Uitslagen

Seizoen:



  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
- 10-06-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 Victoria '25 1 R.G. (Rob) Oldenhave 1 - 1
- 10-06-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 Victoria '25 1 M.J.H. (Mark) Pelgrom 1 - 1
C 06-06-2018 18:30 Eendracht Arnhem JO11-1 OVC '85 JO11-6 J. (Justin) Aarns 11 - 1
B 05-06-2018 20:00 AVW '66 1 Eendracht Arnhem 1 O. (Omar) Khalifa 2 - 1
B 05-06-2018 20:00 AVW '66 1 Eendracht Arnhem 1 M. (Maarten) Holtus 2 - 1
C 04-06-2018 19:00 Eendracht Arnhem JO13-1 Angeren JO13-1 A. (Arend) Hogerhorst 7 - 2
C 04-06-2018 19:00 Eendracht Arnhem JO13-1 Angeren JO13-1 A. (Arend) Hogerhorst 7 - 2
C 03-06-2018 09:30 SC Millingen 6 Eendracht Arnhem 5 R. (René) Beuting 2 - 3
C 03-06-2018 10:00 OVC '85 2 Eendracht Arnhem 4 Afgeschermd 4 - 5
B 02-06-2018 11:00 Eendracht Arnhem JO13-1 De Veluwse Boys JO13-1 A. (Arend) Hogerhorst 4 - 0
B 02-06-2018 11:00 Eendracht Arnhem JO13-1 De Veluwse Boys JO13-1 A. (Arend) Hogerhorst 4 - 0
C 27-05-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 CHRC 1 R. (Ruud) vanRootseler 6 - 4
C 27-05-2018 10:00 Eendracht Arnhem 5 SC Millingen 6 G. (G) Tolhuisen 3 - 3
C 27-05-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 CHRC 1 J. (John) Ursinus 6 - 4
C 26-05-2018 13:00 Eendracht Arnhem JO17-1 ESA JO17-8 H.C. (Henk) Kamerbeek 7 - 3
B 26-05-2018 14:00 Eendracht Arnhem G1 Eendracht Arhem 45+
C 26-05-2018 10:00 Eendracht Arnhem JO13-2 SC Rheden JO13-2 F. (Frits) Schuchard 2 - 3
C 26-05-2018 10:00 Eendracht Arnhem JO13-2G SC Rheden JO13-2 Afgeschermd 2 - 3
C 26-05-2018 09:45 DVV JO13-2 Eendracht Arnhem JO13-1 T. (Tom) Kroon 4 - 5
C 26-05-2018 09:45 DVV JO13-2 Eendracht Arnhem JO13-1 B. (Ben) Hofs 4 - 5
C 26-05-2018 10:30 DVOL JO11-4 Eendracht Arnhem JO11-1 2 - 11
C 26-05-2018 vervallen ESA JO8-6M Eendracht Arnhem JO8-1
C 26-05-2018 10:15 Eendracht Arnhem JO9-1G OVC '85 JO9-3
C 25-05-2018 vervallen DVOV VR1 Eendracht Arnhem VR1 35+1
C 25-05-2018 vervallen De Paasberg VR2 Eendracht Arnhem VR1 35+1
C 24-05-2018 19:30 Concordia-W 5 Eendracht Arnhem 3 P. (Paul) Jansen 6 - 4
C 24-05-2018 19:30 Concordia-W 5 Eendracht Arnhem 3 P. (Paul) Jansen 6 - 4
C 23-05-2018 19:00 Eerbeekse Boys JO13-3 Eendracht Arnhem JO13-2 M. (Meine) Tabor 4 - 3
C 23-05-2018 19:00 Eerbeekse Boys JO13-3 Eendracht Arnhem JO13-2G M. (Meine) Tabor 4 - 3
C 23-05-2018 18:30 DVOV JO9-4 Eendracht Arnhem JO9-1G
C 21-05-2018 10:00 Eendracht Arnhem 3 Concordia-W 5 E. (Edwin) vanHemert 8 - 2
C 21-05-2018 10:00 Eendracht Arnhem 3 Concordia-W 5 P. (Paul) Jansen 8 - 2
C 20-05-2018 10:30 MASV 6 Eendracht Arnhem 5 F. H (Frans) Leenders 1 - 0
C 20-05-2018 11:00 SC Valburg 2 Eendracht Arnhem 4 R. (Ria) Jansen-Deijns 6 - 2
C 20-05-2018 14:00 Jonge Kracht 1 Eendracht Arnhem 1 P.G.A.A. (Pieter) Driessen 2 - 0
