10:15 Eendracht Arnhem JO9-1G DVOV JO9-6 Joop Spelbrink (Scheidsrechter) 1-4
C 03-04-2017 20:00 SV Basteom VR1 Eendracht Arnhem VR1 Zaal Derksen, J.E. 7-3
C 03-04-2017 19:00 DVOV JO15-5d Eendracht Arnhem JO15-2 Kaptein, Bas 2-3
C 02-04-2017 14:00 Eendracht Arnhem 1 RKSV Driel 1 1-0
C 02-04-2017 11:00 VDZ 6 Eendracht Arnhem 3 Hamstra, D.J.F. 2-3
C 02-04-2017 10:00 Eendracht Arnhem 4 HC '03 4 5-3
C 01-04-2017 14:00 Eendracht Arnhem 2 (zat) v.v. Dieren 4 Hogerhorst, A. 1-11
C 01-04-2017 15:00 Eendracht Arnhem 45+1 OVC '85 45+1 Heise, V. 4-3
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 05-06-2017 14:00 SDZZ 1 Eendracht Arnhem 1 2-1
C 28-05-2017 14:00 Eendracht Arnhem 1 SDZZ 1 3-3
C 23-05-2017 21:00 Quick 1888 VR1 Eendracht Arnhem VR1 Zaal 9-5
C 22-05-2017 18:30 Eendracht Arnhem JO9-1G SDZZ JO9-1G 1-12
C 17-05-2017 19:00 Eendracht Arnhem JO15-1 De Paasberg JO15-1d Raymond Courbois (Scheidsrechter) 4-3
C 17-05-2017 18:45 Elsweide JO9-2 Eendracht Arnhem JO9-1G 6-1
C 15-05-2017 18:30 ESA JO11-9 Eendracht Arnhem JO11-2G 4-1
C 14-05-2017 14:00 Eendracht Arnhem 1 OSC 1 2-1
C 14-05-2017 10:00 Eendracht Arnhem 3 OSC 6 Hemert, E. van 2-4
C 14-05-2017 12:00 Westervoort 7 Eendracht Arnhem 4 0-3
C 14-05-2017 09:30 Concordia-W 10 Eendracht Arnhem 5 Willemsen, G. 1-2
C 13-05-2017 13:00 Eendracht Arnhem 2 (zat) DTS Ede 7 Beek, S. 8-3
C 13-05-2017 14:00 Eendracht Arnhem 45+1 Lunteren 45+1 Courbois, A. 5-1
C 13-05-2017 11:45 SML JO15-6 Eendracht Arnhem JO15-2 Spekreyse, W.J. 1-12
C 13-05-2017 15:00 Eendracht Arnhem JO15-1 RKHVV JO15-3 Raymond Courbois (Scheidsrechter) 3-1
C 13-05-2017 10:00 Eendracht Arnhem JO13-1 Groessen JO13-2G Edwin van Hemert (Scheidsrechter) 2-2
C 13-05-2017 09:00 Eendracht Arnhem JO11-1G Veluwezoom JO11-2 Devrim Guven (Scheidsrechter) 4-3
C 13-05-2017 08:30 VDZ JO11-4 Eendracht Arnhem JO11-2G 14-1
C 13-05-2017 08:30 DVV JO11-7G Eendracht Arnhem JO11-3G Brandenburg, Sander van 8-1
C 13-05-2017 10:15 Eendracht Arnhem JO9-1G RKHVV JO9-5G Joop Spelbrink (Scheidsrechter) 0-7
C 11-05-2017 19:30 OVC '85 2 Eendracht Arnhem 3 Beumkes, J.S. 2-5
C 10-05-2017 19:00 ESA JO15-10d Eendracht Arnhem JO15-2 Pater, R. 0-11
C 10-05-2017 19:00 Eendracht Arnhem JO11-3G Angerlo Vooruit JO11-4G Joop Spelbrink (Scheidsrechter) 9-2
C 07-05-2017 10:00 Eendracht Arnhem 3 Angeren 4 Hemert, E. van 10-0
C 07-05-2017 10:30 HC '03 4 Eendracht Arnhem 5 Geurts, A.J.M. 1-1
C 07-05-2017 14:00 MASV 1 Eendracht Arnhem 1 5-3
C 06-05-2017 14:00 Eendracht Arnhem 2 (zat) ESA 5 Oldenhave, R.G. 1-5
C 06-05-2017 10:00 Arnhemia JO15-2d Eendracht Arnhem JO15-2 Rensink, G.M. 3-13