C 20-05-2018 14:00 Jonge Kracht 1 Eendracht Arnhem 1 M.G.M. (Marcel) Grisel 2 - 0
T 20-05-2018 08:30 Eendracht Arnhem JO17-1 Internationaal Toernooi bij Eendracht
T 20-05-2018 13:40 Eendracht Arnhem JO13-1 Internationaal Toernooi bij Eendracht
T 20-05-2018 n.n.b. Internationaal Toernooi bij Arnhemia / ESA Eendracht Arnhem JO11-1
T 19-05-2018 12:30 Eendracht Arnhem JO17-1 Internationaal Toernooi bij Eendracht
V 19-05-2018 09:00 TEC G1 Eendracht Arnhem G1
C 19-05-2018 08:45 SC EDS JO13-1 Eendracht Arnhem JO13-2 J. (Jeroen) vanSanten 2 - 3
C 19-05-2018 08:45 SC EDS JO13-1 Eendracht Arnhem JO13-2G J. (Jeroen) vanSanten 2 - 3
T 19-05-2018 09:00 Eendracht Arnhem JO13-1 Internationaal Toernooi bij Eendracht
T 19-05-2018 12:00 Internationaal Toernooi bij Arnhemia Eendracht Arnhem JO11-1
C 19-05-2018 vervallen GSV '38 JO9-1G Eendracht Arnhem JO9-1G Afgeschermd
C 18-05-2018 18:30 Eendracht Arnhem JO8-1 RKHVV JO8-5
C 17-05-2018 19:30 Angerlo Vooruit 2 Eendracht Arnhem 3 Afgeschermd 2 - 3
B 17-05-2018 20:00 MASV 1 Eendracht Arnhem 1 J.F. (John) Christian 2 - 3
C 17-05-2018 19:30 Angerlo Vooruit 2 Eendracht Arnhem 3 Afgeschermd 2 - 3
B 17-05-2018 20:00 MASV 1 Eendracht Arnhem 1 J.F. (John) Christian 2 - 3
B 16-05-2018 19:00 Eendracht Arnhem JO13-1 OBW JO13-1 Afgeschermd 3 - 6
B 16-05-2018 19:00 Eendracht Arnhem JO13-1 OBW JO13-1 Afgeschermd 3 - 6
C 16-05-2018 18:30 Eendracht Arnhem JO9-1G Westervoort JO9-2G
C 14-05-2018 18:45 Eendracht Arnhem JO13-2 Jonge Kracht JO13-3 J. (Justin) Aarns 13 - 1
C 14-05-2018 18:45 Eendracht Arnhem JO13-2G Jonge Kracht JO13-3 J. (Justin) Aarns 13 - 1
C 13-05-2018 10:00 RKPSC 3 Eendracht Arnhem 3 Afgeschermd 2 - 5
C 13-05-2018 10:00 Eendracht Arnhem 4 Angeren 4 R. (Ronny) Hermeling 4 - 1
C 13-05-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 GVA 1 G.H.G. (Geo) vanTintelen 0 - 3
C 13-05-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 GVA 1 G.H.G. (Geo) vanTintelen 0 - 3
C 13-05-2018 10:00 Eendracht Arnhem 5 SV Gelders Eiland 4 G. (G) Tolhuisen 4 - 2
C 13-05-2018 10:00 RKPSC 3 Eendracht Arnhem 3 Afgeschermd 2 - 5
C 12-05-2018 13:00 Eendracht Arnhem JO17-1 De Bataven JO17-3 Afgeschermd 4 - 3
C 12-05-2018 10:00 Eendracht Arnhem JO13-2G De Paasberg JO13-1 E.W. (Egbert) Jansen 1 - 7
C 12-05-2018 10:00 Eendracht Arnhem JO13-2 De Paasberg JO13-1 E.W. (Egbert) Jansen 1 - 7
C 12-05-2018 09:00 DFS JO13-2G Eendracht Arnhem JO13-1 S. (Steven) v.d.Pol 1 - 9
C 12-05-2018 09:00 DFS JO13-2G Eendracht Arnhem JO13-1 S. (Steven) v.d.Pol 1 - 9
C 12-05-2018 08:30 VDZ JO11-8G Eendracht Arnhem JO11-1 Afgeschermd 5 - 7
C 12-05-2018 vervallen SC Bemmel JO8-2 Eendracht Arnhem JO8-1
C 11-05-2018 20:15 De Paasberg VR2 Eendracht Arnhem VR1 35+1 5 - 0
C 11-05-2018 21:00 Eendracht Arnhem VR1 35+1 DVOV VR1 A. (Andre) Bastiaanse 3 - 4
C 11-05-2018 21:00 Eendracht Arnhem VR1 35+1 DVOV VR1 A. (Andre) Bastiaanse 3 - 4
C 11-05-2018 20:15 De Paasberg VR2 Eendracht Arnhem VR1 35+1 5 - 0
C 10-05-2018 14:00 CHRC 1 Eendracht Arnhem 1 S. (Sezgin) Degirmenci 4 - 1
C 10-05-2018 14:00 CHRC 1 Eendracht Arnhem 1 S. (Sezgin) Degirmenci 4 - 1
C 09-05-2018 18:30 Eendracht Arnhem JO9-1G Groessen JO9-2
C 06-05-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 DVOL 1 W. (Wim) Jansen 3 - 5
C 06-05-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 DVOL 1 W. (Wim) Jansen 3 - 5
C 06-05-2018 10:00 Eendracht Arnhem 5 Jonge Kracht 5 G. (G) Tolhuisen 1 - 0
C 06-05-2018 10:30 SC Rijnland 3 Eendracht Arnhem 3 R (René) Driessen 1 - 1
C 06-05-2018 10:30 SC Rijnland 3 Eendracht Arnhem 3 R (René) Driessen 1 - 1
C 06-05-2018 10:00 Eendracht Arnhem 4 RKSV Driel 4 Afgeschermd 0 - 0
C 05-05-2018 13:00 RKSV Driel JO17-2 Eendracht Arnhem JO17-1 Afgeschermd 2 - 0
C 05-05-2018 10:00 Juliana '31 JO13-4 Eendracht Arnhem JO13-1 A. (Arend) Hogerhorst 0 - 13
C 05-05-2018 10:00 Juliana '31 JO13-4 Eendracht Arnhem JO13-1 A. (Arend) Hogerhorst 0 - 13
C 05-05-2018 09:30 DVOV JO11-7 Eendracht Arnhem JO11-1 D.J. (Danique) Lucker 5 - 7
C 05-05-2018 vervallen Eendracht Arnhem JO8-1 DVV JO8-3
C 29-04-2018 14:00 Angeren 1 Eendracht Arnhem 1 H.W.J. (Henk) deJong 3 - 1
C 29-04-2018 10:00 RKPSC 4 Eendracht Arnhem 5 J.G.M. (Jos) Pes 1 - 1
C 29-04-2018 10:30 SDOO 4 Eendracht Arnhem 4 H.J. (Henk) Spies 3 - 6
C 29-04-2018 14:00 Angeren 1 Eendracht Arnhem 1 H.W.J. (Henk) deJong 3 - 1
C 28-04-2018 15:45 VDZ JO17-7 Eendracht Arnhem JO17-1 H.C. (Henk) Kamerbeek 4 - 2
C 28-04-2018 09:45 DVOV JO13-3 Eendracht Arnhem JO13-2G L.R. (Licio) Vitofrancesco 3 - 0
C 28-04-2018 09:45 DVOV JO13-3 Eendracht Arnhem JO13-2 L.R. (Licio) Vitofrancesco 3 - 0
C 28-04-2018 vervallen Eendracht Arnhem JO8-1 Groessen JO8-1
B 25-04-2018 20:00 De Paasberg 1 Eendracht Arnhem 1 T.F.J. (Tim) Scholten 1 - 3
B 25-04-2018 20:00 De Paasberg 1 Eendracht Arnhem 1 T.F.J. (Tim) Scholten 1 - 3
B 25-04-2018 19:00 Eendracht Arnhem JO13-1 De Paasberg JO13-1 A. (Arend) Hogerhorst 12 - 1
B 25-04-2018 19:00 Eendracht Arnhem JO13-1 De Paasberg JO13-1 A. (Arend) Hogerhorst 12 - 1
B 23-04-2018 19:00 Orion JO13-4 Eendracht Arnhem JO13-1 T. (Thymen) van denBroek 3 - 6
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
C 06-06-2018 18:30 Eendracht Arnhem JO11-1 OVC '85 JO11-6 J. (Justin) Aarns 11 - 1
C 04-06-2018 19:00 Eendracht Arnhem JO13-1 Angeren JO13-1 A. (Arend) Hogerhorst 7 - 2
C 04-06-2018 19:00 Eendracht Arnhem JO13-1 Angeren JO13-1 A. (Arend) Hogerhorst 7 - 2
C 03-06-2018 09:30 SC Millingen 6 Eendracht Arnhem 5 R. (René) Beuting 2 - 3
C 03-06-2018 10:00 OVC '85 2 Eendracht Arnhem 4 Afgeschermd 4 - 5
C 27-05-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 CHRC 1 R. (Ruud) vanRootseler 6 - 4