C 06-05-2017 12:30 Arnhemia JO15-1 Eendracht Arnhem JO15-1 Rensink, G.M. 4-8
C 06-05-2017 10:00 Eendracht Arnhem JO13-1 Sprinkhanen JO13-1 Edwin van Hemert (Scheidsrechter) 0-6
C 06-05-2017 09:00 Eendracht Arnhem JO11-1G AVW '66 JO11-1 Devrim Guven (Scheidsrechter) 3-7
C 06-05-2017 11:30 Eendracht Arnhem JO11-2G OVC '85 JO11-5 Joop Spelbrink (Scheidsrechter) 3-3
C 06-05-2017 09:45 HC '03 JO11-3G Eendracht Arnhem JO11-3G 8-3
C 06-05-2017 08:30 DVV JO9-7G Eendracht Arnhem JO9-1G Bomhof, Sander 1-5
C 01-05-2017 20:00 SV Basteom VR1 Eendracht Arnhem VR1 Zaal Hal, M.W. van 3-4
C 01-05-2017 18:30 VDZ JO15-4 Eendracht Arnhem JO15-1 Barten, C. 0-3
C 29-04-2017 15:30 Eendracht Arnhem 5 Westervoort 7 Tolhuisen, G.T.A. 2-2
C 29-04-2017 15:00 DVOV 3 Eendracht Arnhem 2 (zat) Kemperman, P.A.M. 4-3
C 29-04-2017 19:30 Eendracht Arnhem 1 Arnhemse Boys 1 2-1
C 29-04-2017 14:30 Niftrik 45+1 Eendracht Arnhem 45+1 Klaassen, FC 2-7
C 29-04-2017 14:00 Eendracht Arnhem JO15-2 DVV JO15-7 Raymond Courbois (Scheidsrechter) 16-2
C 29-04-2017 11:30 Eendracht Arnhem JO15-1 SML JO15-3 Luuk Martinez (Scheidsrechter) 8-3
C 29-04-2017 11:30 Eendracht Arnhem G1 AZC G2 Spelbrink, J.J. 6-0
C 29-04-2017 09:45 DCS JO13-2 Eendracht Arnhem JO13-1 Sloot, G.J. 4-1
C 29-04-2017 08:30 RKHVV JO11-2 Eendracht Arnhem JO11-1G 4-4
C 29-04-2017 09:45 SML JO11-5 Eendracht Arnhem JO11-2G 2-3
C 29-04-2017 10:15 Eendracht Arnhem JO9-1G DCS JO9-7 Joop Spelbrink (Scheidsrechter) 13-1
C 28-04-2017 19:30 Eendracht Arnhem 4 Peeske 't 5 4-4
C 26-04-2017 21:00 Quick 1888 VR2 Eendracht Arnhem VR1 Zaal 2-2
C 23-04-2017 14:00 Jonge Kracht 1 Eendracht Arnhem 1 3-2
C 23-04-2017 09:30 Eldenia 10 Eendracht Arnhem 3 Osephius, R. 2-4
C 23-04-2017 10:00 Eendracht Arnhem 4 Concordia-W 10 3-7
C 23-04-2017 10:00 Eendracht Arnhem 5 VDZ 5 Heij, M. 3-3
C 22-04-2017 12:30 SKV 3 Eendracht Arnhem 2 (zat) Westland, W. 2-2
C 22-04-2017 11:15 DCS G2 Eendracht Arnhem G1 Sloot, G.J. 1-3
C 22-04-2017 09:00 Elsweide JO11-1 Eendracht Arnhem JO11-1G 2-4
C 22-04-2017 10:15 Eendracht Arnhem JO11-3G SC Rheden JO11-4G Joop Spelbrink (Scheidsrechter) 7-5
C 22-04-2017 11:30 Eendracht Arnhem JO11-2G AVW '66 JO11-2 Joop Spelbrink (Scheidsrechter) 0-6
C 22-04-2017 11:15 Jonge Kracht JO9-5 Eendracht Arnhem JO9-1G 1-4
C 18-04-2017 18:30 Eendracht Arnhem JO11-3G Dierense Boys JO11-4D Joop Spelbrink (Scheidsrechter) 2-11
C 17-04-2017 14:00 Elistha 1 Eendracht Arnhem 1 2-1
C 17-04-2017 09:30 Concordia-W 10 Eendracht Arnhem 4 6-3
C 15-04-2017 14:00 Eendracht Arnhem JO15-2 Eldenia JO15-6M Raymond Courbois (Scheidsrechter) 7-1
C 15-04-2017 11:30 Eendracht Arnhem JO15-1 Jonge Kracht JO15-2 Gerrit van Mourik (Scheidsrechter) 0-4