C 27-05-2018 10:00 Eendracht Arnhem 5 SC Millingen 6 G. (G) Tolhuisen 3 - 3
C 27-05-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 CHRC 1 J. (John) Ursinus 6 - 4
C 26-05-2018 13:00 Eendracht Arnhem JO17-1 ESA JO17-8 H.C. (Henk) Kamerbeek 7 - 3
C 26-05-2018 10:00 Eendracht Arnhem JO13-2 SC Rheden JO13-2 F. (Frits) Schuchard 2 - 3
C 26-05-2018 10:00 Eendracht Arnhem JO13-2G SC Rheden JO13-2 Afgeschermd 2 - 3
C 26-05-2018 09:45 DVV JO13-2 Eendracht Arnhem JO13-1 T. (Tom) Kroon 4 - 5
C 26-05-2018 09:45 DVV JO13-2 Eendracht Arnhem JO13-1 B. (Ben) Hofs 4 - 5
C 26-05-2018 10:30 DVOL JO11-4 Eendracht Arnhem JO11-1 2 - 11
C 26-05-2018 vervallen ESA JO8-6M Eendracht Arnhem JO8-1
C 26-05-2018 10:15 Eendracht Arnhem JO9-1G OVC '85 JO9-3
C 25-05-2018 vervallen DVOV VR1 Eendracht Arnhem VR1 35+1
C 25-05-2018 vervallen De Paasberg VR2 Eendracht Arnhem VR1 35+1
C 24-05-2018 19:30 Concordia-W 5 Eendracht Arnhem 3 P. (Paul) Jansen 6 - 4
C 24-05-2018 19:30 Concordia-W 5 Eendracht Arnhem 3 P. (Paul) Jansen 6 - 4
C 23-05-2018 19:00 Eerbeekse Boys JO13-3 Eendracht Arnhem JO13-2 M. (Meine) Tabor 4 - 3
C 23-05-2018 19:00 Eerbeekse Boys JO13-3 Eendracht Arnhem JO13-2G M. (Meine) Tabor 4 - 3
C 23-05-2018 18:30 DVOV JO9-4 Eendracht Arnhem JO9-1G
C 21-05-2018 10:00 Eendracht Arnhem 3 Concordia-W 5 E. (Edwin) vanHemert 8 - 2
C 21-05-2018 10:00 Eendracht Arnhem 3 Concordia-W 5 P. (Paul) Jansen 8 - 2
C 20-05-2018 10:30 MASV 6 Eendracht Arnhem 5 F. H (Frans) Leenders 1 - 0
C 20-05-2018 11:00 SC Valburg 2 Eendracht Arnhem 4 R. (Ria) Jansen-Deijns 6 - 2
C 20-05-2018 14:00 Jonge Kracht 1 Eendracht Arnhem 1 P.G.A.A. (Pieter) Driessen 2 - 0
C 20-05-2018 14:00 Jonge Kracht 1 Eendracht Arnhem 1 M.G.M. (Marcel) Grisel 2 - 0
C 19-05-2018 08:45 SC EDS JO13-1 Eendracht Arnhem JO13-2 J. (Jeroen) vanSanten 2 - 3
C 19-05-2018 08:45 SC EDS JO13-1 Eendracht Arnhem JO13-2G J. (Jeroen) vanSanten 2 - 3
C 19-05-2018 vervallen GSV '38 JO9-1G Eendracht Arnhem JO9-1G Afgeschermd
C 18-05-2018 18:30 Eendracht Arnhem JO8-1 RKHVV JO8-5
C 17-05-2018 19:30 Angerlo Vooruit 2 Eendracht Arnhem 3 Afgeschermd 2 - 3
C 17-05-2018 19:30 Angerlo Vooruit 2 Eendracht Arnhem 3 Afgeschermd 2 - 3
C 16-05-2018 18:30 Eendracht Arnhem JO9-1G Westervoort JO9-2G
C 14-05-2018 18:45 Eendracht Arnhem JO13-2 Jonge Kracht JO13-3 J. (Justin) Aarns 13 - 1
C 14-05-2018 18:45 Eendracht Arnhem JO13-2G Jonge Kracht JO13-3 J. (Justin) Aarns 13 - 1
C 13-05-2018 10:00 RKPSC 3 Eendracht Arnhem 3 Afgeschermd 2 - 5
C 13-05-2018 10:00 Eendracht Arnhem 4 Angeren 4 R. (Ronny) Hermeling 4 - 1
C 13-05-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 GVA 1 G.H.G. (Geo) vanTintelen 0 - 3
C 13-05-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 GVA 1 G.H.G. (Geo) vanTintelen 0 - 3
C 13-05-2018 10:00 Eendracht Arnhem 5 SV Gelders Eiland 4 G. (G) Tolhuisen 4 - 2
C 13-05-2018 10:00 RKPSC 3 Eendracht Arnhem 3 Afgeschermd 2 - 5
C 12-05-2018 13:00 Eendracht Arnhem JO17-1 De Bataven JO17-3 Afgeschermd 4 - 3
C 12-05-2018 10:00 Eendracht Arnhem JO13-2G De Paasberg JO13-1 E.W. (Egbert) Jansen 1 - 7
C 12-05-2018 10:00 Eendracht Arnhem JO13-2 De Paasberg JO13-1 E.W. (Egbert) Jansen 1 - 7
C 12-05-2018 09:00 DFS JO13-2G Eendracht Arnhem JO13-1 S. (Steven) v.d.Pol 1 - 9
C 12-05-2018 09:00 DFS JO13-2G Eendracht Arnhem JO13-1 S. (Steven) v.d.Pol 1 - 9
C 12-05-2018 08:30 VDZ JO11-8G Eendracht Arnhem JO11-1 Afgeschermd 5 - 7
C 12-05-2018 vervallen SC Bemmel JO8-2 Eendracht Arnhem JO8-1
C 11-05-2018 20:15 De Paasberg VR2 Eendracht Arnhem VR1 35+1 5 - 0
C 11-05-2018 21:00 Eendracht Arnhem VR1 35+1 DVOV VR1 A. (Andre) Bastiaanse 3 - 4
C 11-05-2018 21:00 Eendracht Arnhem VR1 35+1 DVOV VR1 A. (Andre) Bastiaanse 3 - 4
C 11-05-2018 20:15 De Paasberg VR2 Eendracht Arnhem VR1 35+1 5 - 0
C 10-05-2018 14:00 CHRC 1 Eendracht Arnhem 1 S. (Sezgin) Degirmenci 4 - 1
C 10-05-2018 14:00 CHRC 1 Eendracht Arnhem 1 S. (Sezgin) Degirmenci 4 - 1
C 09-05-2018 18:30 Eendracht Arnhem JO9-1G Groessen JO9-2
C 06-05-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 DVOL 1 W. (Wim) Jansen 3 - 5
C 06-05-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 DVOL 1 W. (Wim) Jansen 3 - 5
C 06-05-2018 10:00 Eendracht Arnhem 5 Jonge Kracht 5 G. (G) Tolhuisen 1 - 0
C 06-05-2018 10:30 SC Rijnland 3 Eendracht Arnhem 3 R (René) Driessen 1 - 1
C 06-05-2018 10:30 SC Rijnland 3 Eendracht Arnhem 3 R (René) Driessen 1 - 1
C 06-05-2018 10:00 Eendracht Arnhem 4 RKSV Driel 4 Afgeschermd 0 - 0
C 05-05-2018 13:00 RKSV Driel JO17-2 Eendracht Arnhem JO17-1 Afgeschermd 2 - 0
C 05-05-2018 10:00 Juliana '31 JO13-4 Eendracht Arnhem JO13-1 A. (Arend) Hogerhorst 0 - 13
C 05-05-2018 10:00 Juliana '31 JO13-4 Eendracht Arnhem JO13-1 A. (Arend) Hogerhorst 0 - 13
C 05-05-2018 09:30 DVOV JO11-7 Eendracht Arnhem JO11-1 D.J. (Danique) Lucker 5 - 7
C 05-05-2018 vervallen Eendracht Arnhem JO8-1 DVV JO8-3
C 29-04-2018 14:00 Angeren 1 Eendracht Arnhem 1 H.W.J. (Henk) deJong 3 - 1
C 29-04-2018 10:00 RKPSC 4 Eendracht Arnhem 5 J.G.M. (Jos) Pes 1 - 1
C 29-04-2018 10:30 SDOO 4 Eendracht Arnhem 4 H.J. (Henk) Spies 3 - 6
C 29-04-2018 14:00 Angeren 1 Eendracht Arnhem 1 H.W.J. (Henk) deJong 3 - 1
C 28-04-2018 15:45 VDZ JO17-7 Eendracht Arnhem JO17-1 H.C. (Henk) Kamerbeek 4 - 2
C 28-04-2018 09:45 DVOV JO13-3 Eendracht Arnhem JO13-2G L.R. (Licio) Vitofrancesco 3 - 0
C 28-04-2018 09:45 DVOV JO13-3 Eendracht Arnhem JO13-2 L.R. (Licio) Vitofrancesco 3 - 0
C 28-04-2018 vervallen Eendracht Arnhem JO8-1 Groessen JO8-1
C 22-04-2018 10:00 Eendracht Arnhem 5 RKHVV 8 P.H. (Pieter) Boven 0 - 5
C 22-04-2018 10:00 Eendracht Arnhem 3 Dierense Boys 4 Afgeschermd 3 - 1
C 22-04-2018 10:00 Eendracht Arnhem 3 Dierense Boys 4 Afgeschermd 3 - 1