C 15-04-2017 11:00 ESA JO13-6 Eendracht Arnhem JO13-1 Pater, R. 1-5
C 15-04-2017 10:15 Eendracht Arnhem JO11-3G Groessen JO11-4G Louis Hendriks (Scheidsrechter) 4-0
C 15-04-2017 09:30 SC Rheden JO11-2 Eendracht Arnhem JO11-2G 13-1
C 15-04-2017 09:00 GVA JO11-1 Eendracht Arnhem JO11-1G 3-6
C 15-04-2017 10:15 Eendracht Arnhem JO9-1G ESA JO9-6 Joop Spelbrink (Scheidsrechter) 4-7
C 14-04-2017 21:00 Eendracht Arnhem VR1 Zaal Morado CF VR3 Durant, F. 5-3
C 12-04-2017 19:00 EMM JO15-1Gd Eendracht Arnhem JO15-1 Linden, S. van der 4-3
C 09-04-2017 10:00 VVO 5 Eendracht Arnhem 4 3-2
C 09-04-2017 11:00 Peeske 't 5 Eendracht Arnhem 5 Aaldering, T.H. 2-0
C 09-04-2017 14:00 SDOO 1 Eendracht Arnhem 1 2-2
C 08-04-2017 14:00 OVC '85 2 Eendracht Arnhem 2 (zat) Kock, R. 4-3
C 08-04-2017 15:00 Millingen SC 45+1 Eendracht Arnhem 45+1 Janssen, AT 6-2
C 08-04-2017 14:00 Eendracht Arnhem JO15-2 SML JO15-5 Sander Beek (Scheidsrechter) 6-2
C 08-04-2017 11:30 Eendracht Arnhem JO15-1 GSV '38 JO15-1 Andre Bastiaanse (Scheidsrechter) 6-2
C 08-04-2017 11:30 Eendracht Arnhem G1 Westervoort G1 Joop Spelbrink (Scheidsrechter) 2-1
C 08-04-2017 11:15 DVV JO13-4 Eendracht Arnhem JO13-1 Kroon, Tom 1-1
C 08-04-2017 10:30 Loo JO11-1 Eendracht Arnhem JO11-1G 1-5
C 08-04-2017 09:30 DVOV JO11-2 Eendracht Arnhem JO11-2G Kortlang, Rui 7-1
C 08-04-2017 10:15 Eendracht Arnhem JO9-1G DVOV JO9-6 Joop Spelbrink (Scheidsrechter) 1-4
C 03-04-2017 20:00 SV Basteom VR1 Eendracht Arnhem VR1 Zaal Derksen, J.E. 7-3
C 03-04-2017 19:00 DVOV JO15-5d Eendracht Arnhem JO15-2 Kaptein, Bas 2-3
C 02-04-2017 14:00 Eendracht Arnhem 1 RKSV Driel 1 1-0
C 02-04-2017 11:00 VDZ 6 Eendracht Arnhem 3 Hamstra, D.J.F. 2-3
C 02-04-2017 10:00 Eendracht Arnhem 4 HC '03 4 5-3
C 01-04-2017 14:00 Eendracht Arnhem 2 (zat) v.v. Dieren 4 Hogerhorst, A. 1-11
C 01-04-2017 15:00 Eendracht Arnhem 45+1 OVC '85 45+1 Heise, V. 4-3
C 01-04-2017 11:15 DVV JO15-3 Eendracht Arnhem JO15-1 Ooms, R. 2-1
C 01-04-2017 11:30 Eendracht Arnhem G1 Jonge Kracht G4 Joop Spelbrink (Scheidsrechter) 12-0
C 01-04-2017 10:00 Eendracht Arnhem JO13-1 OBW JO13-2 Marco van Veldhuizen (Scheidsrechter) 6-1
C 01-04-2017 09:00 Eendracht Arnhem JO11-1G Westervoort JO11-1 Devrim Guven (Scheidsrechter) 7-3
C 01-04-2017 11:30 Eendracht Arnhem JO11-2G GVA JO11-2 4-9
C 01-04-2017 09:00 EDS JO11-1 Eendracht Arnhem JO11-3G 7-2
C 01-04-2017 11:15 OBW JO9-5 Eendracht Arnhem JO9-1G Ingendaa, Bart 1-3
C 31-03-2017 20:00 Velocitas VR1 Eendracht Arnhem VR1 Zaal 12-4
C 26-03-2017 14:00 HAVO 1 Eendracht Arnhem 1 5-0