C 22-04-2018 13:15 Spero 12 Eendracht Arnhem 4 H.J. (Henk Jan) Hermsen 3 - 1
C 22-04-2018 14:30 Arnhemse Boys Schuytgraaf 1 Eendracht Arnhem 1 B.G.W. (Bennie) Mulder 2 - 1
C 22-04-2018 14:30 Arnhemse Boys Schuytgraaf 1 Eendracht Arnhem 1 B.G.W. (Bennie) Mulder 2 - 1
C 21-04-2018 11:45 Orion JO17-7 Eendracht Arnhem JO17-1 Afgeschermd 4 - 6
C 21-04-2018 11:00 ESA JO13-7 Eendracht Arnhem JO13-2 T.J.H. (Tobias) vanEssen 5 - 0
C 21-04-2018 10:00 Eendracht Arnhem JO13-1 Orion JO13-4 Afgeschermd 13 - 0
C 21-04-2018 10:00 Eendracht Arnhem JO13-1 Orion JO13-4 Afgeschermd 13 - 0
C 21-04-2018 11:00 ESA JO13-7 Eendracht Arnhem JO13-2G T.J.H. (Tobias) vanEssen 5 - 0
C 21-04-2018 10:15 Eendracht Arnhem JO11-1 Sc Westervoort JO11-3 J.J. (Joop) Spelbrink 11 - 5
C 21-04-2018 vervallen Eendracht Arnhem JO8-1 DVOL JO8-6
C 21-04-2018 vervallen v.v. Dieren JO9-3G Eendracht Arnhem JO9-1G
C 20-04-2018 19:30 De Paasberg VR2 Eendracht Arnhem VR1 35+1 3 - 2
C 20-04-2018 20:00 Eendracht Arnhem VR1 35+1 DVOV VR1 4 - 2
C 19-04-2018 19:30 Eendracht Arnhem 3 RKPSC 3 Afgeschermd 2 - 1
C 15-04-2018 10:00 Eendracht Arnhem 3 SC Rheden 3 E. (Edwin) vanHemert 4 - 2
C 15-04-2018 11:00 VDZ 6 Eendracht Arnhem 4 Afgeschermd 3 - 5
C 15-04-2018 14:00 Eendracht Arnhem 1 OSC 1 Afgeschermd 2 - 0
C 14-04-2018 14:00 Eendracht Arnhem 45+1 SC Millingen 45+1 Afgeschermd 4 - 2
C 14-04-2018 13:00 Eendracht Arnhem JO17-1 OSC JO17-3 R. (Raymond) Courbois 2 - 1
C 14-04-2018 10:00 Eendracht Arnhem JO13-2 RKHVV JO13-4 E. (Edwin) vanHemert… (+1) 0 - 3
Volgende

  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
B 05-06-2018 20:00 AVW '66 1 Eendracht Arnhem 1 O. (Omar) Khalifa 2 - 1
B 05-06-2018 20:00 AVW '66 1 Eendracht Arnhem 1 M. (Maarten) Holtus 2 - 1
B 02-06-2018 11:00 Eendracht Arnhem JO13-1 De Veluwse Boys JO13-1 A. (Arend) Hogerhorst 4 - 0
B 02-06-2018 11:00 Eendracht Arnhem JO13-1 De Veluwse Boys JO13-1 A. (Arend) Hogerhorst 4 - 0
B 26-05-2018 14:00 Eendracht Arnhem G1 Eendracht Arhem 45+
B 17-05-2018 20:00 MASV 1 Eendracht Arnhem 1 J.F. (John) Christian 2 - 3
B 17-05-2018 20:00 MASV 1 Eendracht Arnhem 1 J.F. (John) Christian 2 - 3
B 16-05-2018 19:00 Eendracht Arnhem JO13-1 OBW JO13-1 Afgeschermd 3 - 6
B 16-05-2018 19:00 Eendracht Arnhem JO13-1 OBW JO13-1 Afgeschermd 3 - 6
B 25-04-2018 20:00 De Paasberg 1 Eendracht Arnhem 1 T.F.J. (Tim) Scholten 1 - 3
B 25-04-2018 20:00 De Paasberg 1 Eendracht Arnhem 1 T.F.J. (Tim) Scholten 1 - 3
B 25-04-2018 19:00 Eendracht Arnhem JO13-1 De Paasberg JO13-1 A. (Arend) Hogerhorst 12 - 1
B 25-04-2018 19:00 Eendracht Arnhem JO13-1 De Paasberg JO13-1 A. (Arend) Hogerhorst 12 - 1
B 23-04-2018 19:00 Orion JO13-4 Eendracht Arnhem JO13-1 T. (Thymen) van denBroek 3 - 6
B 23-04-2018 19:00 Orion JO13-4 Eendracht Arnhem JO13-1 T. (Thymen) van denBroek 3 - 6
B 03-04-2018 20:30 Eldenia 1 Eendracht Arnhem 1 J. (Jason) Hellweg 3 - 3
B 31-03-2018 13:00 AZC G1 Eendracht Arnhem G1 E. (Eric) Weustink 3 - 0
B 31-03-2018 11:30 SV Otterlo JO13-1G Eendracht Arnhem JO13-1 A. (Ab) Hoogeweg 2 - 6
B 31-03-2018 10:00 RODA '28 JO13-1 Eendracht Arnhem JO13-2 P. (Pieter) Arts 11 - 1
B 08-03-2018 19:30 Sc Westervoort 6 Eendracht Arnhem 3 Wijs, Koen de 4 - 0
B 24-02-2018 11:30 Eendracht Arnhem G1 Sc Westervoort G1 Spelbrink, Joop 5 - 0
B 03-02-2018 13:30 DVOV JO13-3 Eendracht Arnhem JO13-2 Hemert, Naomi van 2 - 3
B 17-12-2017 10:00 Eendracht Arnhem 3 RKPSC 3 Hemert, Edwin van 2 - 1
B 16-12-2017 10:15 Dierense Boys JO13-2G Eendracht Arnhem JO13-2 Linden, Jeroen van der 3 - 8
B 22-10-2017 10:00 Eendracht Arnhem 4 DIO '30 3 Soest, Corwin van 3 - 4
B 22-10-2017 10:00 Angerlo Vooruit 4 Eendracht Arnhem 3 Kaatman, H.B.J. (Henk) 2 - 4
B 21-10-2017 10:00 Eendracht Arnhem JO13-2 DVOV JO13-4 Kamerbeek, Henk 12 - 1
B 21-10-2017 09:00 Excelsior Z. JO13-2 Eendracht Arnhem JO13-1 Veens, J. (Jeroen) 0 - 5
B 17-09-2017 10:00 VVO 4 Eendracht Arnhem 5 7 - 3
B 17-09-2017 10:00 Eendracht Arnhem 4 DVV 6 7 - 3
B 17-09-2017 10:00 DVV 10 Eendracht Arnhem 3 1 - 2
B 17-09-2017 14:30 Krayenhoff 1 Eendracht Arnhem 1 0 - 0
B 16-09-2017 11:30 Eendracht Arnhem JO17-1 Fortissimo JO17-3 8 - 2
B 16-09-2017 11:00 Jonge Kracht G2 Eendracht Arnhem G1 1 - 3
B 16-09-2017 10:00 VDZ JO13-6M Eendracht Arnhem JO13-1 0 - 8
B 16-09-2017 09:00 VVO JO11-3 Eendracht Arnhem JO11-1 11 - 0
B 16-09-2017 10:00 Eendracht Arnhem JO8-1 ESA JO8-4 3 - 11
B 16-09-2017 10:15 Eendracht Arnhem JO9-1G RKHVV JO9-4 8 - 10
B 11-09-2017 18:00 Jonge Kracht JO9-4 Eendracht Arnhem JO9-1G 2 - 2
B 10-09-2017 11:00 Edesche Boys 2 Eendracht Arnhem 3 5 - 3
B 10-09-2017 14:00 Elsweide 1 Eendracht Arnhem 1 1 - 8
B 10-09-2017 12:00 DVV 9 Eendracht Arnhem 5 7 - 0
B 09-09-2017 11:30 Eendracht Arnhem JO17-1 Groessen JO17-3 4 - 7
B 09-09-2017 11:30 RKHVV JO13-3 Eendracht Arnhem JO13-1 1 - 11
B 09-09-2017 10:00 Eendracht Arnhem JO13-2 Elsweide JO13-2 4 - 2
B 09-09-2017 08:30 DVOV JO11-3 Eendracht Arnhem JO11-1 2 - 5
B 09-09-2017 10:00 Eendracht Arnhem JO8-1 DVV JO8-1 1 - 25
B 09-09-2017 10:15 Eendracht Arnhem JO9-1G Bataven JO9-3 10 - 4
B 03-09-2017 10:00 Eendracht Arnhem 3 SC Rheden 3 5 - 3
B 03-09-2017 14:00 Eendracht Arnhem 1 GSV '38 1 4 - 4
B 03-09-2017 10:00 Eendracht Arnhem 5 SC Rheden 4 G.Tolhuisen (Scheidsrechter) 4 - 1
B 02-09-2017 14:30 RKHVV JO17-5 Eendracht Arnhem JO17-1 1 - 7
B 02-09-2017 10:00 Eendracht Arnhem JO13-1 Paasberg De JO13-1 10 - 1
B 02-09-2017 09:00 VVO JO13-3 Eendracht Arnhem JO13-2 9 - 2
B 02-09-2017 10:15 Eendracht Arnhem JO11-1 Veluwezoom JO11-2 Joop Spelbrink (Scheidsrechter) 2 - 4
B 02-09-2017 08:30 RKHVV JO8-2 Eendracht Arnhem JO8-1 10 - 2
B 02-09-2017 vervallen DVV JO9-5 Eendracht Arnhem JO9-1G