C 26-03-2017 10:00 Eendracht Arnhem 3 RKSV Driel 4 Hemert, E. van 4-0
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 18-12-2016 10:00 SDZZ 4 Eendracht Arnhem 4 Sloot, J.L. 4-2
B 23-10-2016 10:00 Eendracht Arnhem 4 MASV 5 Bastiaanse, A. 6-3
B 26-09-2016 18:30 ESA JO13-9G Eendracht Arnhem JO13-1 Essen, H.P. van 0-7
B 22-09-2016 18:30 Eendracht Arnhem JO11-1G VVO JO11-1 3-11
B 21-09-2016 18:30 ESA JO11-12 Eendracht Arnhem JO11-2G 4-2
B 21-09-2016 18:30 DVC '26 JO9-3 Eendracht Arnhem JO9-1G 18-0
B 19-09-2016 18:30 Arnhemia JO11-1 Eendracht Arnhem JO11-1G 2-8
B 17-09-2016 10:00 Eendracht Arnhem JO11-2G Angeren JO11-2 5-5
B 15-09-2016 18:00 DVOV JO11-1 Eendracht Arnhem JO11-1G Hartemink, Demi 6-4
B 15-09-2016 18:30 Eendracht Arnhem JO9-1G RKPSC JO9-2 4-18
B 08-09-2016 18:30 Eldenia JO13-4 Eendracht Arnhem JO13-1 Broek, P.J.M. van den 3-2
B 07-09-2016 18:30 Eendracht Arnhem JO11-2G Eldenia JO11-8M 13-0
B 07-09-2016 18:30 Eendracht Arnhem JO9-1G ESA JO9-5 2-16
B 06-09-2016 20:00 RKHVV 10 Eendracht Arnhem 4 Laurentzen, G.A.A.M. 4-4
B 31-08-2016 18:30 Eendracht Arnhem 5 Westervoort 8 Tolhuisen, G.T.A. 1-3
B 30-08-2016 18:45 Paasberg De 2 Eendracht Arnhem 2 (zat) Kniest, H.J.W. 11-1
B 28-08-2016 10:00 Eendracht Arnhem 3 Paasberg De 2 Hemert, E. van 4-8
B 28-08-2016 09:30 MvR 3 Eendracht Arnhem 5 Kniest, J.B. 4-0
B 28-08-2016 10:00 DVV 9 Eendracht Arnhem 4 Steens, P. 3-4
B 27-08-2016 17:00 Paasberg De 1 Eendracht Arnhem 1 Koolwijk, P.H.G. van 6-1
B 25-08-2016 10:30 Veluwezoom 6 Eendracht Arnhem 3 Kemperman, J.M.W. 1-9
B 24-08-2016 20:00 Veluwezoom 1 Eendracht Arnhem 1 Dumoulin, E.J. 3-2
B 21-08-2016 14:00 Eendracht Arnhem 1 SML 1 Meijer, B.A.S. 0-3
B 21-08-2016 10:00 Eendracht Arnhem 5 Groessen 5 Tolhuisen, G.T.A. 1-3
B 21-08-2016 10:00 Eendracht Arnhem 4 Westervoort 7 Hoeree, N. 6-4
B 20-08-2016 14:00 Eendracht Arnhem 2 (zat) Angerlo Vooruit 2 Hoeree, N. 4-1
B 20-08-2016 vervallen Groesbeekse Boys JO13-1 Eendracht Arnhem JO13-1


  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 18-03-2017 10:00 Eendracht Arnhem JO7-1 Veluwezoom JO7-1
V 04-03-2017 09:30 ESA JO11-3 Eendracht Arnhem JO11-1G
V 14-02-2017 20:30 Eendracht Arnhem 1 AZ 2000 1 5-3
V 11-02-2017 11:30 DVOV JO15- Eendracht Arnhem JO15-1
V 04-02-2017 10:15 AVW 66 6 Eendracht Arnhem 2 (zat)
V 04-02-2017 12:00 Eendracht Arnhem JO15-1 ESA JO15-3 6-7
V 04-02-2017 10:30 Arnhemia JO13-1 Eendracht Arnhem JO13-1
V 04-02-2017 09:00 Zaalcompetitie Kermisland Eendracht Arnhem JO11-2G
V 04-02-2017 10:45 Zaalcompetitie Kermisland Eendracht Arnhem JO11-3G
V 04-02-2017 11:00 Zaalcompetitie Dumpel Velp Eendracht Arnhem JO11-1G
V 04-02-2017 10:00 VDZ JO9-8 Eendracht Arnhem JO9-1G