  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
V 19-05-2018 09:00 TEC G1 Eendracht Arnhem G1
V 16-04-2018 18:45 Eendracht Arnhem JO13-1 Veluwezoom JO13-1 7 - 6
V 14-04-2018 11:30 Eendracht Arnhem G1 TEC G1
V 20-03-2018 20:30 Eendracht Arnhem 1 AZ 2000 1
V 07-03-2018 18:30 Eendracht Arnhem JO13-1 ESA JO13-2
V 10-02-2018 10:00 AVW '66 JO13-1 Eendracht Arnhem JO13-1
V 25-01-2018 18:30 Eendracht Arnhem JO17-1 ESA JO17-3 0 - 9
V 23-01-2018 20:15 Eendracht Arnhem 1 vv Krayenhoff 1 3 - 1
V 20-01-2018 11:00 Eendracht Arnhem JO17-1 AZ 2000 JO17-2 Andre Bastiaanse (Scheidsrechter) 5 - 2
V 17-01-2018 20:00 Eendracht Arnhem 4 Elsweide 2 (za) 1 - 5
V 16-01-2018 20:15 Eendracht Arnhem 1 sv De Paasberg 1 (za) op kunstgras 3 - 1
V 11-01-2018 20:15 Eendracht Arnhem 1 Loenermark 1 4 - 2
V 06-01-2018 14:30 Eendracht Arnhem 1 PSV Poortugaal 9 - 1
V 07-10-2017 13:00 Eendracht Arnhem JO17-1 SC Westervoort JO17-2 3 - 5
V 05-10-2017 18:15 AVW '66 JO13-1 Eendracht Arnhem JO13-1 3 - 3
V 28-09-2017 18:15 Veluwezoom JO13-1 Eendracht Arnhem JO13-1 7 - 2
V 26-09-2017 20:00 Eendracht Arnhem 1 sv de Paasberg 1 zat 3 - 4
V 29-08-2017 20:00 Eendracht Arnhem 1 DTS Ede 2
V 27-08-2017 12:00 Eldenia 1 Eendracht Arnhem 1
V 24-08-2017 20:00 Krayenhoff Eendracht Arnhem 1


  Datum Tijd Thuis Uit Functionaris Uitslag Verslag
T 20-05-2018 08:30 Eendracht Arnhem JO17-1 Internationaal Toernooi bij Eendracht
T 20-05-2018 13:40 Eendracht Arnhem JO13-1 Internationaal Toernooi bij Eendracht
T 20-05-2018 n.n.b. Internationaal Toernooi bij Arnhemia / ESA Eendracht Arnhem JO11-1
T 19-05-2018 12:30 Eendracht Arnhem JO17-1 Internationaal Toernooi bij Eendracht
T 19-05-2018 09:00 Eendracht Arnhem JO13-1 Internationaal Toernooi bij Eendracht
T 19-05-2018 12:00 Internationaal Toernooi bij Arnhemia Eendracht Arnhem JO11-1
T 10-02-2018 09:00 Zaalvoetbaltoernooi Kermisland Eendracht Arnhem JO8-1
T 10-02-2018 11:00 Zaalvoetbaltoernooi Dumpel Velp Eendracht Arnhem JO9-1G
T 03-02-2018 16:00 Zaalvoetbaltoernooi Dumpel Velp Eendracht Arnhem JO11-1
T 27-01-2018 11:00 Zaalvoetbaltoernooi Hangmat Rheden Eendracht Arnhem JO8-1
T 27-01-2018 09:00 Zaalvoetbaltoernooi Kermisland Eendracht Arnhem JO9-1G
T 27-01-2018 11:15 Zaalvoetbaltoernooi Dumpel Velp Eendracht Arnhem JO7-1
T 20-01-2018 11:15 Zaalvoetbaltoernooi Dumpel Velp Eendracht Arnhem JO13-2
T 20-01-2018 09:00 Zaalvoetbaltoernooi Kermisland Eendracht Arnhem JO13-1
T 13-01-2018 09:00 Zaalvoetbaltoernooi Kermisland Eendracht Arnhem JO11-1 2e plaats
T 06-01-2018 11:00 Zaalvoetbaltoernooi Kermisland Eendracht Arnhem JO8-1 4e plaats
T 06-01-2018 09:00 Zaalvoetbaltoernooi Kermisland Eendracht Arnhem JO9-1G 1e plaats
T 06-01-2018 13:00 Zaalvoetbaltoernooi Dumpel Velp Eendracht Arnhem JO7-1 6e plaats
T 19-08-2017 12:00 Toernooi bij de Paasberg Eendracht Arnhem 1



Terug naar boven