V 01-02-2017 20:30 VDZ 3 Eendracht Arnhem 2 (zat)
V 31-01-2017 20:00 Arnhemia 1 Eendracht Arnhem 1
V 29-01-2017 12:00 Edesche Boys 1 Eendracht Arnhem 1
V 28-01-2017 14:00 Rheden JO15-3 Eendracht Arnhem JO15-2
V 28-01-2017 11:00 Trainen Zaal Kermisland Eendracht Arnhem JO11-1G
V 28-01-2017 11:00 Trainen Zaal Kermisland Eendracht Arnhem JO11-2G
V 28-01-2017 11:00 Trainen Zaal Kermisland Eendracht Arnhem JO11-3G
V 28-01-2017 09:00 Zaalcompetitie Kermisland Eendracht Arnhem JO9-1G
V 28-01-2017 14:15 Zaalcompetitie Dumpel Velp Eendracht Arnhem JO7-1
V 22-01-2017 12:00 Arnhemia 1 Eendracht Arnhem 1
V 21-01-2017 12:30 Zaaltoernooi Kermisland i.s.m. sv de Paasberg Eendracht Arnhem JO15-1
V 21-01-2017 12:30 Zaaltoernooi Kermisland i.s.m. sv de Paasberg Eendracht Arnhem JO15-2
V 21-01-2017 09:00 Zaalcompetitie Kermisland Eendracht Arnhem JO13-1
V 19-01-2017 afgelast DVOV 1 Eendracht Arnhem 1
V 15-01-2017 afgelast Dierense Boys 1 Eendracht Arnhem 1
V 14-01-2017 09:00 Zaalcompetitie Kermisland Eendracht Arnhem JO11-1G
V 14-01-2017 09:15 Zaalcompetitie Hangmat Rheden Eendracht Arnhem JO11-2G
V 14-01-2017 10:45 Zaalcompetitie Kermisland Eendracht Arnhem JO11-3G
V 07-01-2017 09:00 Zaalcompetitie Kermisland Eendracht Arnhem JO9-1G
V 07-01-2017 14:15 Zaalcompetitie Dumpel Velp Eendracht Arnhem JO7-1
V 13-11-2016 12:30 Eendracht Arnhem JO7-1 AZ 2000 JO7-1
V 22-10-2016 11:00 Eendracht Arnhem JO11-1G Veluwezoom JO11-3
V 16-10-2016 12:30 Eendracht Arnhem JO7-1 Eendracht Arnhem JO7-2
V 08-10-2016 14:00 Eendracht Arnhem 2 (zat) Groessen 2
V 27-08-2016 14:00 Eendracht Arnhem 45+1 ESA 45+ Gerrit van Mourik (Scheidsrechter)
V 07-08-2016 19:00 Eendracht Arnhem 1 RVW 1
V 07-08-2016 12:00 Eendracht Arnhem 1 RVW 1


  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
T 28-05-2017 09:00 Eendracht Arnhem JO13-1 Schonenbergtoernooi
T 27-05-2017 13:30 Eendracht Arnhem JO11-3G Schonenbergtoernooi 3e plaats
T 27-05-2017 13:30 Eendracht Arnhem JO11-2G Schonenbergtoernooi 2e plaats
T 27-05-2017 13:50 Eendracht Arnhem JO11-1G Schonenbergtoernooi 1e plaats
T 27-05-2017 09:00 Eendracht Arnhem JO9-1G Schonenbergtoernooi 8e plaats
T 20-05-2017 12:00 Toernooi sv de Paasberg Eendracht Arnhem JO15-1 4e plaats
T 20-05-2017 10:30 Toernooi Jonge Kracht Eendracht Arnhem G1 1e plaats
T 20-05-2017 10:00 Toernooi ESA Eendracht Arnhem JO11-1G 2e plaats
T 17-05-2017 15:00 Toernooi AVW '66 Eendracht Arnhem JO11-1G 3e plaats


  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
N 11-06-2017 14:00 DVE-Trajanus 1 ( bij Elistha ) Eendracht Arnhem 1 W.B. (Ben) de Jong



Terug naar boven